Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Klubbmästerskap för Fjärås AIK, för OK Löftan och för IF Rigor

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Klubbmästerskap för Fjärås AIK, för OK Löftan och för IF Rigor
Arrangörsorganisation: IF Rigor
Datum: tisdag 4 juni 2019

Löftan-D21

3 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9990807Johanna RundqvistOK Löftan18:44:37
830612Josefin HanningOK Löftan18:54:00

Löftan-H21

5 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8050321Simon CorneliussonOK Löftan18:02:36
8310778Patrik CorneliussonOK Löftan18:04:41
7730628Magnus HanssonOK Löftan18:06:38

Löftan-H15-20

3 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000145Jakob MobergOK Löftan18:20:37
8001336Isak BengtssonOK Löftan18:22:37
8040827Tobias JohanssonOK Löftan18:24:00
8619635Gustav AnderssonOK Löftan18:26:37

Löftan-D14

3 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8620600Ida AnderssonOK Löftan18:04:37

Löftan-H14

3 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8061211Walter HällåsOK Löftan18:10:40
9051125Albin PaulssonOK Löftan18:15:00
8060706Filip HanssonOK Löftan18:21:36
9143404Oskar BlomOK Löftan18:23:00

Löftan-D12

2 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8628168Elin AnderssonOK Löftan18:02:37
9081011Agnes PaulssonOK Löftan18:06:37
8626752Ella AnderssonOK Löftan18:10:37
7080521Cornelia HällåsOK Löftan18:14:40

Löftan-H12

2 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8080225Hugo CorneliussonOK Löftan18:04:40

Löftan-H10

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1850409Almer HanningOK Löftan18:04:43

Löftan-D40

3 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
27058Ulrika JohanssonOK Löftan18:28:43
7781229Linda CorneliussonOK Löftan18:33:38
2062005Jeanette BlomOK Löftan18:35:37
9031206Johanna MobergOK Löftan18:37:37

Löftan-H40

3 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201711Henrik AnderssonOK Löftan18:39:37
1780406Daniel HällåsOK Löftan18:41:37
9102602Mats AnderssonOK Löftan18:43:38

Löftan-H65

3 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2135501Lars-Olof RönnqvistOK Löftan17:51:30
16820Gösta LindqvistOK Löftan18:27:40

Löftan-U2

1 900 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7006998Elisa LindbergOK Löftan18:01:00
7100727Stina AnderssonOK Löftan18:03:38
2075182Lukas MobergOK Löftan18:25:45

Löftan-Herrar-Motion

3 700 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9440717Torbjörn ToresonOK Löftan18:11:55

FAIK-Damer tävling

3 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28675Inger LindholmFjärås AIK18:30:39
450006Karin SundhFjärås AIK18:32:38
231003Linnea HöökFjärås AIK18:34:37
1810306Lena FlinkFjärås AIK18:38:37

FAIK-Herr långl

5 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2059006Per-Martin BjöremarkFjärås AIK18:12:42
19247Joel BengtssonFjärås AIK18:14:41
570615Torbjörn HalvarssonFjärås AIK18:16:28

FAIK-Herr kort

3 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
443225Claes ErikssonFjärås AIK18:02:15
448567Robert BengtssonFjärås AIK18:05:41
216592Lennart NybergFjärås AIK18:06:40
452225Fredrik HöökFjärås AIK18:08:39
630424Stefan PetterssonFjärås AIK18:11:41
19235Benny IvarssonFjärås AIK18:13:41
423232Daniel AnderssonFjärås AIK18:15:43

FAIK-Motion

3 700 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1790516Marie NybergFjärås AIK18:22:38
450810Frida OdénFjärås AIK18:24:28
231056Ted LundgrenFjärås AIK18:27:06

Rigor-D10

1 900 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9090929Ella RuderfeltIF Rigor18:07:01
2075345Molly GraadIF Rigor18:10:36

