Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien, #2, krets Söder 1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #2, krets Söder 1
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: tisdag 14 maj 2019

U1

1 860 m, 67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139939Felicia LythTullinge SK18:20:02
451341Märta LevinsonTullinge SK18:22:28
246110Tim Hermander BjurklundTullinge SK18:23:27
331571Cajsa SundénOK Älvsjö-Örby18:26:39
2063716Ester CummingOK Älvsjö-Örby18:26:42
2147889Giselle Brandenburg FromTullinge SK18:27:40
1120321Alfred AasaTullinge SK18:28:03
808027Algot ChristensonTullinge SK18:28:05
246124Vilgot MårtenssonTumba-Mälarhöjden OK18:28:50
2139619Gusten HerstadTullinge SK18:29:20
331723Marebel AgheliTullinge SK18:30:00
1200017Hilding BergstrandOK Älvsjö-Örby18:30:00
2063772Sofie GräfOK Älvsjö-Örby18:30:00
331042Alicia LundwallTullinge SK18:30:00
1200005Thea WilhelmsonOK Älvsjö-Örby18:30:00
1200019Simon ÖlanderOK Älvsjö-Örby18:30:00
2058157Josefina BaylanTullinge SK18:30:15
26289Hilma ArevångTullinge SK18:30:32
2063769Ebbot MogårdOK Älvsjö-Örby18:30:54
2148472Albin IllergårdTullinge SK18:31:09
18705Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18:32:25
503010Eskil BerghTullinge SK18:33:51
25198Hilmer BergTullinge SK18:34:18
1100813Liv StällbergTullinge SK18:35:07
330627Juni LythTullinge SK18:36:00
1120416Vera StällbergTullinge SK18:38:13
243774Thea ÅbergTullinge SK18:38:14
30885Melissa BergquistTullinge SK18:38:17
331435Tyra SandbergTullinge SK18:38:18
1109191Nora StällbergTullinge SK18:38:19
330654Santiago Kure-BonneTullinge SK18:38:24
1200003Elina DebuireOK Älvsjö-Örby18:40:30
2063725Leonard AnderssonOK Älvsjö-Örby18:40:51
331684Noah DybergTullinge SK18:41:53
2088935Viola AnderssonTullinge SK18:42:51
1200002Tage Jakobsson AhlgrenOK Älvsjö-Örby18:43:11
1200009Ingrid HormOK Älvsjö-Örby18:43:56
331377Julia NorellTullinge SK18:44:01
1200010Linnea AndénOK Älvsjö-Örby18:45:10
1200016Sixten HörnfeldtOK Älvsjö-Örby18:45:49
2063822Greta BlomkvistOK Älvsjö-Örby18:46:57
760420Klara SkogholmTumba-Mälarhöjden OK18:48:12
246106Molly KarlssonTumba-Mälarhöjden OK18:48:58
246118Julia ErlandssonTumba-Mälarhöjden OK18:49:41
2089368Stella Huang SjöbergTullinge SK18:50:03
1908556Erik NybäckTullinge SK18:51:00
246132Love ShönningsTumba-Mälarhöjden OK18:52:00
246109Axel KruseTumba-Mälarhöjden OK18:52:03
246108Olle KruseTumba-Mälarhöjden OK18:52:04
1200001Karin HultqvistOK Älvsjö-Örby18:52:57
1108050Amanda HedbergTumba-Mälarhöjden OK18:54:04
1200013Hilda EnströmOK Älvsjö-Örby18:54:48
1200014Allis BöökOK Älvsjö-Örby18:54:50
246116Olle KlereboTumba-Mälarhöjden OK18:56:47
246104Love KlereboTumba-Mälarhöjden OK18:56:49
246117Lukas ForsTumba-Mälarhöjden OK18:57:13
2063745Elsa Edner SvedlundOK Älvsjö-Örby18:58:22
2063749Alice DanielssonOK Älvsjö-Örby18:58:28
501509Edith KruseTumba-Mälarhöjden OK18:58:35
2063724Ida JönssonOK Älvsjö-Örby18:58:49
2135665Alfred TörnblomTullinge SK19:00:03
2063766Adam RosenbladOK Älvsjö-Örby19:01:02
435986Emil ForsbergTullinge SK19:01:40
2135444Alice LindholmTullinge SK19:01:55
2104301Tage AggeforsOK Älvsjö-Örby19:03:01
2104486Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK19:04:02
246111Elias BäckmanTumba-Mälarhöjden OK19:05:04

Annonser