Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för StOF Sommarläger Medeldistans (UP)

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: StOF Sommarläger Medeldistans (UP)
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Väsby OK
Datum: fredag 24 maj 2019

D16

3 370 m, 41 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1Emma AlmJärfälla OK18:45
2Saga JonssonWaxholms OK18:47
3Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK18:49
4Lilly ChristieSnättringe SK18:51
5Lisa ThunellIFK Lidingö SOK18:53
6Fredrika NordquistTäby OK18:55
7Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö18:57
8Wilma LeicktTullinge SK18:59
9Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK19:01
10Åsa SundströmJärla Orientering19:03
11Alicia SchandlOK Södertörn19:05
12Bella PedersenJärfälla OK19:07
13Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:09
14Doris IkoTäby OK19:11
15Vendela RundströmOK Ravinen19:13
16Emma SvidénSöders-Tyresö19:15
17Smilla MogensenOK Ravinen19:17
18Tilda DalekantIFK Enskede19:19
19Tove SjöbergTullinge SK19:21
20Madeleine GranathVäsby OK19:23
21Sara GranholmJärfälla OK19:25
22Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK19:27
23Ester AnderssonOK Södertörn19:29
24Maja HoppeWaxholms OK19:31
25Ida HänströmTäby OK19:33
26Lydia HylanderTumba-Mälarhöjden OK19:35
27Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF19:37
28Alicia BjörnbergSöders-Tyresö19:39
29Sigrid CarlssonSundbybergs IK19:41
30Wilma JosefssonVäsby OK19:43
31Astrid RönnmarkJärfälla OK19:45
32Ida ÖsterbergGustavsbergs OK19:47
33Elisabeth LarssonOK Södertörn19:49
34Elin WolgastSnättringe SK19:51
35Emelie RökenTäby OK19:53
36Lisa WadenbrantSundbybergs IK19:55
37Amanda GranqvistOK Ravinen19:57
38Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK19:59
39Miia RollerJärfälla OK20:01
40Sofia LindhagenIFK Enskede20:03
41Hedda RöstinOK Ravinen20:05

H16

3 510 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
101Filip LindqvistTäby OK18:50
102Melker PalmJärfälla OK18:52
103Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK18:54
104Rasmus RilegårdWaxholms OK18:56
105Edvin ForsbergOK Ravinen18:58
133Eskil WidehagSundbybergs IK19:00
107Johan FochsenWaxholms OK19:02
108Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK19:04
109Hugo BacklundTullinge SK19:06
110Max ÖsterlingOK Södertörn19:08
111Viktor SoneAttunda OK19:10
112Rasmus LindblomGustavsbergs OK19:12
113Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:14
114William GrunderJärfälla OK19:16
115Lukas WallhedJärla Orientering19:18
116Olle KallurOK Ravinen19:20
117Isak GeliusSnättringe SK19:22
118David TörnqvistTullinge SK19:24
119Teo StruckOK Ravinen19:26
120Filip StorellHaninge SOK19:28
121David RyderåsWaxholms OK19:30
122Björn RennerOK Södertörn19:32
123Oskar EknerSnättringe SK19:34
124Erik BovalliusJärfälla OK19:36
125Hugo LindskogOK Ravinen19:38
126Anton MörkforsJärfälla OK19:40
127Henrik LundforsIFK Enskede19:42
128Olle ThimbergSöders-Tyresö19:44
129Ludvig FerdmanTullinge SK19:46
130Elis IversAttunda OK19:48
131Wilhelm NordqvistWaxholms OK19:50
132Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:52
106Marcus SteneboAttunda OK19:54
134Wilhelm BergmanTullinge SK19:56
135Hampus HatlenSnättringe SK19:58
136Anton WällstedtJärfälla OK20:00

