Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Siljansserie nr 1 2019

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Siljansserie nr 1 2019
Arrangörsorganisation: Älvdalens IF OK
Datum: tisdag 14 maj 2019

D16

2 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450657Elsa HermanssonIFK Mora OK18:33
9201605Elsa GörasLeksands OK18:35
1040718Julia MeijerIFK Mora OK18:37

H16

2 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7040117Erik ÅkermanÄlvdalens IF OK18:30
2075476Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OK18:32
1021815Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK18:36
1130203Egil LissmyrIFK Mora OK18:38

D14

1 820 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101772Rebecka ÅkärbjärIFK Mora OK18:31
8060416Elin GezeliusIFK Mora OK18:33
550530Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK18:35
1060704Linnea JunevikLeksands OK18:37

H14

1 820 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201589August GörasLeksands OK18:30
1050904Ivar LissmyrIFK Mora OK18:32
2065370Johan OlarsLeksands OK18:36
1060531Alfred DanielssonIFK Mora OK18:38

D12

1 470 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
846413Frida BrudinIFK Mora OK18:31
7080611Alice FunkeLeksands OK18:33

H12

1 470 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
895313William ByrbergIFK Mora OK18:30
2135765Kevin LundbergIFK Mora OK18:32
1081122Dante MeijerIFK Mora OK18:34
2122015Sebastian AlinIFK Mora OK18:36
2093290Filip ÅkärbjärIFK Mora OK18:38
2112571Gunnar DahlgrenIFK Mora OK18:40

D10

1 070 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1426973Elvira BuudIFK Mora OK18:30
1150210Lovisa KajsIFK Mora OK18:34
1090602Nanna LissmyrIFK Mora OK18:36

H10

1 070 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
895320Elliott ByrbergIFK Mora OK18:31
1426992Sixten BuudIFK Mora OK18:33
7020719Jon DahlgrenÄlvdalens IF OK18:35

Inskolning

1 000 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500132Wilda RydqvistÄlvdalens IF OK18:31:46
46885Molly MörkÄlvdalens IF OK18:32:49
234495Charlieze RydqvistÄlvdalens IF OK18:33:34
46880Ellie MörkÄlvdalens IF OK18:36:21

HD vit

1 070 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2140369Jonatan AlinIFK Mora OK18:30:05

HD gul

1 470 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9720228Adrian DahlgrenÄlvdalens IF OK18:31:43
209889Alvin WikströmÄlvdalens IF OK18:31:44
46872Arvid StefanssonÄlvdalens IF OK18:36:42

HD orange

1 820 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
262922Kane AnderssonIFK Mora OK18:39:29

Öppen motion 3

1 470 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2068995Daniel OlarsLeksands OK18:33:52
1426997Zandra BuudIFK Mora OK18:36:37
1020474Jenny MeijerIFK Mora OK18:37:25
1020365Stefan AhronIFK Mora OK18:37:27
720306Annelie HermanssonIFK Mora OK18:38:24
1811223Björn KajsIFK Mora OK18:40:24
1408116Thobias BrodinIFK Mora OK18:40:47
421817Anders OlarsLeksands OK18:41:02
44608Lena Karlsson HolmerIFK Mora OK18:41:50
26930Peter JunevikLeksands OK18:43:21
7711215Lars ÅkermanÄlvdalens IF OK

Annonser