*** Instance-specific ***

Startlista för Sävedalens AIK, KM 2019

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sävedalens AIK, KM 2019
Arrangörsorganisation: Sävedalens AIK
Datum: tisdag 11 juni 2019

D21-39

4 610 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
900628Lovisa NilssonSävedalens AIK18:23:12
7870706Märta MollénSävedalens AIK18:25:03
931015Stina BergSävedalens AIK18:27:03
8000991Anastasia DzianisavaSävedalens AIK18:29:04
950602Klara PålssonSävedalens AIK18:31:06
9820509Sofia EbermarkSävedalens AIK18:33:00
9121221Amanda ClaessonSävedalens AIK18:35:02
941234Filippa SpånérSävedalens AIK18:37:00
860812Sara BengtssonSävedalens AIK18:39:00
8020909Maria MagnussonSävedalens AIK18:41:04

H21-39

6 090 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8438880Magnus CarlssonGöteborg-Majorna OK18:19:16
7198808Henrik BrusSävedalens AIK18:24:05
8643971Sergey FedatsenkaSävedalens AIK18:26:04
1996070John GabrielssonSävedalens AIK18:28:03
9981018Albin ClaessonSävedalens AIK18:30:03
850809Johan LevinSävedalens AIK18:32:02
28824David DjurbäckSävedalens AIK18:34:04
940940Erik BengtssonSävedalens AIK18:36:00
7920429Albin ThunbergSävedalens AIK18:38:02
850122Magnus CarlstedtSävedalens AIK18:40:00
800810Fredrik WeihardSävedalens AIK18:42:29
942310Fredrik WennermarkSävedalens AIK18:44:00
871003Simon LarssonSävedalens AIK18:46:01
512513Jonas PalmSävedalens AIK18:48:07
7204880Ilya BeliankaSävedalens AIK18:50:03

H20

6 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8020828Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK18:14:01
882211Per NordholmSävedalens AIK18:16:06
9010111Carl JosefssonSävedalens AIK18:18:05
7750778Elias LjungqvistSävedalens AIK18:20:00
9020225Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK18:22:05

D20

4 610 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9990624Julia LindbladSävedalens AIK18:15:06
9990224Tuva Carlsson WallumSävedalens AIK18:17:13
9010820Kajsa Carlsson WallumSävedalens AIK18:19:08
9990326Emelie KarlssonSävedalens AIK18:21:05

D16

3 420 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9202077Amanda Ström EckerlidSävedalens AIK18:16:04
1410170Filippa KindeSävedalens AIK18:18:04
1040217Matilda WallströmSävedalens AIK18:20:07

H16

4 120 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
444049Simon BååthSävedalens AIK18:15:00
9030217Casper SkeppSävedalens AIK18:17:07
9040525Axel GrimbeckSävedalens AIK18:19:07
9040805Arvid SkeppSävedalens AIK18:21:00
8298500Anton KastrupSävedalens AIK18:23:06

D14

2 770 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9061016Signe KullanderSävedalens AIK18:15:04
9060310Miranda WallströmSävedalens AIK18:17:09
8051216Ella PetterssonSävedalens AIK18:19:04

H14

3 090 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2057238Arild ErikmatsSävedalens AIK18:16:03
9555000Axel Ström EckerlidSävedalens AIK18:18:06
8050227Carl-Johan StåhlSävedalens AIK18:20:04
446226Isak ÖhgrenSävedalens AIK18:22:03
9990826Emil LindbladSävedalens AIK18:24:02

D12

2 360 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119319Emma EkdahlSävedalens AIK18:15:02
1448611Evelina LindsjöSävedalens AIK18:17:11

H12

2 360 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7070719Alfred TherstolSävedalens AIK18:18:38
450178Carl DavidssonSävedalens AIK18:19:06
7070618Nils KylbergSävedalens AIK18:21:03
7400400Dante WallinSävedalens AIK18:23:08
9070823Emil SkeppSävedalens AIK18:25:01
9081004Linus WeihardSävedalens AIK18:27:01
8080422Herman PetterssonSävedalens AIK18:29:00
9995273Bruno FovaeusSävedalens AIK18:31:03
8071129Gustav StåhlSävedalens AIK18:33:01

