Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Motionsorientering Rudan

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Motionsorientering Rudan
Arrangörsorganisation: Haninge SOK
Datum: måndag 3 juni 2019

Öppen motion 2

3 610 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107252Eeva EuropeOK Älvsjö-Örby17:59:25
2058103Emmy TheanderHaninge SOK18:02:36
37733Erik TheanderHaninge SOK18:02:46

Öppen motion 4

4 780 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126206Tuulia TanskanenHelsingin Suunnistajat18:20:23
2126195Pontus HållstedtOK Södertörn18:30:32
25579Christian NilssonKlubblös18:50:29

Öppen motion 5

3 540 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058741Elin TheanderHaninge SOK17:59:37
2126182Marika MäkeläHaninge SOK17:59:38
2126209Ove FägerstenHaninge SOK18:00:18
2126208Linnea AhlströnHaninge SOK18:06:46
30855Susanne LindHaninge SOK18:07:05
30846Aila HalttunenHaninge SOK18:08:01
9005096Tommy LindbergHaninge SOK18:09:58
951119John ÖstlundSundbybergs IK18:10:21
2048785Håkan FalkOK Ravinen18:11:09
9561028Mats ZackrissonOK Älvsjö-Örby18:15:07
417620Jan LindgrenOK Södertörn18:18:59
2057281Elisabeth StålhammarTullinge SK18:28:28
441996Bertil RydgrenIFK Enskede18:53:25
2058183Anders NauHaninge SOK19:08:33

Öppen motion 6

5 720 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126198Niklas LundbergHaninge SOK18:04:54
8140621Jakob Gadefors NauHaninge SOK18:08:21
2075375Anders MeurkKlubblös18:12:10
2139812janne KokkalaCentrum OK18:16:57
354321Kjell BengtssonKlubblös18:25:08
7587333Sven EdvardssonSundbybergs IK18:32:56
262378Joakim JohanssonCentrum OK19:03:00

MTBO-Lång

6 330 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2041885Tomas PettersonHaninge SOK18:03:48
2078181Anders NorrmanHaninge SOK18:08:25
2078027Peter LindvallHaninge SOK18:12:37
2078166Stefan LindvallHaninge SOK18:12:42
8136481Anna TidermanHaninge SOK18:21:06
671004Johanna AlmlundHaninge SOK18:21:44
2126203Linda RennerHaninge SOK18:26:02
961983Jennifer AnderssonHaninge SOK18:33:47
9700808Ronnie PetterssonHaninge SOK18:35:21
8069411Ulf AnderssonHaninge SOK18:40:49
8000328Martin SkärlénHaninge SOK18:55:35

MTBO-kort

3 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8308650Ronny HedlundOK Södertörn18:18:43

Prova på MTBO2

3 170 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2126202Max BäckmanKlubblös18:21:26

Annonser