Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Gamleby OK,Ungdomsserien del 2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Gamleby OK,Ungdomsserien del 2
Arrangörsorganisation: Gamleby OK
Datum: torsdag 16 maj 2019

D14

2 760 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1453214Anja SvenssonGamleby OK18:06:02
451085Karolina JohanssonHammarkinds OK18:08:02
2112445Tyra StalebrantGamleby OK18:10:03

H14

2 760 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452590Kevin KarlssonHammarkinds OK18:00:02
2112444Emil NilssonGamleby OK18:02:02
8160406Carl ÖbergGamleby OK18:04:05

D12

2 420 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112435Agnes OlofssonGamleby OK18:01:01
2093605Ebba BergerAnkarsrums OK18:03:01
217612Jessica ReideforsGamleby OK18:29:01

H12

2 420 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2144591Jonatan SvensonAnkarsrums OK18:07:01
345328Casper BjörklundGamleby OK18:09:01
1531827Arvid StarkVästerviks OK18:11:01
2801115Vidar PihlGamleby OK18:13:01

D10

2 220 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112412Molly ValleriusGamleby OK18:00:00
2066516Maja Glinge (s)Ankarsrums OK18:02:04
26767Signe PihlGamleby OK18:04:02
2132773Nora StarkVästerviks OK18:06:03

H10

2 220 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1100329Theo ZaninottiGamleby OK18:08:43
2112440Albin NilssonGamleby OK18:10:04
452370Alvin Björklund (s)Gamleby OK18:12:02
2093620John BergerAnkarsrums OK18:14:01
26768Axel Karlsson (s)Gamleby OK18:16:02
2144587Alfred Svenson (s)Ankarsrums OK18:18:01
452384Liam PetterssonGamleby OK18:20:18
248227Mattias StrandbergGamleby OK18:22:01

Inskolning

1 960 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
44657Erin StolthVästerviks OK17:58:54
16751Alva KosGamleby OK17:59:57
26773Signe KarlssonGamleby OK18:04:31
2062768John PetterssonGamleby OK18:20:23
218271Felix ReideforsGamleby OK18:25:02
452387Gry ValleriusGamleby OK

Nybörjare

2 220 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112447Maria ZaninottiGamleby OK17:53:01

Korta

2 420 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2144599Hege VestadAnkarsrums OK17:32:12
26777Margareta SvenssonAnkarsrums OK17:32:15
430052Ulla-Karin JohanssonAnkarsrums OK17:32:19
441959Roger StrandbergGamleby OK17:33:11
441985Tove StrandbergGamleby OK18:23:36
26765Sofia PetterssonGamleby OK18:24:04

Mellan

3 400 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
263771Kjell JohanssonAnkarsrums OK17:32:04
2066545Per SvensonAnkarsrums OK17:32:49
26759Ingrid JohanssonGamleby OK17:34:13
217290Kalle AntonssonVästerviks OK17:40:13
2112430Karl Erik Andreas BjörklundGamleby OK17:55:54
810722Martin StolthVästerviks OK18:00:54
570606Ann-Sofie OlovssonGamleby OK18:01:13
2112438Per SvenssonGamleby OK18:02:04
10065Conny CarlssonVästerviks OK18:07:01
2059938Pia ÖstangårdGamleby OK18:07:40
1046428Johan StarkVästerviks OK18:07:50
2112414Christer PihlGamleby OK18:08:43
2059932Mathias NilssonGamleby OK18:10:13

Långa

4 700 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112431Linus RydbergGamleby OK17:47:02
430053Anna JohanssonAnkarsrums OK17:51:18
9992415Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna18:00:37
9200677Petter ValleriusGamleby OK18:03:25
7850505Jonatan KarlssonVästerviks OK18:06:21
8265224Richard OlovssonGamleby OK18:08:07
452366Christer ÖbergGamleby OK18:09:28
2053728Hans SöderbergGamleby OK18:10:54
451006Fredrik UrbergHammarkinds OK18:12:06
355072Henrik JohanssonGamleby OK18:24:41
218250Robin JakobssonGamleby OK18:29:56
530318Ingemar PerssonGamleby OK18:37:07
9102161Nicklas EnlundGamleby OK

HD16

3 650 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8040601Tove ValleriusGamleby OK18:00:01
2062777Hannes DegermanGamleby OK18:02:01
2059968Hanna StalebrantGamleby OK18:04:00
8040629Hanna ÖbergGamleby OK18:06:00
8050326Tuva ÖstangårdGamleby OK18:08:03
8030306Isak LiljeholmGamleby OK18:10:02

Annonser