D10

1 840 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2138922Angelika LjungmanSävedalens AIK18:16:15
14704Moa WallströmSävedalens AIK18:20:06
30670Moa LindgrenSävedalens AIK18:22:00
1428835Vera IngulfSävedalens AIK18:23:10

H10

1 840 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9110615Felix WeihardSävedalens AIK18:24:03
226987Noah GrundbergSävedalens AIK18:26:16
2140377Oliver Borrego OlssonSävedalens AIK18:26:18
2088324Filip StåhlSävedalens AIK18:30:07

D40

3 520 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14070Andrea Wallenius-ErikssonSävedalens AIK18:15:00
260924Lena CarlssonSävedalens AIK18:17:52
653358Anette BernhedSävedalens AIK18:19:09
1504099Gunilla AxelssonSävedalens AIK18:21:07

H40

4 160 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8311103Pär GustavssonGöteborg-Majorna OK18:14:03
449826Martin LindsjöSävedalens AIK18:16:07
451954Mikael ÖhgrenSävedalens AIK18:18:08
1302985Tom NilssonGöteborg-Majorna OK18:19:17
9720613Tommy JonssonSävedalens AIK18:20:09
1966011David GabrielssonSävedalens AIK18:22:06
690714Kalle WraneSävedalens AIK18:24:58
450188Niclas DavidssonSävedalens AIK18:26:07
7507002Fredric GustafssonSävedalens AIK18:28:02
9600219Magnus JosefssonSävedalens AIK18:30:07
2088329Olof StåhlSävedalens AIK18:32:05
610307Thomas AttforsSävedalens AIK18:34:03
720202Peter LekbergSävedalens AIK18:36:02
7739545Björn LindbladSävedalens AIK18:38:01
670423Henrik NordholmSävedalens AIK18:40:03

H60

3 150 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1501235Anders AxelssonSävedalens AIK18:23:14
511004Stefan MillegårdSävedalens AIK18:25:16
7202812Björn BältsjöSävedalens AIK18:27:05
344914Anders BjörklundSävedalens AIK18:29:03
1545545Jan LarssonSävedalens AIK18:31:04
725000Hans CarlstedtSävedalens AIK18:33:04
545400Ingemar CarlssonSävedalens AIK18:35:05
14755Lars StålheimSävedalens AIK18:37:05

U1

1 690 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2138942Holger DomargårdSävedalens AIK18:07:34
2138913Emil Welander EricssonSävedalens AIK18:08:20
2138912Knut UrbySävedalens AIK18:08:54
2138924Anton ReidalSävedalens AIK18:10:17
2147922Elias EkelundSävedalens AIK18:10:55
2138926William StenbergSävedalens AIK18:12:05
1050813Erik OdénSävedalens AIK18:14:43
2138949Alice TagemanSävedalens AIK18:18:36
2138939Jonathan RustadSävedalens AIK18:19:01
403402Thure SundbäckSävedalens AIK18:20:26
438788Sixten SundbäckSävedalens AIK18:22:10
450182Wilmer NordgrenSävedalens AIK18:31:55
501772Malva NyströmSävedalens AIK18:33:08
501692Petter NyströmSävedalens AIK18:33:10
450186Egon NordgrenSävedalens AIK18:33:20
8000916Elton PetterssonSävedalens AIK18:43:47
1462931Knut GrenSävedalens AIK
18916Agnes LindgrenSävedalens AIK

Öppen motion 3

2 750 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2123430Annika EkdahlSävedalens AIK18:09:08
2048635Prakash MuntherSävedalens AIK18:14:26
451952Ann GrimbeckSävedalens AIK18:20:13
14707Albin WraneHestra IF18:25:07
1426981Olof IngulfSävedalens AIK18:28:08
2138923Emelie ReidalSävedalens AIK18:42:47
2138929Ulrika LjungmanSävedalens AIK18:55:01

Öppen motion 5

3 780 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
226967Charlotte CarlstedtSävedalens AIK18:09:02
7007010Kerstin LindbladSävedalens AIK18:11:01
1979071Erika GrenSävedalens AIK18:11:35
451951Peter GrimbeckSävedalens AIK18:23:15
208862Andreas KarlssonSävedalens AIK18:24:18
263504Marie EckerlidSävedalens AIK
424704Katarina ErikmatsSävedalens AIK

Annonser