*** Instance-specific ***

Startlista för Motionsorientering Tuve

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Tuve
Arrangörsorganisation: Tolereds Allmänna IK
Datum: måndag 26 augusti 2019

Öppen 3

2 900 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27158Love LundstedtTolered-Utby Ol-klubb17:55:28
13208Ida JohanssonKlubblös17:56:12
13207Hugo JohanssonKlubblös17:56:36
13210Katarina KjellqvistKlubblös18:01:51
13204Isak Leander BrunnkvistKlubblös18:02:17
13212Minou KonczKlubblös18:05:12
7750715Timea KonczKlubblös18:05:32
13216Ulrika JohanssonKlubblös18:08:01
13215Erika OlaussonKlubblös18:08:07
13226Sara BrazeeKlubblös18:16:01
13219Sofie AnderssonKlubblös18:16:06
2059107Jorild MossljungTolered-Utby Ol-klubb18:18:49
442245Sven AnderssonTolered-Utby Ol-klubb18:23:08
13235Eskil HuuvaTolered-Utby Ol-klubb18:29:46
2139910Alvin HuuvaTolered-Utby Ol-klubb18:29:47

Öppen 5

3 800 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107586Stig DahlgrenGöteborg-Majorna OK17:40:48
13201Andreas Eriksson SikGöteborg-Majorna OK17:51:16
13202Katarina AlniemiKlubblös18:01:32
13203Samuel KlingenstjärnaKlubblös18:01:35
13206Adis HafizovicKlubblös18:01:37
13217Melvin TruijaKlubblös18:08:17
258674Hans AlvebrattLerums SOK18:10:09
13211Stellan JohanssonKlubblös18:11:15
1540311Barbro AlvebrattLerums SOK18:13:07
13225Josefin KällvikKlubblös18:15:15
13223Stefan Klubblös18:15:16
13227Anna HäggKlubblös18:19:53
13232Ester HäggKlubblös18:20:17
7063076Henrik WallermanBorås GIF18:21:13
2095135Eric OlofssonIFK Göteborg Orientering18:21:20
13228Anders HäggKlubblös18:21:53
13233Filip HolménKlubblös18:22:14
13236Anna OudirKlubblös18:25:39
2135586Katarina FränkelIFK Göteborg Orientering18:25:46
13230Johannes AlfredssonKlubblös18:25:59
2139928Jakob RosdahlKlubblös18:28:16
9510267Isak HolmqvistHelsingborgs SOK18:29:54
13239Jan EismarkKlubblös18:45:22
258552Elisabeth BjurströmerKlubblös18:51:36

Öppen 7

3 500 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2260726Karin BergGöteborg-Majorna OK17:51:18
302365Jan-Erik PorathTolered-Utby Ol-klubb17:56:40
1001035Anders WestfeldtGöteborg-Majorna OK17:58:14
610307Thomas AttforsSävedalens AIK18:01:57
26505Therese LjungbergGöteborgs SK18:10:00
960720Klara HolmgårdKils OK18:13:59
264606Inga-Lill WahlbergVänersborgs SK18:14:22
13224Alexandra HägglinKlubblös18:15:09
217280Stig-Johan WiklundSträngnäs-Malmby OL18:15:21
417486Joel WiklundSträngnäs-Malmby OL18:16:15
13221Anders ClaessonKlubblös18:17:12
13222Lisa FåhraeusKlubblös18:17:13
2089461Mattias BrännströmFK Herkules18:18:00
13234Anna AriasKlubblös18:22:17
37606Emma SilvergrundLerums SOK18:25:25
11395Agnes RamleGöteborg-Majorna OK18:26:13
253838Tobias HuuvaTolered-Utby Ol-klubb18:29:58
2115421Jörgen KafvelströmTolered-Utby Ol-klubb18:30:58
2260698Patrik HultGöteborg-Majorna OK18:34:04
14207Christer WestbergIFK Göteborg Orientering18:42:42
2130069Jonas BrömsKlubblös18:51:33
7050111Stefan MadjarKlubblös18:53:44

Öppen 8

5 300 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8199800Mats G AnderssonIFK Göteborg Orientering17:35:37
2801087Joakim HanssonKlubblös17:59:56
356024Fredrik PerssonFK Åsen18:00:42
13214Peter KjellströmKlubblös18:09:48
13213David LindgrenKlubblös18:09:50
25656Stefan KarlssonKlubblös18:12:43
330841Jörgen AnderssonMalmö OK18:13:01
262732Niklas JambrénGöteborgs SK18:13:09
13220Simon GöthbergKlubblös18:15:07
8400808Harrison McCartneySävedalens AIK18:15:26
1967116Anders HolménKlubblös18:20:04
1850122Richard LärkängGöteborg-Majorna OK18:20:33
970702Rasmus ArfwedsonGöteborg-Majorna OK18:22:44
7900716Johan AntonssonOK Löftan18:23:39
7880626Jonatan AnderssonFalkenbergs OK18:25:32
8311222Andreas GårdstamKlubblös18:26:46
2072787Veronica LindgrenOK Skogshjortarna18:37:01
2107462Niclas NygrenFrölunda OL18:44:22

Annonser