Startlista för Göteborg O-meeting, dag 1

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Göteborg O-meeting, dag 1
Arrangörsorganisationer: Frölunda OL / Göteborg-Majorna OK
Datum: fredag 17 augusti 2012

D21 Elit

3 830 m, 23 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
373 900220 Anna Forsberg Göteborg-Majorna OK 17:34
368 234937 Lotta Saetre OK Landehof 17:36
371 631110 Therese Enenge Bredareds IF 17:38
374 888866 Frida Nero Göteborg-Majorna OK 17:40
375 1011189 Carina Kradischnig OLC Graz 17:42
115 780424 Helena Andersson FK Friskus-Varberg 17:44
101 680612 Sanna Linsefors Göteborg-Majorna OK 17:46
102 771114 Ida Hördegårdh IFK Göteborg 17:48
103 36229 Kristin Skaar Ryda SK 17:50
104 930819 Amilia Björklund Sävedalens AIK 17:52
105 710627 Anna Envall IK Hakarpspojkarna 17:54
106 821121 Sara Svensson Göteborg-Majorna OK 17:56
107 750915 Emma Andersson Sävedalens AIK 17:58
108 820115 Bodil Halvarsson Göteborg-Majorna OK 18:00
109 203842 Sofia Salomonsson Linköpings OK 18:02
110 242225 Felicia Stuhlhofer OK Landehof 18:04
111 912189 Emma Bergman Göteborg-Majorna OK 18:06
112 607078 Märta Mollén Sävedalens AIK 18:08
113 870706 Jennie Runesson Göteborg-Majorna OK 18:10
114 860203 Jennie Andersson Halden SK 18:12
116 931120 Lovisa Hansson Bredareds IF 18:14
117 810423 Camilla Engstrand Sävedalens AIK 18:16
118 28927 Sara Johansson Göteborg-Majorna OK 18:18

H21 Elit

4 880 m, 30 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
405 Per-Åke Bligård OK Vilse 87 17:30
376 524287 Mikael Andersson Göteborg-Majorna OK 17:32
120 830000 Henrik Laas IFK Göteborg 17:34
121 900720 Rickard Börjesson Hestra IF 17:36
123 800322 Martin Hogedal Vänersborgs SK 17:40
124 26474 Jonatan Larsson Uddevalla OK 17:42
125 780802 Joakim Axelsson Trollhättans SOK 17:44
126 640402 Mats Nordbrøden Järla Orientering 17:46
127 810222 Per-Anders Eggertsen IFK Göteborg 17:48
128 30150 Robert Johansson Göteborg-Majorna OK 17:50
129 871107 Emil Alexandersson Halmstad OK 17:52
130 870208 Ola Martner Göteborg-Majorna OK 17:54
131 780101 Håkan Petersson IFK Göteborg 17:56
132 860923 Henrik Lundgren Sävedalens AIK 17:58
133 811222 Erik Engstrand IFK Göteborg 18:00
134 730925 Andreas Blomgren Västvärmlands OK 18:02
135 820409 Tobias Lindell Vänersborgs SK 18:04
136 731202 Mikael Lundqvist Falkenbergs OK 18:06
137 900813 Anders Hedberg Göteborg-Majorna OK 18:08
138 910326 Mikael Andersson IF Rigor 18:10
139 866866 Johan G Hördegårdh IFK Göteborg 18:12
140 800810 Fredrik Weihard Sävedalens AIK 18:14
141 921030 Egil Edvardsen Göteborg-Majorna OK 18:16
142 15956 Emil Andreasson Emmaboda Verda OK 18:18
143 202452 Karl Larsson OK Skogshjortarna 18:20
144 830808 Rikard Pentonen IFK Göteborg 18:22
145 500992 Seamus O'Boyle CNOC 18:24
146 841127 Andreas Höye Göteborg-Majorna OK 18:26
147 900612 Erik Gustafsson NTNUI 18:28
148 997099 Audun Weltzien IFK Göteborg 18:30

H20 Elit

3 730 m, 13 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
122 Joakim Eliasson Göteborg-Majorna OK 18:01
377 920909 Albin Andersson Markbygdens OK 18:03
151 521250 Linus Wahl IK Vista 18:05
152 1398925 Chris Mackenzie JROS 18:07
153 519808 Erik Classon OK Orinto 18:09
154 982982 Tobias Mattsson Trollhättans SOK 18:11
155 895149 Mike Beasant JROS 18:13
157 827340 Carl Edmonds JROS 18:17
158 352265 Johan Hinder Tolered-Utby Ol-klubb 18:19
159 920505 Joel Nilsson IFK Göteborg 18:21
160 590493 William Gardner JROS 18:23
161 922302 Joel Andersson IK Gandvik 18:25
156 547975 Martin Ahlberger Hestra IF 18:27

