Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för GOK VetranOL Holmsjön

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: GOK VetranOL Holmsjön
Arrangörsorganisation: Gamleby OK
Datum: torsdag 16 maj 2019

Korta

1 970 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439623Inger PetterssonBjörkfors GOIF10:00:04
28259Hans-Åke OlssonHultsfreds OK10:02:08
350768Allan SvenssonKisa SK10:04:06
19655Bert SvenssonVästerviks OK10:06:02
28253Gunilla SävenstrandHultsfreds OK10:08:08
33694Stig AnderssonVimmerby OK10:10:04
24790John PaulinKisa SK10:12:09
28232Lennart KarlssonHultsfreds OK10:14:09
263772Vivi-Anne LiljeholmAnkarsrums OK10:16:09
2144609Björn LiljeholmAnkarsrums OK10:16:14
402679Inga-Britt JohanssonHultsfreds OK10:18:03
28241Arne SävenstrandHultsfreds OK10:20:02

Mellan

2 920 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439627Janerik AnderssonBjörkfors GOIF09:46:04
26778Åke KarlssonAnkarsrums OK09:48:02
19652Åke BjörklundVästerviks OK09:50:01
350775Stig KarlssonKisa SK09:52:02
26702Bo EklundVimmerby OK09:54:00
345150Börje KarlssonVimmerby OK09:54:00
10244Gunilla PetterssonVästerviks OK09:56:02
2119504Kennert RulanderBjörkfors GOIF09:58:02
243500Arne WallbergOK Eken10:00:01
355988Kenneth MarmelidVästerviks OK10:02:00
19668Britt-Marie BjörklundVästerviks OK10:02:05
350771Kerstin ErikssonKisa SK10:04:03
26708Madelaine SvenssonVimmerby OK10:06:05
258010Monica MarmelidVästerviks OK10:08:00
204634Arne LjungbladVästerviks OK10:08:05
262502Lennart PetterssonBjörkfors GOIF10:10:06
536516Holger PerssonOK Eken10:12:05
435992Olof HjortvidVästerviks OK10:14:00
214210GunBritt SvenssonVästerviks OK10:14:04
350769Stig JonssonKisa SK10:16:06
345179Evert FranssonVimmerby OK10:18:01

Långa

3 850 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9440831Jan-Ulf KarlssonMålilla OK10:00:07
345185Lars PetterssonVimmerby OK10:02:02
8460264Leif CarlssonSOK Viljan10:04:01
26782Hans-Gunnar KarmstigAnkarsrums OK10:06:04
26707Ulric SvenssonVimmerby OK10:08:02
19653Arne LarsenVästerviks OK10:10:01
748185Gunnar EnbergMålilla OK10:12:00
2132787Lars JörbrinkVästerviks OK10:12:01
249555Mats AdolfssonVimmerby OK10:14:01
451164Lars LångVimmerby OK10:16:02
448662Åke BorgerAnkarsrums OK10:18:00
19656Torgny PetterssonVästerviks OK10:22:05
241510Stefan CarlssonSOK Viljan10:23:59

Kort lätt

1 960 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452386Pia Argén AnderssonGamleby OK09:04:33

Annonser