Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien, #2, krets Söder 1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #2, krets Söder 1
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: tisdag 14 maj 2019

Tullinge SK

89 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2139939Felicia LythU11 860 m18:20:02
2107349Sixten SjölanderU32 490 m18:21:05
451341Märta LevinsonU11 860 m18:22:28
111111Stella AbebeInskolning1 620 m18:23:26
246110Tim Hermander BjurklundU11 860 m18:23:27
41822Elise RisethInskolning1 620 m18:24:04
2135659Holger PerssonU21 850 m18:24:48
2135782Nils StällbergInskolning1 620 m18:27:16
2147889Giselle Brandenburg FromU11 860 m18:27:40
1120321Alfred AasaU11 860 m18:28:03
808027Algot ChristensonU11 860 m18:28:05
2115465Melker WisborgInskolning1 620 m18:28:57
2139619Gusten HerstadU11 860 m18:29:20
2075176Miranda StrandD12 Kort1 850 m18:30
331723Marebel AgheliU11 860 m18:30:00
331042Alicia LundwallU11 860 m18:30:00
2058157Josefina BaylanU11 860 m18:30:15
26283John FlodmarkU21 850 m18:30:18
26289Hilma ArevångU11 860 m18:30:32
9002204Märta SödervallD164 660 m18:31
2060834Abraham BaylanH14 Kort2 490 m18:31
2148472Albin IllergårdU11 860 m18:31:09
9030505Hugo BacklundH164 970 m18:32
2087061David TörnqvistH16 Kort3 540 m18:32
1070903Ella MatthewsD12 Kort1 850 m18:32
503010Eskil BerghU11 860 m18:33:51
895463Felix ArkängH16 Kort3 540 m18:34
2075418Emilia BergmanD143 260 m18:34
2077239Fanny BergmanD122 490 m18:34
25198Hilmer BergU11 860 m18:34:18
18298Tilda PousetteU21 850 m18:34:49
9030623Tove SjöbergD164 660 m18:35
46990Elias BladhH143 540 m18:35
2123904Albin HessleH12 Kort1 850 m18:35
1100813Liv StällbergU11 860 m18:35:07
2132059Elias LindkvistH164 970 m18:36
9050911Fanny SundbergD143 260 m18:36
438661Nellie BolinD122 490 m18:36
330627Juni LythU11 860 m18:36:00
1020107Alma OlssonU21 850 m18:36:37
449709Axel TrofastH143 540 m18:37
2089369Maximilian AnderssonU43 260 m18:37:05
26016Klara JunegardD143 260 m18:38
8400724Hilda TrofastD122 490 m18:38
1120416Vera StällbergU11 860 m18:38:13
243774Thea ÅbergU11 860 m18:38:14
30885Melissa BergquistU11 860 m18:38:17
331435Tyra SandbergU11 860 m18:38:18
1109191Nora StällbergU11 860 m18:38:19
330654Santiago Kure-BonneU11 860 m18:38:24
9030909Alva BladhD164 660 m18:39
2093267Felix FlodmanH143 540 m18:39
1100603Cloe MatthewsD101 850 m18:39
8458009Ludvig FerdmanH164 970 m18:40
1251001Nova MatthewsD143 260 m18:40
1210230Viktor WistrandH143 540 m18:40
2093281Isa FlodmanD122 490 m18:40
2062048Arvid MyrbergerH143 540 m18:41
2125955Ida AnderssonD101 850 m18:41
331684Noah DybergU11 860 m18:41:53
9051017Kimberly EkenstedtD143 260 m18:42
9060719Olof ArevångH143 540 m18:42
2104078Ellen NybäckD122 490 m18:42
2088935Viola AnderssonU11 860 m18:42:51
9040910Wilma LeicktD164 660 m18:43
2062774Aron HöglundH143 540 m18:43
2800745Emil HelanderH164 970 m18:44
2112454Cleo MattilaD143 260 m18:44
7505703Lucas JohanssonH143 540 m18:44
2093492Frida DäckforsD122 490 m18:44
406696Joel ÅhgrenH101 850 m18:44
331377Julia NorellU11 860 m18:44:01
2062171Stina NygrenD122 490 m18:45
2088574Linnea SandD122 490 m18:46
2078264Samuel SylvanH122 490 m18:47
2125913Eskil MyrbergerH101 850 m18:47
2078025Wilhelm BergmanH164 970 m18:48
2135418Ervin DixH122 490 m18:49
2089368Stella Huang SjöbergU11 860 m18:50:03
2115496Loa MattilaH101 850 m18:51
1908556Erik NybäckU11 860 m18:51:00
1080510Pontus AasaH122 490 m18:52
2112584Isac NoblingH122 490 m18:54
2135404Oskar LindholmH101 850 m18:54
2041817Gustav MyrbergerH122 490 m18:56
2062744Leo WisborgH122 490 m18:58
2135665Alfred TörnblomU11 860 m19:00:03
435986Emil ForsbergU11 860 m19:01:40
2135444Alice LindholmU11 860 m19:01:55

Annonser