Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Dalaserien MTBO, #3, Säterbygdens OK

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Dalaserien MTBO, #3, Säterbygdens OK
Arrangörsorganisation: Säterbygdens OK
Datum: onsdag 15 maj 2019

Domnarvets GOIF

9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jesper BergBana D (17)9 590 m17:42:31
Matilda PetterssonBana A (2)3 070 m17:47:41
Irma BergBana B (5)5 620 m17:47:47
Thomas PetterssonBana C (18)7 510 m17:49:00
Florence BergBana C (18)7 510 m17:54:02
Anders BergBana D (17)9 590 m17:54:42
Maria EmanuelssonBana B (5)5 620 m17:57:55
Kjell EmanuelssonBana C (18)7 510 m17:58:03
Tony BjörlingBana D (17)9 590 m18:06:27

Frosta OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Linda TuvessonBana D (17)9 590 m17:34:55

Gävle OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Patrik SvedbergBana D (17)9 590 m18:14:16

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonn Are MyhrenBana D (17)9 590 m18:18:40

IFK Mora OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Lars SahlbergBana C (18)7 510 m17:33:04

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Carl-Gunnar HöijBana B (5)5 620 m17:30:18

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Jonas HellanderBana D (17)9 590 m18:24:29

Klubblös

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per HellanderBana D (17)9 590 m18:28:35

Korsnäs IF OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Hans KruskopfBana B (5)5 620 m18:10:59

Kvarnsvedens GOIF OK

6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Mikael StövlingBana C (18)7 510 m17:30:23
Ing-Marie AndrénBana B (5)5 620 m17:48:30
Esbjörn AndrénBana C (18)7 510 m17:49:33
Mikael NolåkersBana D (17)9 590 m18:08:10
Viktor NolåkersBana C (18)7 510 m18:11:43
Rune NolåkersBana C (18)7 510 m18:14:37

Leksands OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Nora LiljegrenBana C (18)7 510 m17:32:00

Norbergs OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Elisabet ElmertoftBana C (18)7 510 m18:20:52

OK Kåre

8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Annika HaleBana C (18)7 510 m17:30:48
Steven HaleBana D (17)9 590 m17:44:13
Weronica MorellBana C (18)7 510 m17:45:43
Johanna EdbäckBana C (18)7 510 m17:50:37
Jakob BergmanBana D (17)9 590 m17:51:17
Anki Svärdby-BergmanBana C (18)7 510 m17:52:43
Stefan JohanssonBana D (17)9 590 m17:53:40
Christer MorellBana D (17)9 590 m17:55:54

Smedjebacken

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Björn HenrikssonBana C (18)7 510 m17:33:57

Stora Tuna OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
U Tomas LöfgrenBana D (17)9 590 m18:30:23
Hennie LöfgrenBana A (2)3 070 m18:31:15

Säterbygdens OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Per SandbergBana D (17)9 590 m17:28:58
Carina SandbergBana C (18)7 510 m17:29:06
Kjell KlarBana D (17)9 590 m18:32:02

Västerbergslagens OL

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Bengt StenerhagBana C (18)7 510 m17:47:54
Ragnhild SvensBana C (18)7 510 m18:25:31

Västerås SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
Andreas MathisenBana D (17)9 590 m17:57:01

Annonser