Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Herrmatch Västra kretsen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Herrmatch Västra kretsen
Arrangörsorganisation: Istrums SK
Datum: torsdag 23 maj 2019

H21

4 780 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas BragIK Gandvik18:45
Andreas BranellRyda SK18:45
Oskar DalströmOK Klyftamo18:45
Tommy StenkvistRyda SK18:45
Björn ÖbergRyda SK18:45

H16

4 780 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Oskar DahlinIK Gandvik18:36
Erik GrändingerIstrums SK18:36
Kalle InemyrIstrums SK18:36
Hjalmar KällIK Gandvik18:36
Carl StadigIK Gandvik18:36

H14

3 260 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AnderssonIK Gandvik18:42
Emil JosefssonIstrums SK18:42
Fritiof LomanderIstrums SK18:42
Oscar NystrandOK Klyftamo18:42
Oskar Von RosenIstrums SK18:42

H35

4 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AnderssonFrämmestads IK18:42
Linus IsebornFrämmestads IK18:42
Fredrik JensenIstrums SK18:42

H40

4 780 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Stefan AnderssonIstrums SK18:39
Peter BäckströmIstrums SK18:39
Anders FranzénLidköpings VSK18:39
Baltzar KarlssonIstrums SK18:39
Magnus LundIK Gandvik18:39
Anders PåhlmanIstrums SK18:39
Martin SchmidmeirFrämmestads IK18:39
Magnus SundmarkIK Gandvik18:39
Viktor ThorssonRyda SK18:39

H45

4 780 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tomas BergstenIstrums SK18:36
Magnus DahlinIK Gandvik18:36
Karl DelinRyda SK18:36
Carl-Erik FogelstrandRyda SK18:36
Joel GöranssonLidköpings VSK18:36
Tommy HögIK Gandvik18:36
Oskar KarlsonLidköpings VSK18:36
Magnus KarlssonRyda SK18:36
Johan KällIK Gandvik18:36
Tony LarssonIstrums SK18:36
Hans PåhlmanIstrums SK18:36
Richard TengströmFrämmestads IK18:36

H50

4 780 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Tony GustavsenIstrums SK18:33
Ulf JohanssonFrämmestads IK18:33
Lasse Karlsson-LodIstrums SK18:33
Johani KaronenIK Gandvik18:33
Johan LiderudLidköpings VSK18:33
Kristian LundLidköpings VSK18:33
Claes-Håkan SvenssonOK Klyftamo18:33
Magnus SödervallIK Gandvik18:33
Peter TorgénIstrums SK18:33

H55

3 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Claes-Håkan EkbergLidköpings VSK18:42
Mikael HallbergLidköpings VSK18:42
Erik HellsvikIK Gandvik18:42

H60

3 260 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Jan AlbertssonIstrums SK18:39
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK18:39
Thomas KarlssonFrämmestads IK18:39
Bengt LundbergIstrums SK18:39
Lars MelanderLidköpings VSK18:39
Anders SwedinLidköpings VSK18:39
Per WidströmFrämmestads IK18:39

H65

3 260 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Bengt AnderssonFrämmestads IK18:36
Thomas HellnerIstrums SK18:36
Robert JessenFrämmestads IK18:36
Björn-Olof PetréIstrums SK18:36

H70

3 260 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sune AnderssonFrämmestads IK18:33
Anders FåglefeltFrämmestads IK18:33
Göran JohanssonIK Gandvik18:33
Bert ThorssonRyda SK18:33

H75

3 260 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kenneth IvehagFrämmestads IK18:30
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo18:30
Lars WahlströmIstrums SK18:30

Öppen lång

4 560 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo18:45:46

Annonser

Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr