Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering i Helsingborg

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering i Helsingborg
Arrangörsorganisation: Helsingborgs SOK
Datum: tisdag 2 juli 2019

Öppen motion 1

2 560 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14223Annika WinbergHelsingborgs SOK18:02:04
402815Lennart BorgqvistHelsingborgs SOK18:03:06
23049Milly RavnÖdåkra18:06:24
2089185Oscar LundquistOK Ravinen18:07:32
7090620Maja KylmäHelsingborgs SOK18:08:21
9010421Miriam OrrhedeHelsingborgs SOK18:10:58
9090831Signe DavidsonHelsingborgs SOK18:20:04
23012Linn MalménKlubblös18:20:28
1420195Ebba SkantzeIFK Lidingö SOK19:04:15

Öppen motion 2

4 180 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1660424Henriette JareklevHelsingborgs SOK18:01:22
1449293Hanna MobergHelsingborg18:05:08
431035Ingrid ThornemanKlubblös18:08:50

Öppen motion 3

3 340 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1070826Albert KylmäHelsingborgs SOK18:08:14
42049Jonas AnderssonKlubblös18:08:31
21885Frans AnderssonHelsingborgs SOK18:08:32
344312Anneli BlomgrenSOK Aneby18:09:01
23037Jonathan RubinHelsingborgs SOK18:09:23
17923Astrid JohannessonHelsingborgs SOK18:11:21
1413015Rolf GustafssonHelsingborgs SOK18:11:25
1413016Maj-Britt GustafssonHelsingborgs SOK18:11:27
24336Håkan RubinKlubblös18:15:15
17937Lena NielsenHelsingborgs SOK18:15:37
23011Håkan LinderKlubblös18:15:41
1399774Annika KämpeÖrkelljunga FK18:15:48
9991975Torbjörn MelinHelsingborgs SOK18:17:13
7070914Johanna DavidsonHelsingborgs SOK18:19:59
2088970Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK18:23:20
2141356Leif SkantzeSundbybergs IK18:28:28
8137555Daniel KämpeÖrkelljunga FK

Öppen motion 4

2 780 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2050802Malin AnkardalRonneby OK18:02:06
431034Peter SvenssonHelsingborgs SOK18:13:10
1973071Anette OlofssonHelsingborgs SOK18:19:20
8010421Axel OrrhedeHelsingborgs SOK18:21:41
1214253Karin SkantzeIFK Lidingö SOK18:22:37
441712Vera SkantzeIFK Lidingö SOK18:22:44
7690724Jonas KylmäHelsingborgs SOK18:23:31

Öppen motion 5

4 320 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36341Johan BlomgrenSOK Aneby18:03:27
8457777Stefan StridValbo AIF18:06:21
8000523Lovisa BlomgrenEksjö SOK18:06:49
7780811Martin NilssonHelsingborgs SOK18:10:41
9051030Elia KämpeÖrkelljunga FK18:12:12
42628Erik OlssonHelsingborgs SOK18:12:42
8036055Elis OlssonHelsingborgs SOK18:15:02
2089160Erik LundquistOK Ravinen18:16:58
2093292Anna LundquistOK Ravinen18:16:59
1958318Peter TegelbergHelsingborgs SOK18:17:35
347034Ellen RosenkvistHelsingborgs SOK18:18:45
9070524Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK18:20:01
23045Geir MalménKlubblös18:21:16
17916Marcus LindströmHittarps IK18:23:01
810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK18:23:56
441720Petter SkantzeIFK Lidingö SOK18:26:49
8000881Jacob MobergHelsingborgs SOK18:38:13
23018Stefan LindgrenHelsingborgs SOK18:41:44
8089071Anton MarmelidHelsingborgs SOK18:49:54
7504080Andreas BlomqvistHelsingborgs SOK18:56:38

Annonser

Mila