Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien deltävling 3

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien deltävling 3
Arrangörsorganisation: Björkfors GOIF
Datum: onsdag 29 maj 2019

Björkfors GOIF

18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
4602119505Arvid SvenssonH14 (15)3 060 m18:06
3442093562Alva LindforsD12 (11)2 670 m18:09
226445886Cassandra GustafssonD10 (6)2 300 m18:15
152451100Otilia BönnerInskolning (13)1 330 m18:15:01
235451022Sigrid BönnerInskolning (13)1 330 m18:15:06
4662119503Elis BönnerH14 (15)3 060 m18:18
1602050754Tyra BönnerInskolning (13)1 330 m18:19:22
4692119496Edvard BönnerH14 (15)3 060 m18:24
2002050758Alva HamiltonU2 (14)2 620 m18:26:45
3042060710Hjalmar ÖbergH10 (11)2 300 m18:29
440451459Lova HultmanInskolning (13)1 330 m18:32:23
285445883Alma HultmanInskolning (13)1 330 m18:36:02
3742119499Felix GustafssonH12 (12)2 670 m18:37:05
4492093566Ellen LindforsD14 (9)3 060 m18:44
3192060733Vidar HultmanH10 (11)2 300 m18:45
379445882Karl KullbergH12 (12)2 670 m18:47:00
4522093476Frida SamuelssonD14 (9)3 060 m18:50
2119502Per ÖbergÖppen motion 5 (27)3 660 m

Linköpings OK

61 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
592122091Adam DjerfstenU2 (14)2 620 m17:56:52
4572081965Lucas BerggrenH14 (15)3 060 m18:00
D127070508Ebba SkullmanD12 (11)2 670 m18:01
264445203Jakob RattfältU2 (14)2 620 m18:01:38
2972139706Eskil GunnarssonInskolning (13)1 330 m18:01:54
2732147935Cecilia WiklundU1 (14)2 410 m18:03:51
4591050520Arvid RothH14 (15)3 060 m18:04
3391706171Elin RydbergD12 (11)2 670 m18:05
2070711Elin WiklundÖppen motion 3 (5)2 850 m18:05:15
426296Mats WiklundÖppen motion 5 (27)3 660 m18:05:28
4612109304Olle MalmströmH14 (15)3 060 m18:08
2231090831Tilde SöderbergD10 (6)2 300 m18:09
2582070743Anna WiklundU2 (14)2 620 m18:10:59
2492070747Tuva SundbergU2 (14)2 620 m18:11:01
425180Jonas RothÖppen motion 5 (27)3 660 m18:11:56
463449702Ian JohanssonH14 (15)3 060 m18:12
3482085392Stina BerggrenD12 (11)2 670 m18:13
252721222Leon JohanssonU1 (14)2 410 m18:13:05
9680622Lotta BorgÖppen motion 5 (27)3 660 m18:13:36
245344434Simon ÅttingU2 (14)2 620 m18:15:38
4651070318Edvin ÅttingH14 (15)3 060 m18:16
27719743Felicia OtterborgU1 (14)2 410 m18:16:33
2054905Magnus SahlmanÖppen motion 5 (27)3 660 m18:16:39
30371Linda AhlÖppen motion 5 (27)3 660 m18:16:48
955016Erik SahlmanÖppen motion 5 (27)3 660 m18:17:26
1975090Bertil EronnÖppen motion 5 (27)3 660 m18:17:38
9740121Patrik GustavssonÖppen motion 5 (27)3 660 m18:17:49
7720723Martin JarelandÖppen motion 5 (27)3 660 m18:18:37
3537080531Frida SöderqvistD12 (11)2 670 m18:19
4679101419Otto NilssonH14 (15)3 060 m18:20
259445201Astrid GunnarssonU2 (14)2 620 m18:20:36
229701201Anna EnbergD10 (6)2 300 m18:21
4687000044Ludvig EronnH14 (15)3 060 m18:22
2070779Martin RantzerÖppen motion 5 (27)3 660 m18:22:46
700521Olof LjunggrenÖppen motion 5 (27)3 660 m18:23:27
4707150206Theo ÅrbrinkH14 (15)3 060 m18:26
2612132107Clara KnuthammarU2 (14)2 620 m18:26:01
195445204Märta HageströmU2 (14)2 620 m18:26:04
193445209Leyla PeterssonU2 (14)2 620 m18:26:05
9030409Elin KjellmanÖppen motion 5 (27)3 660 m18:28:03
3707497497Vilgot LidvikH12 (12)2 670 m18:29:00
4729130206Ludvig ErikssonH14 (15)3 060 m18:30
216445220Ida KjellmanU2 (14)2 620 m18:30:26
700400Åke LjunggrenÖppen motion 5 (27)3 660 m18:30:47
306445206Olle SognellH10 (11)2 300 m18:33
3737080807Love OtterströmH12 (12)2 670 m18:35:00
2531111024Simon SöderbergU1 (14)2 410 m18:37:06
D149050800Sigrid LjunggrenD14 (9)3 060 m18:38
3751210107Linus SöderbergH12 (12)2 670 m18:39:00
451098Cecilia BomanÖppen motion 3 (5)2 850 m18:40:13
3141090614Arvid BomanH10 (11)2 300 m18:41
29094Mats AdolfssonÖppen motion 5 (27)3 660 m18:43:25
2801110628Gustav BomanU1 (14)2 410 m18:43:46
3782147896Alve AdolfssonH12 (12)2 670 m18:45:00
18717Anna OtterborgÖppen motion 5 (27)3 660 m18:47:29
3271090620Ludvig RantzerH10 (11)2 300 m18:49
38033576Edwin OtterborgH12 (12)2 670 m18:49:00
9740304Christian EnbergÖppen motion 5 (27)3 660 m18:49:30
3892070737Alvin WänströmH12 (12)2 670 m18:53:00
4559061013Stina SöderqvistD14 (9)3 060 m18:56
3931070217Hugo RantzerH12 (12)2 670 m18:57:00

