Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Höglandsserien Avslutning

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Höglandsserien Avslutning
Arrangörsorganisationer: OK 64 Torpa / Sol Tranås
Datum: torsdag 30 maj 2019

Eksjö SOK

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451701Truls Frohlund HäggU2 (11)1 610 m10:59:35
2075447Emma LindénD12 (9)1 980 m11:00
2104007Piali HedinU2 (11)1 610 m11:04:12
1801634Thure Qwick NilssonU1 (11)1 540 m11:07:53
8090728Vilmer HagelbergH10 (3)1 610 m11:08
8060208Alva HagelbergD14 (8)2 400 m11:09
2104174Pelle JakobssonH12 (3)1 980 m11:10
8040331Tilda HagelbergD16 (2)2 450 m11:11
2104039Ester KilebrandU1 (11)1 540 m11:13:21
451786Wilmer RydestrandH12 (3)1 980 m11:14
2104004Axel BogmarkU2 (11)1 610 m11:14:08
72104008Alice KilebrandU1 (11)1 540 m11:14:32
451766Måns PerssonU2 (11)1 610 m11:15:48
6226535Felicia HjalmarssonU1 (11)1 540 m11:16:37
2075318Frida LindénD14 (8)2 400 m11:17
2104035Elias KilebrandH12 (3)1 980 m11:18
21351Tove JakobssonÖppen 1 (1)1 540 m11:21:13
343496Ruben QwickH14 (3)2 400 m11:24
7060114Julia AbajiD14 (8)2 400 m11:25
2075270Jonny LindénÖppen 5 (23)2 450 m11:28:25
8070912Elisabeth HagelbergÖppen 5 (23)2 450 m11:34:11
450603Magnus NilssonÖppen 5 (23)2 450 m11:34:24
8060800Lars HagelbergÖppen 5 (23)2 450 m11:36:15

Gränna-Bygdens OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9660611Philip HjellströmÖppen 5 (23)2 450 m11:00:00
9070569Monika HjellströmÖppen 5 (23)2 450 m11:18:12

IK Hakarpspojkarna

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9001224Albin HjellströmH16 (2)2 450 m11:02

Nässjö OK

13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
1410855Telina TiareD14 (8)2 400 m11:01
2132247Maja LaxD12 (9)1 980 m11:04
2132144Malte LaxU2 (11)1 610 m11:07:37
2075312Tilde LennartssonD12 (9)1 980 m11:16
245887Veronica SahlinÖppen 5 (23)2 450 m11:19:50
202571Peter SahlinÖppen 5 (23)2 450 m11:21:32
2077916Anna LennartssonÖppen 5 (23)2 450 m11:21:48
7989593Åsa Flink-SvenssonÖppen 5 (23)2 450 m11:23:29
2801078Wilma ErikssonD12 (9)1 980 m11:24
31410851Andreas KarlssonÖppen 5 (23)2 450 m11:24:39
7960602Linda SahlinD14 (8)2 400 m11:29
2070757Ida SälebyD12 (9)1 980 m11:32
7939598Magnus SvenssonÖppen 5 (23)2 450 m11:34:56

OK 64 Torpa

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
350638Agnes AxelssonU2 (11)1 610 m10:58:24
350640Nadja AhlU3 (8)1 980 m11:00:00
350651Nora AxelssonU3 (8)1 980 m11:00:28
420182Joel OlssonU2 (11)1 610 m11:00:44
226596Andrea ScharffU3 (8)1 980 m11:02:24
350641Emilia AxelssonU2 (11)1 610 m11:02:41
420190Alma OlssonD14 (8)2 400 m11:05
420185Vilgot LindorssonU2 (11)1 610 m11:10:05
2355965Hanna AnderssonÖppen 3 (2)1 980 m11:22:31
462243Casper TellÖppen 3 (2)1 980 m11:22:34
10350647Olle SegerssonU1 (11)1 540 m11:25:58
350646Maja SegerssonU1 (11)1 540 m11:26:20

SOK Aneby

17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9730904Arvid RosanderH10 (3)1 610 m11:00
341644Viktor WretbäckH10 (3)1 610 m11:04
2077442Ronja MelinU3 (8)1 980 m11:04:39
7080706Klara JohanssonD12 (9)1 980 m11:08
2048711Ingrid ErikssonU1 (11)1 540 m11:09:42
2077470Signe FranssonU3 (8)1 980 m11:10:28
442349Nilla Johansson SjöU1 (11)1 540 m11:11:12
52077483Nellie FagerströmU1 (11)1 540 m11:11:51
341629Julia ErikssonU3 (8)1 980 m11:17:56
341637Lina PerssonD10 (2)1 610 m11:18
12077426Mattias BûlowÖppen 5 (23)2 450 m11:19:06
2077489David DackeU3 (8)1 980 m11:19:19
341638Tuva PerssonU1 (11)1 540 m11:19:28
442368Maia FagerströmD12 (9)1 980 m11:20
2077464Alma BylowD14 (8)2 400 m11:21
9650327Karin ÖhlinÖppen 5 (23)2 450 m11:22:06
341631Isabella StenbergD12 (9)1 980 m11:28

Sol Tranås

23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352426Agnes LundqvistU1 (11)1 540 m11:04:24
610907Arvid HanningU2 (11)1 610 m11:05:24
352402Anders SkoglundH16 (2)2 450 m11:06
19939Molly BrickarpD12 (9)1 980 m11:12
352431Svea EkbladhD14 (8)2 400 m11:13
352414Ellen OhrtD16 (2)2 450 m11:15
9898988Emil ÅslundH14 (3)2 400 m11:16
19918Alex BrickarpH14 (3)2 400 m11:20
19912Lisa OhrtU3 (8)1 980 m11:21:37
19942Tilde BrickarpD10 (2)1 610 m11:22
19951Ulrica BrickarpÖppen 4 (3)2 400 m11:22:08
352437Aron LundqvistU2 (11)1 610 m11:25:11
352434Moa SahlstedtÖppen 5 (23)2 450 m11:25:18
19952Hanna SkoglundÖppen 5 (23)2 450 m11:25:43
819930Kinna ÅslundÖppen 4 (3)2 400 m11:27:02
352403Anne SkoglundÖppen 5 (23)2 450 m11:28:01
2070781Monika KarlssonÖppen 4 (3)2 400 m11:29:24
9352408Stefan ÅslundÖppen 5 (23)2 450 m11:29:29
352418Erik SkoglundÖppen 5 (23)2 450 m11:30:11
9480525Sixten EkbladhÖppen 5 (23)2 450 m11:31:02
1428397Simon KarlssonÖppen 5 (23)2 450 m11:31:27
352417Fredrik WibringÖppen 5 (23)2 450 m11:32:42
19934Henrik OhrtÖppen 5 (23)2 450 m11:33:27

Annonser