D14

3 160 m, 40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
201Freja HjerneTumba-Mälarhöjden OK18:45
202Lovis de VilliersOK Södertörn18:46
203Emilia BergmanTullinge SK18:47
204Felicia StrindérIFK Enskede18:48
205Alva Lidström LauriSnättringe SK18:49
206Vilma NilssonAttunda OK18:50
207Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö18:51
208Britta BörjessonJärla Orientering18:52
209Maja RundlöfVäsby OK18:53
210Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:54
211Lovisa LindqvistIFK Enskede18:55
212Stina PedersenJärfälla OK18:56
213Lovisa NordquistTäby OK18:57
214Märta WigleOK Södertörn18:58
215Alva Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK18:59
216Moa GlanshedHaninge SOK19:00
217Stella ÖstblomJärfälla OK19:01
218Lovisa BorgSödertälje-Nykvarn OF19:02
219Lovisa BergstenOK Södertörn19:03
220Nova MatthewsTullinge SK19:04
221Sonja AhlquistJärla Orientering19:05
222Emma HenriquesOK Södertörn19:06
223Linn De BoussardIFK Enskede19:07
224Cleo MattilaTullinge SK19:08
225Tilde EjlestamJärfälla OK19:09
226Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:10
227Ingrid JohanssonSundbybergs IK19:11
228Wilda LundqvistMälarö SOK19:12
229Alice RökenTäby OK19:13
230Elsa ForsbergJärfälla OK19:14
231Klara JunegardTullinge SK19:15
232Elin AbelSnättringe SK19:16
233Filippa HjerneTumba-Mälarhöjden OK19:17
234Tilda MattssonOK Södertörn19:18
235Eleonora Dell'OrtoSundbybergs IK19:19
236Fanny SundbergTullinge SK19:20
237Molly GeliusSnättringe SK19:21
238Ebba WestringJärfälla OK19:22
239Emma HallendalIFK Enskede19:23
240Rut LundinOK Södertörn19:24

H14

3 200 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
301Hannes MogensenOK Ravinen18:50
302Malte ThelanderHaninge SOK18:51
303Sandro PruthSkogsluffarnas OK18:52
304Marcus GrunderJärfälla OK18:53
305Noa HelgarsTäby OK18:54
306Axel TrofastTullinge SK18:55
307Erik NederheimTäby OK18:56
308Malte BellanderGustavsbergs OK18:57
309Ruben HårdSkogsluffarnas OK18:58
310Noah SantaliusVäsby OK18:59
311Erik WällstedtJärfälla OK19:00
312Linus NileviHaninge SOK19:01
313Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:02
314Arvid MyrbergerTullinge SK19:03
315Sixten LindqvistSkogsluffarnas OK19:04
316Elias LjungdellTäby OK19:05
317Svante SandvikAttunda OK19:06
318Linus NilssonOK Österåker19:07
319Noah MehreteabJärfälla OK19:08
320Oliver LiwångIFK Lidingö SOK19:09
321Felix FlodmanTullinge SK19:10
322Niklas ErlandssonOK Södertörn19:11
323Arvid HammarbäckSkogsluffarnas OK19:12
324Jonatan AndersonJärfälla OK19:13
325Henning BlomkvistSnättringe SK19:14
326Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK19:15
327Axel NordqvistWaxholms OK19:16
328Linus SkattOK Södertörn19:17
329Aron HöglundTullinge SK19:18
330Axel BalckTäby OK19:19
331Hampus SundbergJärfälla OK19:20
332Hannes LindqvistIFK Enskede19:21
333Love PalmgrenSkogsluffarnas OK19:22
334Lucas JohanssonTullinge SK19:23
335Rasmus LundströmVäsby OK19:24
336Elias BladhTullinge SK19:25
337Åke FalkenströmSkogsluffarnas OK19:26
338Linus ForsbergOK Ravinen19:27
339Ludvig BrooméJärfälla OK19:28
340Ludvig HagwallJärla Orientering19:29
341Emil AnterudVäsby OK19:30
342Melvin EkSundbybergs IK19:31
343Anton BartschJärfälla OK19:32
344Gustav StorellHaninge SOK19:33
345Malte AlbinssonOK Österåker19:34
346Olle SynnermarkSkogsluffarnas OK19:35
347Johannes NorrbyOK Södertörn19:36
348Joel WallnerAttunda OK19:37
349Simon StridhSkogsluffarnas OK19:38
350Erik LundquistOK Ravinen19:39
351Olof ArevångTullinge SK19:40
352Jens FochsenWaxholms OK19:41
353Peter LindvallHaninge SOK19:42

