Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Tjustalliansens Ungdomsserien delttävling 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Tjustalliansens Ungdomsserien delttävling 3
Arrangörsorganisation: Ankarsrums OK
Datum: torsdag 23 maj 2019

D14

3 300 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059917Alice DegermanGamleby OK18:07:01
1453214Anja SvenssonGamleby OK18:10:01
2112445Tyra StalebrantGamleby OK18:13:01

H14

3 300 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112444Emil NilssonGamleby OK18:01:02
8160406Carl ÖbergGamleby OK18:05:01

D12

2 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
217612Jessica ReideforsGamleby OK18:03:06
2093605Ebba BergerAnkarsrums OK18:06:01
2112435Agnes OlovssonGamleby OK18:09:01

H12

2 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112433Casper BjörklundGamleby OK18:15:02
1531827Arvid StarkVästerviks OK18:18:02

D10

1 900 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1120813Alice Matanovic sVästerviks OK18:15:06
2112414Signe Pihl sGamleby OK18:17:00
2132785Matilda Bohl sVästerviks OK18:19:06
2066516Maja GlingeAnkarsrums OK18:21:02
2112412Molly ValleriusGamleby OK18:23:02

H10

1 900 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452370Alvin Björklund sGamleby OK17:58:05
452384Liam PetterssonGamleby OK18:00:02
1100329Theo ZaninottiGamleby OK18:02:02
1100107David Matanovic18:04:06
248227Mattias StrandbergGamleby OK18:08:01
2093620John BergerAnkarsrums OK18:10:02
452394Albin NilssonGamleby OK18:12:01

Inskolning

1 300 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2066545Moa GlingeAnkarsrums OK17:31:15
16751Alva KosGamleby OK17:54:14
218271Felix ReideforsGamleby OK17:59:57
2062768John PetterssonGamleby OK18:00:05

Korta

2 500 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26759Ingrid JohanssonGamleby OK17:18:22
448663Annika SöderholmAnkarsrums OK17:21:52
448661Ann SamuelssonAnkarsrums OK17:21:56
448668Katarina WenegårdAnkarsrums OK17:28:10
2144587Göran MarkströmAnkarsrums OK17:28:13
33485Ann-Katrin JohanssonVästerviks OK17:30:07
430052Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK17:31:46
430060Britt JohanssonAnkarsrums OK17:33:33
448664Ingrid ErlandssonGamleby OK17:47:03
441985Tove StrandbergGamleby OK18:01:03
26777Margareta SvenssonAnkarsrums OK18:05:56
441959Roger StrandbergGamleby OK18:08:22
2112440Ellen OlovsonGamleby OK18:11:02
16697Sofia PetterssonGamleby OK18:25:06

Mellan

3 700 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347157Lovisa JohanssonVästerviks OK17:30:16
2053728Hans SöderbergGamleby OK17:31:03
263771Kjell JohanssonAnkarsrums OK17:33:44
8195213Kent GranqvistVästerviks OK17:36:57
9590223Yvonne JohanssonGamleby OK17:47:41
452387Christer PihlGamleby OK17:54:22
1999007Christophe ZaninottiGamleby OK17:57:28
570606Ann-Sofie OlovssonGamleby OK17:58:48
1226247Anders StrömbäckAnkarsrums OK18:05:12
246755Emil StrömbäckAnkarsrums OK18:05:15
430059Per SvenssonGamleby OK18:05:47
2059932Mathias NilssonGamleby OK18:13:02
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK18:16:45
2144599Andreas BjörklundGamleby OK18:25:42

Långa

5 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442231Rolf E JohanssonVästerviks OK17:30:02
9102161Nicklas EdlundGamleby OK18:08:56
1981121Camilla MatanovicVästerviks OK18:10:00
8265224Richard OlovssonGamleby OK18:23:37
355072Henrik JohanssonGamleby OK18:27:38

Nybörjare

2 200 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448665Maria ZaninottiGamleby OK17:43:08
2093617Marina OppenheimerVästerviks OK18:09:23

HD 16

4 100 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2093602Meja BergerAnkarsrums OK18:11:01
8040601Tove ValleriusGamleby OK18:14:01
8040629Hanna ÖbergGamleby OK18:18:01
8030306Isak LiljeholmGamleby OK18:20:02
8050326Tuva ÖstangårdGamleby OK18:22:03
2062777Hannes DegermanGamleby OK18:24:02

Annonser

Mila