Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Västsvenska MTBO-Cupen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Västsvenska MTBO-Cupen
Arrangörsorganisation: Trollhättans SOK
Datum: tisdag 13 augusti 2019

Herr Lång

10 000 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
520626Bertil TallkvistSkene Sim o IS17:36:27
449151Håkan LindénUddevalla OK17:37:49
28798Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb17:38:39
7754022Jonas ZakariassonUddevalla OK17:42:35
2260734Stefan AbrahamssonBrattås CK17:44:08
24999Mats NylundBredaryds SOK17:44:51
451940Magnus ForsbergFK Herkules17:45:53
8214250Torbjörn SalomonsonVänersborgs SK17:53:03
9470107Claes-Göran LundbergUlricehamns OK17:55:10
9650815Janne MattssonTrollhättans SOK17:58:49
8289550Leif AhlstrandUlricehamns OK17:59:38
8110362Magnus AasaOK Kullingshof18:05:19
992103Dag TryggöTrollhättans SOK18:05:59
9511013Anders ThomassonUlricehamns OK18:14:36
30545Johan KarlssonTrollhättans SOK18:20:04
362460Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK18:23:54
7414108Mats LarssonTrollhättans SOK18:26:52
8451916William RönnborgIK Uven18:27:51
1020312Arvid AronssonGöteborg-Majorna OK18:29:40
535251Simon AnderssonTrollhättans SOK18:47:08
8208200Marcus WadellUlricehamns OK

Dam lång

10 000 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
888519Carina SvenssonBredaryds SOK17:42:22
7203843Tuva NylundBredaryds SOK17:44:02
241270Nina SchmidtTrollhättans SOK17:48:04

Herr Mellan

7 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8001832Mats EricssonOK Skogshjortarna17:38:34
9550524Inge JosefssonStångenäs AIS17:41:41
7400901Rune ArvidssonMarkbygdens OK17:44:53
2119836Sören KnutsTrollhättans SOK18:15:23
601602Torbjörn AronssonGöteborg-Majorna OK18:24:18
7001947Olle AdolfssonLerums SOK

Dam Mellan

7 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
722004Ida-Maria SvenssonTrollhättans SOK17:33:35
950905Sofia SjögrenOK Kullingshof17:37:00
931017Jessica SvenssonOK Kullingshof17:37:08
9959697Gunilla EdgrenTrollhättans SOK17:40:52
14014Christina HalvarssonGöteborg-Majorna OK18:07:27

Herr Kort

4 000 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9170605Erik GustafssonDegerfors OK18:21:23

Dam Kort

4 000 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9878956Radka KühnelTrollhättans SOK17:33:25
8200677Caroline AnderssonTrollhättans SOK17:39:07
1440169Åsa NybergGöteborg-Majorna OK18:21:03
927661Frida AnderssonGöteborg-Majorna OK18:24:55
990830Hanna BoquistIK Uven18:26:42
451920Anna RönnborgIK Uven18:29:56

Prova på

4 000 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9601465Malte AnderssonTrollhättans SOK17:38:11
2801208Wilhelm EkFjärås AIK17:46:24
1107207Ellen EkFjärås AIK17:46:29
1107201Lilly EkFjärås AIK17:46:57
Ulrika StrömbergFjärås AIK

Annonser