D12

2 650 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
401Hilda TrofastTullinge SK19:11
402Alva GawellIFK Lidingö SOK19:12
403Isabel OlareOK Älvsjö-Örby19:13
404Viola HolmströmOK Ravinen19:14
405Emelie HolmströmTäby OK19:15
406Clara WerdinOK Älvsjö-Örby19:16
407Sigrid AlmJärfälla OK19:17
408Märta AhlquistJärla Orientering19:18
409Alice HellbergSundbybergs IK19:19
410Miranda StrandTullinge SK19:20
411Sofia QuasWaxholms OK19:21
412Ines ThepperSnättringe SK19:22
413Irma JarlemarkIFK Lidingö SOK19:23
414Fanny BergmanTullinge SK19:24
415Ella LindqvistTäby OK19:25
416Milla KlassonOK Ravinen19:26
417Irma WidehagSundbybergs IK19:27
418Alva WidegrenMälarö SOK19:28
419Stina NygrenTullinge SK19:29
420Amanda MörkforsJärfälla OK19:30
421Selma SundbergSundbybergs IK19:31
422Klara LobergJärfälla OK19:32
423Thea GeliusSnättringe SK19:33
424Fanny KarlsVäsby OK19:34
425Ella MatthewsTullinge SK19:35
426Alva SmedsVäsby OK19:36
427Isabel CarlssonIFK Lidingö SOK19:37
428Kerstin ChristieSnättringe SK19:38
429Linnea SandTullinge SK19:39
430Signe FredingTäby OK19:40
431Fiffi MalmströmJärfälla OK19:41
432Ida RökenTäby OK19:42
433Frida DäckforsTullinge SK19:43
434Molly BomanMälarö SOK19:44
435Elin AlmgrenSöders-Tyresö19:45

H12

2 570 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
501Leo WisborgTullinge SK18:45
502Ivar MessingOK Älvsjö-Örby18:46
503Carl ÖrnebrandJärfälla OK18:47
504Henning FalkenströmSkogsluffarnas OK18:48
505David EideforsSundbybergs IK18:49
506Ted LagerströmAttunda OK18:50
507Åke EngmanIFK Lidingö SOK18:51
508Elliot LjungdellTäby OK18:52
509Alvin KimbladJärfälla OK18:53
510Albin FranzénOK Södertörn18:54
511Simon TrossingTäby OK18:55
512Edvin BjörklundJärfälla OK18:56
513Gustav MyrbergerTullinge SK18:57
514Edvin WallnerAttunda OK18:58
515Anton AkterinOK Älvsjö-Örby18:59
516Oscar LundquistOK Ravinen19:00
517Simon AndersonJärfälla OK19:01
518Simon WenzinOK Södertörn19:02
519Egon WistedtSundbybergs IK19:03
520Ture LindskogOK Ravinen19:04
521Oskar BartschJärfälla OK19:05
522Edvin Björklund BoljangTumba-Mälarhöjden OK19:06
523Petter FochsenWaxholms OK19:07
524Linus LundströmVäsby OK19:08
525Leo UvhagenJärfälla OK19:09
526Nils GidlöfOK Älvsjö-Örby19:10
527Arvid RundströmOK Ravinen19:11
528Teodor JonssonSkarpnäcks OL19:12
529Lorentz KaikkonenJärfälla OK19:13
530Botvid SimonssonSundbybergs IK19:14
531Victor GranathVäsby OK19:15
532Gabriel GiaconiOK Älvsjö-Örby19:16
533Caio PruthSkogsluffarnas OK19:17
534Arthur LindquistJärfälla OK19:18
535Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:19
536Folke IsakssonVäsby OK19:20
537Viktor TofteJärfälla OK19:21
538Lucas De BoussardIFK Enskede19:22
539Erik BalckTäby OK19:23
540Albin HessleTullinge SK19:24
541Olle EkenbergTumba-Mälarhöjden OK19:25
542John NymanJärfälla OK19:26
543Noel HellbergSundbybergs IK19:27
544Albin PerssonTäby OK19:28
545Pontus AasaTullinge SK19:29
546Gustav NyströmOK Ravinen19:30
547Joel HolmgrenIFK Enskede19:31
548Max BoströmJärfälla OK19:32
549Mose GrafströmAttunda OK19:33
550Benjamin HjerténJärfälla OK19:34
551Wilmer HagrotTäby OK19:35
552Linus NybergJärla Orientering19:36
553Edvin JohanssonVäsby OK19:37

