Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för MOL8

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: MOL8
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: torsdag 30 maj 2019

Öppen 1

2 210 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452239Armand NygrenVisborgs OK16:38:40
426781Marit SchollerVisborgs OK16:43:15
1805418054 17:39:33

Öppen 3

3 250 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126116Gustav HellminVisborgs OK17:19:09
421262Neo CederqvistVisborgs OK17:22:48
421261Svante EngströmKlubblös17:22:49
445816Emil BjörksvedGotlands Bro OK17:35:20
439841Ann-Louise BjörksvedGotlands Bro OK17:41:13
433885Annika JakobssonGarda OK17:44:29

Öppen 6

5 540 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18074Gunnar HallströmVisborgs OK16:39:51
7464713Paula JakobssonGarda OK17:01:01
408967Per WallinSvaide Roma SOK17:30:21
18264Arvid TörnfeltGarda OK17:55:04

Öppen 7

3 310 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18107Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg16:32:45
426782Sofia SchollerVisborgs OK16:41:30
21396802139680 SPORTident Swede16:44:36
352564Erik BergGarda OK16:50:35
7840613Sarah Seestrand16:51:46
18070Rolf MalmrosVisborgs OK16:52:23
43452Ing-Marie BackOK Södertörn16:53:19
452256Ing-Marie BergmanVisborgs OK16:55:47
352557Mikael JakobssonGarda OK16:57:09
9200691Katarina JakobssonGarda OK16:57:11
421268Anne-Marie KarlssonSvaide Roma SOK16:58:00
18224Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg16:59:56
2139640Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg17:01:27
245976Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg17:04:47
970912Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg17:12:41
18233Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg17:17:20
8223189Edvard PetterssonGotlands Bro OK17:18:47
18248Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg17:19:57
234514Herman FunkquistIF Hansa-Hoburg17:20:33
2060706Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen17:21:50
8041014Klara BäckstädeVisborgs OK17:22:24
38218Stefan WångbergOK Ravinen17:23:12
8440620Anna BäckstädeVisborgs OK17:24:07
8221115Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK17:26:17
18244Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:27:04
9012000Leif SvangrenGotlands Bro OK17:40:50
9710610Ylva SvangrenGotlands Bro OK17:42:33
18041Elisabeth KimellGotlands Bro OK17:42:52
2050940Peter EkbergGarda OK17:49:05
18228Anna TörnfeltGarda OK17:54:53
18254Leif JohanssonGarda OK17:55:50

Öppen 8

4 590 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2121760Åsa GunnarssonVisborgs OK16:52:05
7300478Måns PerssonVisborgs OK16:56:54
0Katja EneqvistGarda OK17:04:50
7482918Jacob TynnvallGotlands Bro OK17:04:50
2081755Gunnar HaglöfFrösön17:07:01
650821Lena SundqvistTullinge SK17:14:25
343939Carin KihlströmTäby OK17:16:56
7671210Stefan MolinSvaide Roma SOK17:19:03
2104139Anders HellminVisborgs OK17:19:08
18368Henrik JohanssonVisborgs OK17:19:14
7109050Armin SchollerVisborgs OK17:21:11
2058106Kristina AnelandOK Ravinen17:21:44
9700107Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK17:21:53
7102133Pernilla MellinSvaide Roma SOK17:25:53
206404Monika JonssonSvaide Roma SOK17:27:01
1162149Olle SvangrenGotlands Bro OK17:40:28

Öppen 9

7 690 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9681010Johan JacobssonOK Orion17:13:57
778100Hans SundqvistTullinge SK17:17:54
720927Andreas NikolaussonVisborgs OK17:20:17
720915Anders EklundSvaide Roma SOK17:23:57
30051Stefan WittmannGotlands Bro OK17:51:25
8300059Håkan MattssonGotlands Bro OK18:03:31

Annonser