Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för PTV (Park Tour Värmland) Etapp 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: PTV (Park Tour Värmland) Etapp 1
Arrangörsorganisation: OK Djerf
Datum: onsdag 8 maj 2019

Lång Dam

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9555003Maria ÖsterlundKristinehamns OK17:59:03
1999916Rebecka NylénDegerfors OK18:05:47
1991026Amanda NylénDegerfors OK18:06:38
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf18:08:46
657868Jonna LindbladOK Djerf18:10:17
9000304Ella NordströmKils OK18:13:06
8031114Klara NordströmKils OK18:14:22
9872298Thea BadKils OK18:16:03
919102Lovisa FalkHagaby GoIF Örebro18:17:19
8011208Tove OrdqvistKils OK18:18:29
9030709Matilda HolmOK Djerf18:19:29
17440Isabella HolmOK Djerf18:20:30
810428Jenny GullqvistVästvärmlands OK18:21:54
259157Mona OrdqvistKils OK18:23:04
8400014Ella LaineDegerfors OK18:24:07
9040809Linn AnderssonOK Tyr18:28:56
9670905Helen SkoogKils OK18:32:34
701212Sofia HolmgårdKils OK18:37:28
8060927Lina UllerKils OK18:42:28
8185657Elin BlomkvistSkattkärrs SOK18:49:28
8281272Anna UllerKils OK18:52:30
727106Amanda JanssonOK Djerf19:07:32
9631369Anna HaneOK Tyr

Lång Herr

34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
421701Lars BroströmDegerfors OK17:53:29
43713Mats WelanderOK Djerf17:55:08
402606Michael ForslundKristinehamns OK18:01:10
9740212Anders HaglundOK Milan18:05:17
434002Tomas SvennbergDegerfors OK18:07:44
1973921Jonas LarssonKristinehamns OK18:09:30
1974060Håkan JonssonKristinehamns OK18:11:19
970088Stefan ErikssonOK Älgen18:13:55
8110110Erik ErikssonOK Älgen18:15:17
512547Fredrik NordströmOK Älgen18:16:30
36129Mats HaglundOK Djerf18:18:00
511800Lars NordströmKils OK18:18:48
8303030Daniel BrohedeOK Tyr18:20:05
650125Tony GullqvistVästvärmlands OK18:21:06
800227Christer PerssonOK Djerf18:22:27
2088685Eric LuthmanDegerfors OK18:23:30
1771205Gabriel LaineDegerfors OK18:24:38
9801480David LindqvistKristinehamns OK18:26:13
418040Ulf MellerdalKils OK18:27:48
9436047Edvard PelanderOK Djerf18:31:27
9590119Christer SkoogKils OK18:33:34
1561208Ulf NordzellOK Djerf18:35:31
7030215Mattias HanssonOK Djerf18:38:30
1030923Alexander JanssonOK Djerf18:41:29
8245245Mikael RööhsSkattkärrs SOK18:43:47
550803Arvid JohanssonOK Djerf18:45:05
8010615Gustav PermanOK Tyr18:46:26
8050515Fredrik WestlundKils OK18:47:27
8030423Anton UllerKils OK18:48:28
1810706Mikael NybergSkattkärrs SOK18:50:36
8170973Jonas UllerKils OK18:51:27
880922Oskar EklöfHagaby GoIF Örebro18:53:30
8404048Fredrik HaneOK Tyr
8010326Mattias HaneOK Tyr

Kort Dam

16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
259277Annelie BlomqvistDegerfors OK17:51:41
208897Eva TrangiusOK Tyr17:59:44
260606Monica DjurbergOK Tyr18:01:58
8010251Marit NilssonKils OK18:05:52
2104126Emma LiliegrenOK Djerf18:08:09
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK18:11:40
1541217Britt GunnarssonKristinehamns OK18:14:08
403171Viveca JernstedtKristinehamns OK18:16:07
8220270Sara Storm-AnderssonOK Tyr18:17:34
14488Maja JosefssonVästvärmlands OK18:18:26
8050519Milla ForkéusOK Tyr18:25:28
701016Felicia RööhsSkattkärrs SOK18:44:25
2083177Linnea JohnssonSkattkärrs SOK18:45:28
8221207Lea JohannesdalSkattkärrs SOK18:46:35
710008Tindra BlomkvistSkattkärrs SOK18:47:41
1080522Ella NybergSkattkärrs SOK18:48:40

Kort Herr

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7570103Åke KappelOK Tyr18:01:53
17012Samuel ErikssonOK Letstigen18:02:45
7894321Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OK18:04:27
28936Christer GillenäsKristinehamns OK18:13:18
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK18:15:28
9061012Oscar AnderssonOK Tyr18:24:29
1050604Isak HolmgårdKils OK18:28:12
1060224Alfred NybergSkattkärrs SOK18:29:45
42213Melvin TörshagenOK Djerf18:30:32
42202Lars LindqvistOK Djerf18:33:47
1051011Linus NilssonOK Tyr18:34:02
260736Leif SalinOK Tyr

Upp till 12

20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2801074Alivia EngströmKristinehamns OK18:00:13
445568Joel WIlhelmssonFilipstads OK18:05:27
1080310Axel LindbladOK Djerf18:06:44
1130363Anton CajdellVästvärmlands OK18:20:01
14428Elias JosefssonVästvärmlands OK18:20:56
2083174Matheus LaineDegerfors OK18:23:06
2083176Linnea LuthmanDegerfors OK18:23:16
8080524Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf18:24:37
340656Alma LuthmanDegerfors OK18:25:23
8100605Lucas Bodin LiliegrenOK Djerf18:27:28
435793Robin PerssonOK Djerf18:28:48
2106178Joline PetriOK Djerf18:30:58
42206Wilhelm Selinder BackOK Djerf18:31:08
42097Erik ÖsterlundOK Djerf18:31:49
42096Milla SternquistOK Djerf18:32:50
37306Rebecca MyhrmanOK Djerf18:32:52
42205Emanuel MyhrmanOK Djerf18:33:24
24672Hanna GustavssonOK Djerf18:35:11
42234Isak LindqvistOK Djerf18:37:23
429881Robin GullqvistVästvärmlands OK18:47:13

Prova på

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402651Sofia ForslundKristinehamns OK18:01:21
8050902Lovisa ÖsterlundKristinehamns OK18:02:30
340670Isabella LaineDegerfors OK18:23:15
2083175Emma NordgrenDegerfors OK18:23:18
42215Maria GustavssonOK Djerf18:32:06
7509146Lin PelanderOK Djerf

Annonser