Rigor-H10

1 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7100719Oskar HellstrandIF Rigor18:09:37
7670237Hannes AndreenIF Rigor18:13:39
2101838Viktor HorndahlIF Rigor18:17:38
9740719Holger BergendahlIF Rigor18:21:42

Rigor-H14

3 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107131Edvin AlexanderssonIF Rigor18:01:19
2101829Simon TolestamIF Rigor18:04:10
2075325Simon HanssonIF Rigor18:08:00
9201460Emil SeldénIF Rigor18:11:39
7193430Olle FlorénIF Rigor18:15:11

Rigor-H12

2 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9070804Jacob RuderfeltIF Rigor18:02:38
2101816Hugo TolestamIF Rigor18:06:48
2109306Alvar AlexanderssonIF Rigor18:11:37
2058860Andy GranforsIF Rigor18:15:38

Rigor-D13-16

3 700 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9040324Maja GraadIF Rigor18:16:39
8040207Elsa BobergIF Rigor18:20:38
7204901Thilda SeldénIF Rigor18:24:37
7720921Unni GranforsIF Rigor18:28:37

Rigor-H16

3 400 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075323Martin HanssonIF Rigor18:47:53
1030726Oskar HultanderIF Rigor18:57:00

Rigor-Damer tävling

3 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25031Nanna BergendahlIF Rigor18:32:40
1980073Pernilla AlexanderssonIF Rigor18:40:37
2058814Malin BruhnIF Rigor18:42:00
951010Ulrika TofteredIF Rigor18:42:37

Rigor-Herrar tävling

5 700 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9720710Emil ErdeliusIF Rigor18:19:37
441622Linus KarlssonIF Rigor18:21:38
9442233Jonas TofteredIF Rigor18:23:37
9710110Jens ArvidssonIF Rigor18:25:36
1010921Erik HultanderIF Rigor18:27:00
9030214Alfred ErdeliusIF Rigor18:27:37
8021025Joel HedenbladIF Rigor18:31:37
2058862test Klubblös

Rigor-D12

2 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101835Josefine HorndahlIF Rigor18:15:40

Rigor-Damer motion

3 700 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075483Marita HultanderIF Rigor18:01:00
25049Ylva HäggströmIF Rigor18:04:52
7690310Anne Sofie HellstrandIF Rigor18:09:38
446169Jenny HorndahlIF Rigor18:12:40
242298Kirsten TofteredIF Rigor18:15:42

Rigor-Herrar motion

3 400 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
352918Inge JovikenIF Rigor18:00:49
2075455Lars HultanderIF Rigor18:02:00
446161Olof AnderssonIF Rigor18:04:55
2095353Per-Martin JohanssonIF Rigor18:07:58
25056Bengt JovikenIF Rigor18:08:00
25059Nils-Eric TofteredIF Rigor18:12:46
2101819Sven TolestamIF Rigor18:14:30
446165Claes HorndahlIF Rigor18:16:40
25048Steffen HäggströmIF Rigor18:16:49

FAIK-D10-12

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090122Tyra FlinkFjärås AIK18:18:33

FAIK-H10-12

1 900 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2801208Wilhelm EkFjärås AIK18:12:38
1090418Wilhelm BjöremarkFjärås AIK18:16:37
1090731Wilmer NybergFjärås AIK18:18:00
1990122Vide FlinkFjärås AIK18:24:39

FAIK-U2

1 900 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1211220Alva BjöremarkFjärås AIK18:01:11
1107207Ellen EkFjärås AIK18:01:13
1107201Lilly EkFjärås AIK18:01:22
2119515Felix HåkanssonFjärås AIK18:08:06
423231Veronica AnderssonFjärås AIK18:12:08
441596Klara LindkvistFjärås AIK18:14:38
2079770Lukas NygårdFjärås AIK18:15:48
2079740Oliver NygårdFjärås AIK18:15:49

Annonser