Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Brunskogsfjället

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Brunskogsfjället
Arrangörsorganisation: OK Mangen
Datum: tisdag 21 maj 2019

Lätta banan

2 100 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15039Eva HöijeOK Skogsstjärnan17:22:17
261440Stig CarlsonOK Jösse17:33:05
441949Fredrik OlssonKlubblös17:41:24
263965Lennart JohanssonOK Jösse17:44:21
449133Peter CarlmanOK Mangen17:44:41
2122079Lina EkenbäckOK Mangen17:45:08
443603Kristina SillfältOK Jösse17:53:48
443612Margareta ZetterqvistOK Jösse18:03:56
2122042Ella NytomtOK Mangen18:09:47
302232Curt PehrsonOK Jösse18:10:14
443614Anne Marie LarssonKlubblös18:24:41
2122002ndreas Koppfeldt FogelbergOK Mangen18:55:09

Korta banan

2 300 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355677Teo VårliOK Hierne17:21:57
443680Elias Larsson NilssonKlubblös18:08:26
443628Oliver RoynessonKlubblös18:08:38
263971Lucas RoynessonKlubblös18:08:42
441927Maja KarlssonKlubblös18:08:43
2122032Robin KarlssonSwegon parasoll18:12:00
2122040Henrik HägerströmSwegon parasoll18:12:02
2122023Elina KarlssonSwegon Tetris18:15:43
2122033Martin StupfSwegon Tetris18:15:44
2122014Jean-yves Swegon Casa18:16:50
2122034Marina HedinSwegon Cata18:16:52
2122031Tomas OltnäsGold Savosa18:17:34
2122006Dario PasqualonGold Savosa18:17:36
2122020Mehmet YesildagSwegon Tetris18:19:01
2122005Freddie HanssonSwegon Tetris18:19:04
2122016Josh BelczykGold Savosa18:19:53
263944Malin von ElernGold Savosa18:19:58
263962Fredrik BerntssonSwegon Casa18:20:39
263954Dean KentSwegon Casa18:20:42
2122011Francesco AretusiSwegon parasoll18:20:46
263967Andrew CollardSwegon parasoll18:21:04
2122026Åsa NorenSwegon parasoll18:21:07

Mellan banan

3 400 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
355633Jan NilssonOK Hierne17:18:03
1840159Kristian VårliOK Hierne17:21:47
449136Bo RinbergOK Mangen17:22:22
2112403Lennart HöijeOK Skogsstjärnan17:25:33
261423Christian OlssonOK Jösse17:43:07
261404Kristin JanssonOK Jösse17:44:54
2122052Örjan EkenbäckOK Mangen17:45:11
1550506Jan StrömOK Mangen17:49:31
2101550Gunilla PetersonOK Jösse17:50:29
2119757Jan-Olov NewborgOK Jösse17:53:02
441990Christopher JakobssonOK Jösse17:55:35
407204Fransson NancyKils OK17:55:46
261410Lars SillfältOK Jösse17:56:11
404261Inger BerglundKils OK17:56:19
407203Karin BörjarsKils OK17:56:23
449189Thomas ÖstlundOK Jösse18:04:57
46716Per-Anders GävertOK Mangen18:10:36
8003524Ulf SkoglundKils OK18:12:58
261432Martin LindahlOK Jösse18:21:24
449152Martin NorlanderOK Mangen18:23:53
443617Martin EkholmOK Jösse18:24:25
449130Kristian JohanssonOK Jösse18:25:18

Långa banan

4 100 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7800211Stefan VårliOK Hierne17:21:00
246486Jörgen KarlssonOK Hierne17:23:13
443616Lars CarlssonOK Jösse17:36:42
25229Kurt NilssonOK Hierne17:40:31
2101848Alfred RehnOK Jösse17:45:52
568772Jonas HalaiKamrat och IF KIF18:02:02
449199Jonas BacklundOK Jösse18:02:15
452027Rolf AnderssonÅrjängs OK18:06:19
441929Jonas karlssonKlubblös18:13:24
261430Mats LindahlOK Jösse18:21:37
610508Leif HelgmanOK Tyr18:26:14
8046718Magnus JonssonVästvärmlands OK18:33:20
8037839Kristin JohanssonOK Jösse18:33:42

Annonser

Mila