D10

2 360 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stella Näsman LandhSundbybergs IK18:45
Nora AhlströmIFK Enskede18:46
Olivia GoldJärfälla OK18:47
Cloe MatthewsTullinge SK18:48
Iben StattinVäsby OK18:49
Telma PruthSkogsluffarnas OK18:50
Saga HellbergSundbybergs IK18:51
Ida AnderssonTullinge SK18:52
Elin SmedsVäsby OK18:53
Sofia Dell'OrtoSundbybergs IK18:54
Julia HolmströmTäby OK18:55
Alice Slars PaulssonSundbybergs IK18:56
Emelie HellströmTumba-Mälarhöjden OK18:57
Ingrid EngmanIFK Lidingö SOK18:58
Ida HellbergSundbybergs IK18:59
Lovisa NederheimTäby OK19:00
Livia QuasWaxholms OK19:01
Mia LagerströmAttunda OK19:02
Lova JonssonSkarpnäcks OL19:03
Greta SandvikAttunda OK19:04
Cornelia Näsman LandhSundbybergs IK19:05
Ida PetterssonJärfälla OK19:06
Anja HartleyHaninge SOK19:07
Sophia ÖrnebrandJärfälla OK19:08
Bodil JohanssonSundbybergs IK19:09
Ella SigstedtOK Ravinen19:10

H10

2 360 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Ville Åman KlasénIFK Lidingö SOK19:16
Folke JohanssonSundbybergs IK19:17
August BlomkvistSnättringe SK19:18
Max LindqvistTäby OK19:19
David NymanJärfälla OK19:20
Janne SynnermarkSkogsluffarnas OK19:21
Felix AhlströmIFK Enskede19:22
Tage StattinVäsby OK19:23
Alexander Nimrodsson EngblomOK Älvsjö-Örby19:24
Samuel AnderssonJärfälla OK19:25
Olof HagwallJärla Orientering19:26
Deniz BasolTäby OK19:27
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:28
Albin SandebergWaxholms OK19:29
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede19:30
Joel ÅhgrenTullinge SK19:31
Viktor NygrenVäsby OK19:32
Kuzey BasolTäby OK19:33
Alexander BäckmanTumba-Mälarhöjden OK19:34
Simon AhlströmIFK Enskede19:35
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:36
Vincent RylanderVäsby OK19:37
Wilmer CarlsteinIFK Lidingö SOK19:38
Jonathan ChristianssonTäby OK19:39
Loa MattilaTullinge SK19:40
Hugo AbelSnättringe SK19:41
Viktor TederTäby OK19:42
Alve WistedtSundbybergs IK19:43
Malte HallmanAttunda OK19:44
Kobbe FischerIFK Lidingö SOK19:45
Liam de BoussardIFK Enskede19:46
Hugo NyströmOK Ravinen19:47
Love AkterinOK Älvsjö-Örby19:48
Adil Nygren MassaoudiJärfälla OK19:49
Elias TrossingTäby OK19:50
Eskil MyrbergerTullinge SK19:51

Inskolning

1 480 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Loui OldéenOK Södertörn18:43:37
Melker WisborgTullinge SK18:49:51
Mary RylanderVäsby OK19:27:22

