Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för U-serie 1 Blekinge Västra

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: U-serie 1 Blekinge Västra
Arrangörsorganisationer: BroSö OK / Stigmännen Karlshamns OK
Datum: onsdag 24 april 2019

OK Skogsfalken

46 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Tuva BohlinU22 700 m17:54:24
Mikael BohlinÖppen motion 32 990 m17:57:08
Svante RovinaInskolning1 770 m17:58:46
Inez KjellvågD102 470 m18:00
Lena SöderbergÖppen motion 73 310 m18:00:00
Svante Simonsson JensenInskolning1 770 m18:00:46
Emil JohanssonH12 Kort2 460 m18:01
Kerstin ArnessonÖppen motion 84 800 m18:01:03
Elin RydströmD12 Kort2 460 m18:03
Ella SöderbergD16 Kort4 360 m18:05
Agnes OlssonD14 Kort3 070 m18:06
Anders BlomqvistÖppen motion 84 800 m18:06:10
Erik ErikssonH16 Kort4 360 m18:07
Svante BohlinH14 Kort3 070 m18:08
Viola OlssonD102 470 m18:08
Pierre DanielssonÖppen motion 84 800 m18:08:44
Eric KjellvågH12 Kort2 460 m18:09
Jim FredrikssonÖppen motion 73 310 m18:09:57
Oskar SöderbergH102 470 m18:10
Herman SchybergU12 060 m18:10:20
Matilda SöderbergD12 Kort2 460 m18:11
Josefine JungstrandÖppen motion 73 310 m18:11:11
Ulf JungstrandÖppen motion 73 310 m18:11:12
Jonas K JohanssonÖppen motion 84 800 m18:11:44
Ola OlssonÖppen motion 84 800 m18:12:49
Julia KarlssonD16 Kort4 360 m18:13
Albin EmilssonH12 Kort2 460 m18:13
Emil AlbinssonH16 Kort4 360 m18:15
Vilmer LindströmH14 Kort3 070 m18:16
Elin JohanssonD102 470 m18:16
Anna ViktorssonD14 Kort3 070 m18:18
Oscar RydströmH102 470 m18:18
Emma EmilssonD16 Kort4 360 m18:21
Erik KarlssonH12 Kort2 460 m18:21
Axel KjellvågH14 Kort3 070 m18:24
Olle SchybergH102 470 m18:26
Elvira LjungbergD16 Kort4 360 m18:29
Olof OlssonH12 Kort2 460 m18:29
Ville AnderssonInskolning1 770 m
Svante BergmanInskolning1 770 m
Liam JohanssonInskolning1 770 m
Oscar JohanssonInskolning1 770 m
Herman MagnussonInskolning1 770 m
Freja FridlundU12 060 m
Zeb MillbournU12 060 m
Viggo FridlundU22 700 m

Annonser