Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vårcupsavslutningen i Mullsjö

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vårcupsavslutningen i Mullsjö
Arrangörsorganisation: Mullsjö SOK
Datum: onsdag 29 maj 2019

grön

1 680 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2141475Axel LindénMullsjö SOK17:56:50
2141461Konrad LindénMullsjö SOK17:58:29
2083979Ella KronmarkerMullsjö SOK18:00:05
364842Althea VictorzonMullsjö SOK18:03:18
364847Efraim VictorzonMullsjö SOK18:06:09
2083962Fabian FurehillMullsjö SOK18:08:45
2093623Henry LarssonMullsjö SOK18:45:49

vit/gul

2 380 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2141459Lydia LindénMullsjö SOK17:58:57
2083997Theo KronmarkerMullsjö SOK18:00:01
17971Arek MilevaTidaholm SOK Sisu18:00:48
2083980Theo RydénMullsjö SOK18:02:44
2089259Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK18:03:31
7120325Vera WesthMullsjö SOK18:07:00
2093611Cornelia FurehillMullsjö SOK18:08:58
2083955Selma RössvikMullsjö SOK18:09:59
1555001Ellen GunnarssonFalköpings AIK OK18:18:47
1070124Arvid BladhFalköpings AIK OK18:21:40
227844Tuva MolinFalköpings AIK OK18:25:35

orange/röd

3 590 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1070516Moa VemdalMullsjö SOK17:56:04
1080211Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu18:03:20
1060131William HärströmFalköpings AIK OK18:04:11
2078136Adam SamuelssonFalköpings AIK OK18:06:12
8070412Irma WesthMullsjö SOK18:07:33
2093639Fredrika FurehillMullsjö SOK18:07:53
2093646Wilhelm VictorzonMullsjö SOK18:17:21
38324Tindra MolinFalköpings AIK OK18:23:22

blå kort

3 630 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8200517Simon WesthMullsjö SOK18:03:23
30801Stina NalbinMullsjö SOK18:19:56
1555015Oliver HammarTidaholm SOK Sisu18:30:10

blå lång

5 260 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9001224Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna18:17:15
8439474Elsa SonessonFalköpings AIK OK18:18:59

vuxen vit/gul

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
249618Jessica PegeniusMölndal Outdoor IF17:59:46

vuxen orangröd

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
446060Annie AnderssonTidaholm SOK Sisu18:01:58
446047Pär AnderssonTidaholm SOK Sisu18:04:17
7206830Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK18:11:57
7206820Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK18:12:50
402994Charles MolinFalköpings AIK OK18:25:37
1520127Stig WallermanBorås GIF

vuxen blå kort

12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
550815Pia SvenssonFalköpings AIK OK17:50:13
1450943Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK17:59:18
642421Pia Käck FritzellGudhems IF17:59:21
1940216Måns FritzellGudhems IF17:59:43
246052Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK18:00:30
9047163Kiril MilevTidaholm SOK Sisu18:00:45
2083995Sven Erik SjöholmMullsjö SOK18:01:45
7010526Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu18:06:18
439475Helena SonessonFalköpings AIK OK18:07:03
439469Håkan SonessonFalköpings AIK OK18:11:59
1555002Anna HammarTidaholm SOK Sisu18:30:07
1033076Patrick EricsonMullsjö SOK18:41:03

vuxen blå lång

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
260859Torbjörn SvenningssonMullsjö SOK17:50:38
1860729Daniel HärströmFalköpings AIK OK17:59:15
1126121Jan SamuelssonFalköpings AIK OK18:02:42
8056052Thomas HjertFalköpings AIK OK18:07:28
249606Linda RydénMullsjö SOK18:07:58
9069226Jonas NiklassonFalköpings AIK OK18:11:05
38360Jan LindströmIK Wilske18:12:25
9660611Philip HjellströmGränna-Bygdens OK18:14:08

Annonser

Mila