U1

1 780 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:32:36
Nellie BinnbergJärfälla OK18:35:22
Billy OldéenOK Södertörn18:43:03
Franz EngmanIFK Lidingö SOK18:45:11
Alice LindholmTullinge SK18:45:31
Linnea AndénOK Älvsjö-Örby18:46:17
Viggo HenriquesOK Södertörn18:48:00
Lilly LundqvistMälarö SOK18:49:33
Liv SaxinJärfälla OK18:51:40
Hilma ArevångTullinge SK18:53:51
Iris Da SilvaWaxholms OK18:54:39
Maria KaikkonenJärfälla OK18:58:03
Ludvig BomanMälarö SOK19:02:05
Siri HolmgrenIFK Enskede19:09:20
Liv StällbergTullinge SK19:09:27
Vera StällbergTullinge SK19:09:29
Nora StällbergTullinge SK19:09:32
Filippa SigstedtOK Ravinen19:10:17
Isabelle DahlerusIFK Lidingö SOK19:12:33
Emil TofteJärfälla OK19:14:32
Elsa Wanek TerryIFK Lidingö SOK19:16:13
Viktor HellbergSundbybergs IK19:16:28
Ernst KuroszOK Ravinen19:18:11
Victor HallendalIFK Enskede19:18:46
Emil EdwardssonIFK Lidingö SOK19:22:39
Mattias WestermarkTäby OK19:23:08
Emma NygrenVäsby OK19:27:36
Sixten HörnfeldtOK Älvsjö-Örby19:28:11
Juni RylanderVäsby OK19:33:12
Lava FischerIFK Lidingö SOK19:34:29
Edvin CarlsteinIFK Lidingö SOK19:34:30
Linus EkenbergTumba-Mälarhöjden OK
Iris LundströmVäsby OK

U2

2 330 m, 33 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexander Segolsson LarssonVäsby OK18:47:15
Nadia FlorczykHaninge SOK18:47:25
Sofia SilverHaninge SOK18:48:24
Livia HartleyHaninge SOK18:48:25
Lilly Slars PaulssonSundbybergs IK18:49:18
Sagali HassiusHaninge SOK18:50:07
Tuva NybergJärla Orientering18:51:16
Märta FalkenströmSkogsluffarnas OK18:51:21
Nestor BlomqvistVäsby OK18:52:58
Vide MessingOK Älvsjö-Örby18:53:27
Jamie RollerJärfälla OK18:54:53
Hilma ÖdmanTumba-Mälarhöjden OK18:54:54
Malte HolmquistIFK Enskede18:59:06
Erik Hagel Von HeijneIFK Enskede18:59:25
Amelie Boström HagelIFK Enskede19:00:05
Walter LindquistJärfälla OK19:00:12
Alma OlssonTullinge SK19:01:02
Theo SantaliusVäsby OK19:05:13
Manfred HolmgrenHaninge SOK19:07:27
Alfred AasaTullinge SK19:07:49
Sigge Fröberg WilhelmIFK Enskede19:10:24
Sonja LundbergIFK Enskede19:10:29
Edith AtterlöfIFK Enskede19:10:32
Ingrid GidlöfOK Älvsjö-Örby19:11:32
Melker HagwallJärla Orientering19:12:42
Isak AndersonJärfälla OK19:14:28
Tyra FogelbrinkVäsby OK19:18:31
Noel KimbladJärfälla OK19:18:39
Felix BrobergVäsby OK19:20:00
Ingemar FärmTumba-Mälarhöjden OK19:20:17
Arvid EdwardssonIFK Lidingö SOK19:22:20
Vera SundbergSundbybergs IK19:29:42
Melvin BinnbergJärfälla OK

U3

2 560 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Axel SantessonVäsby OK18:43:13
Oskar LindholmTullinge SK18:46:37
Heidi LindquistHaninge SOK18:48:15
Gustav RilegårdWaxholms OK18:56:48
Edvin Flodell JohanssonHaninge SOK18:58:05
Elion ReimeringerHaninge SOK18:58:06
Moa JohanssonVäsby OK18:58:10
Erik LidénVäsby OK19:02:40
Simon SjölundJärfälla OK19:06:21
Vera EnbomJärfälla OK19:18:35
Victor DannesundSundbybergs IK19:25:26

U4

3 440 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hampus GlanshedHaninge SOK18:45:48
Melina FogelbrinkVäsby OK18:58:10
Tilde BredermanVäsby OK

