Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL 4
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: torsdag 2 maj 2019

Öppen motion 1

2 420 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
KasperAdam UllbergSvaide Roma SOK16:45:04
Miranda Ullberg HallbergSvaide Roma SOK16:48:39
August SantosVisborgs OK16:57:58
Rasmus GunnarssonVisborgs OK16:58:00
Neo CederqvistVisborgs OK17:00:29
Gustav HellminVisborgs OK17:35:58
Armand NygrenVisborgs OK17:52:15
Harry MickelåkerSvaide Roma SOK17:53:46
Arvid GustavssonSvaide Roma SOK18:13:00
William RynellSvaide Roma SOK18:13:03
Ebba KarlssonSvaide Roma SOK18:13:10
Matilda SundvallSvaide Roma SOK18:13:25
Mira RynellSvaide Roma SOK18:13:29
Alvar KnutasSvaide Roma SOK18:13:39
Leia GustafssonSvaide Roma SOK18:13:58
Alva LindvallSvaide Roma SOK18:13:59
Vilde LindSvaide Roma SOK18:14:05
Lorens BrantSvaide Roma SOK18:14:48

Öppen motion 3

4 170 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Marie LarssonVisborgs OK17:10:25
Niklas WaktelSvaide Roma SOK17:37:27
Elisabeth StålhammarTullinge SK17:43:59
Thomas MellinSvaide Roma SOK17:48:01
Anna TyreforsSvaide Roma SOK17:49:52
Per GustafssonSvaide Roma SOK17:53:31
Aston GustafssonSvaide Roma SOK17:53:36
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK18:11:43

Öppen motion 5

4 880 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sahra SeestrandVisborgs OK17:00:20
Alma PetterssonGotlands Bro OK17:09:04
Per StålhammarTullinge SK17:43:58
Agnes MellinSvaide Roma SOK17:46:03
Tyra MellinSvaide Roma SOK17:46:03

Öppen motion 6

5 530 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gunnar HallströmVisborgs OK17:11:27
Adam ÖsterdahlVisborgs OK17:14:44
Niklas GustafssonGarda OK17:21:11
Einar EngströmSvaide Roma SOK17:22:25
Ludvig WaktelSvaide Roma SOK17:35:40
Pernilla MellinSvaide Roma SOK17:48:04
Monika JonssonSvaide Roma SOK17:49:54
Stefan MolinSvaide Roma SOK17:55:31
Björn FlodmanGotlands Bro OK18:01:58

Öppen motion 7

4 430 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg16:47:35
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK16:52:01
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK16:59:36
Maria PerssonVisborgs OK17:01:52
Brita AugustssonVisborgs OK17:02:31
Ulf NilssonGotlands Bro OK17:03:08
Måns PerssonVisborgs OK17:05:48
Kjell SkalbergGotlands Bro OK17:06:51
Edvard PetterssonGotlands Bro OK17:08:44
Pär GustafssonSvaide Roma SOK17:09:10
Ingrid DanielssonVisborgs OK17:09:19
Anki HallströmSvaide Roma SOK17:09:58
Göran PerssonGotlands Bro OK17:11:00
Ingrid EnekvistVisborgs OK17:15:11
Katja EneqvistGarda OK17:20:05
Bo MagnussonVisborgs OK17:20:16
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg17:24:08
Anders NilssonGotlands Bro OK17:27:55
Olle SvangrenGotlands Bro OK17:29:21
Rolf AnderssonSvaide Roma SOK17:30:06
Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:30:41
Gunnel FranssonVisborgs OK17:30:55
Leif SvangrenGotlands Bro OK17:32:56
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg17:34:50
Anders HellminVisborgs OK17:36:02
Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:36:16
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:37:23
Ann-Charlotte DahlVisborgs OK17:38:20
Frida BomanGotlands Bro OK17:47:51
Rolf MalmrosVisborgs OK17:52:59
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK18:00:02
Elisabeth KimellGotlands Bro OK18:00:49
Fredrik WestergaardSvaide Roma SOK18:05:32
Svenerik JohanssonVisby IF Gute SOK18:11:08
Kurt LöfgrenGotlands Bro OK18:26:39
Lena NyströmVisborgs OK

Öppen motion 9

7 330 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anders EklundSvaide Roma SOK16:57:22
Felix BäckstädeVisborgs OK16:59:23
Mårten KorallGotlands Bro OK16:59:56
Carl-Erik BerglöwFagersta OK17:09:23
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK17:20:22
Oskar LundbergDalaportens OL17:22:24
Erik RankinVisborgs OK17:50:34
Håkan MattssonGotlands Bro OK18:02:18

Annonser