Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KM Kils OK/Lustens OK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KM Kils OK/Lustens OK
Arrangörsorganisation: Kils OK
Datum: tisdag 3 september 2019

H12 Kil

2 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
407228Ida HäggqvistKils OK18:19:49
8091123Henry NordströmKils OK18:22:43
9080305Joel HolmgårdKils OK

H14 Kil

3 010 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1050604Isak HolmgårdKils OK18:23:58
8050515Fredrik WestlundKils OK18:29:02

D14 Kil

3 010 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060927Lina UllerKils OK

D16 Kil

3 780 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030718Rebecka WestlundKils OK18:23:26

H21 Kil

6 540 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8304093Joakim PerssonKils OK18:13:25
8000803Lukas OlmKils OK18:18:26
418040Ulf MellerdalKils OK18:19:20
681019Jan OlmKils OK18:30:19
8170973Jonas UllerKils OK18:36:54

D21 Kil

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
701212Sofia HolmgårdKils OK18:17:22
9000506Amanda MellerdalKils OK18:18:45
8281272Anna UllerKils OK18:41:47

H50 Kil

3 500 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010164Lars HolmgårdKils OK18:16:19
511800Lars NordströmKils OK18:35:36

D50 Kil

2 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010251Marit NilssonKils OK18:18:01
259157Mona OrdqvistKils OK18:53:25

H12 Lusten

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452550Alvin NordLustens OK18:34:27

D12 Lusten

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
44429Nova GynnemoLustens OK18:32:57

H21 Lusten

5 110 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452554Niklas KarlssonLustens OK18:12:42
353554Anders OlssonLustens OK18:19:14
247854Martin OlssonLustens OK18:20:21
444204Henrik GynnemoLustens OK18:32:59
343867Pelle LandforsLustens OK18:36:04
44439Jonas SamuelssonLustens OK18:39:00

D21 Lusten

3 500 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
353558Maria MagnussonLustens OK18:13:01
228779Åsa SörlinLustens OK18:30:35
345227Kristina LandforsLustens OK18:34:38
302792Birgitta DahlströmLustens OK18:37:41

H60 Lusten

2 770 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
714643Lennart MattssonLustens OK18:13:06
528085Göran ErikssonLustens OK18:23:14

Öppen vit

2 060 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449899Klas ErikssonLustens OK18:27:35
407223Alva InelindKils OK18:36:08

Öppen gul

2 300 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452536Ylva NordLustens OK18:34:16

Öppen orange

3 010 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452538Henrik ErikssonLustens OK

Öppen svart kort

3 500 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7770429David ÅkerlindLustens OK18:13:12

Öppen svart mellan

5 110 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449133Peter CarlmanOK Mangen18:08:36

Annonser