Öppen 3

2 560 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lena NilssonOK Österåker18:45:07
Ulrika WisborgTullinge SK18:50:11
Linda NimrodssonOK Älvsjö-Örby19:07:37
Jenny OlareOK Älvsjö-Örby19:13:05
Jenny KimbladJärfälla OK19:19:13
Maria HessleTullinge SK19:23:12
Carina RongeTullinge SK19:23:12
Karin SjöbergIFK Lidingö SOK19:29:01
Nenette DäckforsTullinge SK19:29:09
Zara ÖbergOK Södertörn

Öppen 5

3 440 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan WisborgTullinge SK18:41:23
Olof LindholmTullinge SK18:44:58
Anna FlodmanTullinge SK18:55:27
Anders PerssonJärla Orientering18:55:55
Angelica LindblomGustavsbergs OK19:02:46
Cecilia AlzénGustavsbergs OK19:02:47
Lena LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:03:27
Robert BjörklundTumba-Mälarhöjden OK19:06:06
Felix ArkängTullinge SK19:06:16
Rickard GunéeTumba-Mälarhöjden OK19:11:20
Per WistedtSundbybergs IK19:11:56
Sara AndersonJärfälla OK19:13:21
Anneli ChristieSnättringe SK19:14:41
Maria Slars PaulssonSundbybergs IK19:20:40
Cecilia WestströmSundbybergs IK19:21:22
Mark SundbergSundbybergs IK19:22:59
Anna EideforsSundbybergs IK19:24:08
Helena NymanJärfälla OK19:24:27
Johan AnderssonSundbybergs IK19:26:59
Heléne KlassonOK Ravinen19:28:30
Karin Rådenman GidlöfOK Älvsjö-Örby19:53:10

Öppen 10

3 660 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hans LiwångIFK Lidingö SOK18:32:28
Camilla GöstasSöders-Tyresö18:37:36
Emma JohanssonSundbybergs IK18:41:05
Håkan Hjortzberg-nordlundJärfälla OK18:51:57
Rickard AnderssonTullinge SK18:52:50
Mikael NordquistTäby OK18:56:45
Håkan EnmarkSkogsluffarnas OK18:57:14
Martin BellanderGustavsbergs OK18:58:39
Michael AhlquistJärla Orientering19:00:02
Fredrik AnderssonOK Södertörn19:00:48
Oskar NederheimTäby OK19:02:06
Magnus LindblomGustavsbergs OK19:02:38
Matilda AhlquistJärla Orientering19:03:05
Stefan LjungbergTumba-Mälarhöjden OK19:03:34
Johan LindqvistTäby OK19:03:39
Anders HolmqvistSnättringe SK19:04:42
Madeleine LimparAttunda OK19:05:17
Henrik ÖsterbergGustavsbergs OK19:06:39
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:07:26
Ingrid PaulssonSkogsluffarnas OK19:08:09
Henrik HagwallJärla Orientering19:10:12
Sara ForsbergJärfälla OK19:13:12
Martin TrossingTäby OK19:13:39
Jenny StruckOK Ravinen19:13:43
Fredrik JohanssonSundbybergs IK19:16:48
Anna WolgastSnättringe SK19:18:09
Martin LindskogOK Ravinen19:19:48
Peter AnderssonSöders-Tyresö19:20:38
Johanna SundströmJärla Orientering19:21:04
Susanne AkterinOK Älvsjö-Örby19:21:25
Johan WestringJärfälla OK19:22:36
Fredrik PalmgrenSkogsluffarnas OK19:23:25
Pinar BasolTäby OK19:26:07
Göran ThimbergSöders-Tyresö19:27:47
Bo LauriSnättringe SK19:28:48
Anders AbelSnättringe SK19:30:02
Henrik NybergJärla Orientering19:31:07
Peter BergmanTullinge SK19:31:26
Anna RökenTäby OK19:37:07
Niclas RökenTäby OK19:37:09
Eva HagwallJärla Orientering19:44:43
Carin MattilaTullinge SK19:52:18
Anna MyrbergerTullinge SK19:52:19
James ChristieSnättringe SK

Annonser