Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för KOK:s Sommarquattro, etapp 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: KOK:s Sommarquattro, etapp 2
Arrangörsorganisation: Kristinehamns OK
Datum: söndag 16 juni 2019

Bana 1

1 300 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1560243Alrik WikströmOK Tyr13:27:05
452816Alexander Selinder BackOK Djerf13:40:30
7509146Lin PelanderOK Djerf13:42:13
9201635Matheus LaineDegerfors OK14:15:01
1771205Gabriel LaineDegerfors OK14:16:50
1102075Robin PerssonOK Djerf14:24:02
9201633Wilma JonssonOK Tyr14:36:01
1080324Sture HögsellKristinehamns OK14:37:59
8091123Henry NordströmKils OK14:45:38
448554Gustav OlssonOK Amne14:53:55
402651Sofia ForslundKristinehamns OK15:02:02
7820523Olivia NygrenKristinehamns OK15:02:04
452886Lovisa ÖsterlundKristinehamns OK15:08:41

Bana 2

1 500 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
403171Viveca JernstedtKristinehamns OK12:56:17
1944041Stig VahlbergKristinehamns OK12:58:13
8468977Sören AnderssonOK Tyr13:01:23
1150501Hjalmar HögsellKristinehamns OK13:07:03
8220270Sara Storm-AnderssonOK Tyr13:09:37
28937Gunnel GillenäsKristinehamns OK13:12:27
8070525Ivar WikströmOK Tyr13:27:54
448599Anette TolonenOK Amne13:38:22
8060927Lina UllerKils OK13:55:09
260686Marianne NyströmSkattkärrs SOK14:13:37
28936Christer GillenäsKristinehamns OK14:14:32
452860Astrid AnderssonKristinehamns OK14:21:54
2041743Siv AnderssonKristinehamns OK14:21:57
36217Anita BodinGällstadbygdens SOK14:26:30
36356Kurt BodinGällstadbygdens SOK14:26:57
402623Simon GrennborgKlubblös14:36:14
8140565Lotte JohanssonSkattkärrs SOK14:51:45
448538Jonas OlssonOK Amne14:52:43
8060905Felix LindOK Tyr14:54:18
259393Magnus OrdqvistKils OK14:57:58
8080524Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf14:58:58
2104126Emma LiliegrenOK Djerf15:00:03
10654Lennart MikaelssonKristinehamns OK15:01:09
2112314Karin LundbladOK Djerf15:02:06
8081262Kjell JohanssonSkattkärrs SOK15:03:12

Bana 3

2 300 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7590331Elisabet FalemoKristinehamns OK12:45:44
8270570Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK13:00:56
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK13:06:34
260660Karin MoodhOK Tyr13:22:34
9436047Edvard PelanderOK Djerf13:27:38
1791023Angelica WikströmOK Tyr13:28:43
550803Arvid JohanssonOK Djerf13:31:55
7590302Lisbeth CelanderKristinehamns OK13:39:48
448602Bengt SvedjebySkattkärrs SOK14:04:52
260667Börje RåbergOK Tyr14:14:58
7570624Bengt FalemoKristinehamns OK14:15:58
17440Isabella HolmOK Djerf14:21:00
610407Björn EngströmLustens OK14:22:07
8060708Anton JonssonOK Tyr14:24:22
8051012Albert BrohedeOK Tyr14:24:51
452811Tobias KarlssonKristinehamns OK14:27:10
1690320Patrik NylénDegerfors OK14:40:31
1999916Rebecka NylénDegerfors OK14:42:22
2106194Johan PetriOK Djerf14:43:17
1991026Amanda NylénDegerfors OK14:43:54
262894Bo GustafssonKristinehamns OK14:44:37
8050263Örjan BeckiusOK Tyr14:49:11
540720Bengt BjörndahlAlmby IK14:50:25
245300Göran LarssonDegerfors OK14:51:42
260606Monica DjurbergOK Tyr14:55:12
1561208Ulf NordzellOK Djerf14:57:52
1213712Christer NälemarkOK Djerf14:59:45
7670613Eva Thorsell HanssonOK Djerf15:02:34
402626Terese BackKlubblös15:03:53
258542Charlotte SkoglundKils OK15:04:31
421705Larseric LarssonDegerfors OK15:05:04
1501011Kjell ErikssonOK Djerf15:05:39
441298Leif EricssonOK Tyr15:06:31
43714Ann-Sofi WelanderOK Djerf15:11:47
1430827Runo JohanssonKristinehamns OK15:13:29
436047Lena WesterlundOK Djerf15:34:18
355877Rolf SteinerKristinehamns OK15:43:52
227210Anna JanssonOK Djerf15:44:51

Bana 4

2 500 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010000Mathias BjörklundOK Tyr13:00:26
8373530Mats VesterbergOK Tyr13:01:12
9720424Magnus KällmingOK Tyr13:03:14
1811800Sverre WikströmOK Tyr13:27:58
36129Mats HaglundOK Djerf13:29:30
448593Mika TolonenOK Amne13:40:06
8281272Anna UllerKils OK13:55:07
1973921Jonas LarssonKristinehamns OK13:58:53
8031114Klara NordströmKils OK13:59:34
9710521Charlotte FlansbjerOK Djerf14:20:29
1974060Håkan JonssonKristinehamns OK14:23:22
8303030Daniel BrohedeOK Tyr14:25:46
260628Lars AnderssonOK Tyr14:28:23
9581002Jan-Olof BäckOK Djerf14:29:15
9040914Hugo ÖrnKFUM Örebro OK14:31:43
344195Filip ÖrnKFUM Örebro OK14:34:56
1470458Jonas ÖrnKFUM Örebro OK14:35:45
700419Henric BrohedeOK Tyr14:37:29
1771123Malin JonssonOK Tyr14:39:14
9731223Per HåstlundAlmby IK14:43:09
7680112Jan HanssonOK Djerf14:44:58
530729Mats HastadFellingsbro GOIF14:45:28
421701Lars BroströmDegerfors OK14:46:22
711022Anna NordströmKils OK14:47:46
519155Per-Åke HullAlmby IK14:49:24
9590419Håkan SvenssonAlmby IK14:50:40
521002Ann-Britt GöranssonAlmby IK14:51:25
8011208Tove OrdqvistKils OK14:56:43
9200686Mikael LindOK Tyr14:57:45
8030423Anton UllerKils OK14:58:38
8003524Ulf SkoglundKils OK14:59:39
444681Hans EgefalkHagaby GoIF Örebro15:00:51
7202755Fredrik CampbellAlmby IK15:12:14
245051Ola HoltbringOK Amne15:13:09
990211Maja WelanderOK Djerf15:13:55
43713Mats WelanderOK Djerf15:15:08
728627Per JanssonOK Djerf15:45:32
1030923Alexander JanssonOK Djerf15:46:13
229973Anders PelanderOK Djerf15:52:13

Annonser