NAIS Orienteringsklubb

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
451279Stina BergÖppen motion 5 (27)3 660 m18:33:03
424924Leif BerggrenÖppen motion 5 (27)3 660 m18:33:54

OK Eken

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
36771Caroline LindÖppen motion 3 (5)2 850 m18:07:12
75409840Lovis ÖsterbergU2 (14)2 620 m18:07:16
2932076591Elvira ÖsterbergInskolning (13)1 330 m18:07:44
2252131901Tyra FyrstenD10 (6)2 300 m18:13
2282135676Signe TillmarD10 (6)2 300 m18:19
431115Andreas TillmarÖppen motion 5 (27)3 660 m18:19:48
4472069593Malva ÖsterbergD14 (9)3 060 m18:40
2682070720Ester TillmarInskolning (13)1 330 m

OK Roxen

39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
791280505Oliver VibergU1 (14)2 410 m17:55:03
2691109200Adrian MidelfU1 (14)2 410 m17:58:53
2867120918Elvin SandellInskolning (13)1 330 m17:59:36
2982050759Filip BergInskolning (13)1 330 m18:01:03
2122050756Melker BergInskolning (13)1 330 m18:01:32
4588050528Rasmus VibergH14 (15)3 060 m18:02
338424985Jennifer NyströmD12 (11)2 670 m18:03
439480Malte EvebornÖppen motion 5 (27)3 660 m18:04:10
2221990902Linnéa PåledalD10 (6)2 300 m18:07
3422089203Tora KolmodinD12 (11)2 670 m18:07
20141409Arvid BobergU1 (14)2 410 m18:08:00
2042147951Filip BobergInskolning (13)1 330 m18:08:09
H142065399Jacob PåledalH14 (15)3 060 m18:10
46898533Tuva SandhU1 (14)2 410 m18:10:34
345445394Tilde EvebornD12 (11)2 670 m18:11
464660827Adrian SandellH14 (15)3 060 m18:14
159451011Alva LythU2 (14)2 620 m18:14:09
157451016Sigrid LythU2 (14)2 620 m18:14:13
1660802Per JonssonÖppen motion 5 (27)3 660 m18:16:03
541430Ella SandhInskolning (13)1 330 m18:16:12
7000282Jakob EvebornU1 (14)2 410 m18:16:18
3521080318Stina JonssonD12 (11)2 670 m18:17
2702139001Arvid NobrantU1 (14)2 410 m18:19:09
3631303200Whilma LindbladD12 (11)2 670 m18:23
7740826Johan LarssonÖppen motion 5 (27)3 660 m18:24:54
9191315Erik HelanderÖppen motion 5 (27)3 660 m18:26:37
7720621Jessica FredsbergÖppen motion 3 (5)2 850 m18:29:03
305450365Hugo AldénH10 (11)2 300 m18:31
3717080514Linus FredsbergH12 (12)2 670 m18:31:00
1421337Mattias FredsbergÖppen motion 5 (27)3 660 m18:35:41
4452112380Mindra LangerD14 (9)3 060 m18:36
H101428850Felix NidebornH10 (11)2 300 m18:39
4487148851Ida SelimD14 (9)3 060 m18:42
2125981Johan FrodinÖppen motion 5 (27)3 660 m18:42:28
H122132116Joel FrodinH12 (12)2 670 m18:43:00
3207090728Lukas LarssonH10 (11)2 300 m18:47
4511061043Line NidebornD14 (9)3 060 m18:48
454449117Moa PihlströmD14 (9)3 060 m18:54
3342119685Edvin NobrantH10 (11)2 300 m18:55

Sidensjö IK

4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
352447Mattias OlssonÖppen motion 5 (27)3 660 m18:01:23
3512068922Elina OlssonD12 (11)2 670 m18:15
1392104021Simon OlssonU1 (14)2 410 m18:15:58
451454Kristin OlssonÖppen motion 3 (5)2 850 m18:16:24

Stjärnorps SK

5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
308256869Teodor SparfH10 (11)2 300 m18:37
3852078058Fredrik SelldinH12 (12)2 670 m18:51:00
3322078079Oskar SelldinH10 (11)2 300 m18:53
2752093564Einar SelldinU1 (14)2 410 m18:53:06
256256839Ture SparfU1 (14)2 410 m

Annonser