Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien, #2, krets Söder 1

TävlingsinformationVisa startlista per klassVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien, #2, krets Söder 1
Arrangörsorganisation: OK Älvsjö-Örby
Datum: tisdag 14 maj 2019

Tumba-Mälarhöjden OK

67 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
246113Mikael AhlstenInskolning1 620 m18:25:44
246105Gabriel AhlstenInskolning1 620 m18:25:53
28710Anton ÅgrenU32 490 m18:26:30
246123Lydia Ljungkvist BogdanovicU21 850 m18:28:11
246125Viktor Ljungkvist BogdanovicU21 850 m18:28:39
246124Vilgot MårtenssonU11 860 m18:28:50
9030622Kim ÖrnbergH164 970 m18:30
246129Aron Petit SjöbergInskolning1 620 m18:30:00
2132143Valter EdvardssonU21 850 m18:30:00
2139727Henning Kristiansson-TorpU21 850 m18:30:00
246128Leontine OlssonU21 850 m18:30:00
434015Vilma ÅgrenD16 Kort3 260 m18:31
682225Teodor HedbergH16 Kort3 540 m18:31
2115407Liv MårtenssonD12 Kort1 850 m18:31
246131Morgan BjörnU32 490 m18:31:48
246115Elsa FalkInskolning1 620 m18:31:58
423389Lydia HylanderD16 Kort3 260 m18:32
1061031Freja SaersD122 490 m18:32
18705Erik EklövU11 860 m18:32:25
9905131Liv HerneD164 660 m18:33
2078165Alva Björklund BoljangD143 260 m18:33
246121Ingemar FärmU21 850 m18:33:40
2088909Melker GardbyH164 970 m18:34
2123475Gabriel SörqvistH12 Kort1 850 m18:34
246126Nils NybergU32 490 m18:34:01
246127Filippa NybergU21 850 m18:34:22
246130Adam HusarU21 850 m18:34:58
2089389Filippa HjerneD143 260 m18:35
981946Matilda HedbergD122 490 m18:35
246122Simon HungH12 Kort1 850 m18:36
2065355Ebba KolmodinD164 660 m18:37
2089188Elsa LifD143 260 m18:37
501867Johanna Skogholm AllaredD122 490 m18:37
12608Samuel TörnrosU21 850 m18:37:13
8030422Elias AdebrantH164 970 m18:38
246112Linus ForsU21 850 m18:38:12
2089379Freja HjerneD143 260 m18:39
2147897Viola SaersD101 850 m18:40
2089168Ingrid AndréD164 660 m18:41
7060108Alice LjungbergD143 260 m18:41
8141414Ludvig LangeH164 970 m18:42
2089397Vanja LifD101 850 m18:42
2138957Amanda ClaessonD143 260 m18:43
2121948Emelie HellströmD101 850 m18:43
501574Samuel StrömbergU32 490 m18:44:15
656420Kerstin ÅbergD164 660 m18:45
2088908Hilda MårsellD143 260 m18:45
2101616Olivia MasonD143 260 m18:46
2131997Alexander BäckmanH101 850 m18:46
7040723Elsa KällD164 660 m18:47
2101650Edvin Björklund BoljangH122 490 m18:48
760420Klara SkogholmU11 860 m18:48:12
246106Molly KarlssonU11 860 m18:48:58
2104122Viggo MårsellH101 850 m18:49
246118Julia ErlandssonU11 860 m18:49:41
26010Oskar EklövH122 490 m18:50
246132Love ShönningsU11 860 m18:52:00
246109Axel KruseU11 860 m18:52:03
246108Olle KruseU11 860 m18:52:04
442000Erik KällH101 850 m18:53
1108050Amanda HedbergU11 860 m18:54:04
246116Olle KlereboU11 860 m18:56:47
246104Love KlereboU11 860 m18:56:49
246117Lukas ForsU11 860 m18:57:13
501509Edith KruseU11 860 m18:58:35
2104486Mira MårsellU11 860 m19:04:02
246111Elias BäckmanU11 860 m19:05:04

Annonser