D18 Elit

3 130 m, 21 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
380 14175 Lovisa Leman Göteborgs SK 17:29
379 940714 Josefin Andersson Markbygdens OK 17:31
378 940616 Elin Högstrand Markbygdens OK 17:33
163 940421 Frida Brogren Kungälvs OK 17:35
164 886758 Katrina McLeod JROS 17:37
165 947020 Gry Granstedt Halden SK 17:39
166 905015 Matilda Martinsson Falkenbergs OK 17:41
167 302357 Erica Pettersson Sjövalla FK 17:43
168 951010 Ulrika Toftered IF Rigor 17:45
169 223558 Carrie Beadle JROS 17:47
170 212586 Amanda Claesson Sävedalens AIK 17:49
171 950602 Klara Pålsson Kungälvs OK 17:51
172 217732 Tamsin Moran JROS 17:53
173 951601 Aina Edgren Trollhättans SOK 17:55
174 812812 Elin Håkansson OK Kolmården 17:57
175 550194 Rona Lindsay JROS 17:59
176 10568 Lisa Wallin Markbygdens OK 18:01
177 941812 Veronica Lindgren OK Skogshjortarna 18:03
178 952323 Elin Classon OK Orinto 18:05
179 438222 Jessica Mason JROS 18:07
180 940104 Linnea Wahlgren Sjövalla FK 18:09

H18 Elit

3 500 m, 19 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
404 Anton Karlsson OK Kullingshof 17:27
383 950227 Karl Modig OK Alehof 17:29
382 551116 Heino Ollin Sävedalens AIK 17:31
381 580505 Christoffer Johansson Trollhättans SOK 17:33
182 639093 Oscar Stenberg OK Skogshjortarna 17:35
183 950716 Gustav Boquist IK Uven 17:37
184 887394 Ciaran Allen JROS 17:39
185 951106 Gustaf Sparrevik Lerums SOK 17:41
186 966626 Oskar Lindqvist Sävedalens AIK 17:43
187 961130 Filip Wadsten OK Landehof 17:45
188 950495 Einar Nordgren Hestra IF 17:47
189 950722 Björn Cederberg Vänersborgs SK 17:49
190 950195 Anton Nilsson OK Tranan 17:51
191 951227 Jakob Wahl IK Vista 17:53
192 441013 Johan Larsson OK Skogshjortarna 17:55
193 940710 Pontus Karlsson Markbygdens OK 17:57
194 960096 Linus Landergren Hestra IF 17:59
195 940323 Rasmus Larsson OK Alehof 18:01
196 950331 Arvid Våg Lerums SOK 18:03

D21

3 400 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
258646 Lisa Weimann IK Uven 17:39
417604 Linnéa Börjesson Hestra IF 17:41
933993 Karin Elofsson Fjärås AIK 17:43
343894 Karin Torstensson Hylte OK 17:45
850620 Malin Annegård Centrum OK 17:47
722000 Lina Samor Sävedalens AIK 17:49
Jennie Nilsson IF Hagen 17:51
41735 Anna Torstensson Hylte OK 17:53
343799 Anna Rosnäs Skogsluffarnas OK 17:55

H21

4 300 m, 25 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
52963 Zdenek Rajnosek IK Uven 17:35
242247 Jens Arvidsson IF Rigor 17:37
38473 Torkel Davidsson OK Löftan 17:39
913337 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 17:41
890328 Alexander Westberg OK Tranan 17:43
14185 Klas Petersson IF Marin Väst 17:45
208862 Andreas Karlsson Sävedalens AIK 17:47
19646 Magnus Hansson OK Löftan 17:49
870701 Jonas Andersson IK Hakarpspojkarna 17:51
44446 Erik Hansson Bredareds IF 17:53
982122 Robbie Anderson Göteborg-Majorna OK 17:55
25047 Fredrik Andersson IF Rigor 17:57
343875 Daniel Ivarsson Hylte OK 17:59
16804 Joakim Antonsson OK Löftan 18:01
880513 Anton Hemlin IK Uven 18:03
880207 Daniel Larsson Vänersborgs SK 18:05
26823 Jens Wicksén Centrum OK 18:07
345308 Nils Wallentin Tärk Halmstad OK 18:09
330900 Johan Antonsson OK Löftan 18:11
Joakim Berglund Sävedalens AIK 18:13
780224 Andreas Melin Göteborg-Majorna OK 18:15
809071 Tobias Thorsson OK Löftan 18:17
1840214 Johan Lidström OK Landehof 18:19
904091 Patrik Andersson Hylte OK 18:21
11263 Markus Almgren OK Dacke 18:23

D20

3 180 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
226901 Eleonora Swenson Bäckelin Tolered-Utby Ol-klubb 17:45
434089 Johanna Clarin IF Rigor 17:47

D18

3 180 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
403956 Maria Lund Stenungsunds OK 17:37
214364 Linnea Bergstrand Kungälvs OK 17:39

H18

3 200 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
952712 Andreas Henrysson OK Dacke 17:36

D16

3 290 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
385 507987 Stine Madslien Bakken Nydalens SK 17:36
384 921290 Sofia Johansson OK Nackhe 17:38
198 438209 Megan Carter-Davies JROS 17:40
199 970215 Emma Himmelmann Sjövalla FK 17:42
200 972910 Ella Wallinder Göteborg-Majorna OK 17:44
201 537033 Moa Pettersson OK Dacke 17:46
202 971412 Gina Granstedt Halden SK 17:48
203 970513 Elvira Björklund Trollhättans SOK 17:50
204 970608 Hanna Karlsson Markbygdens OK 17:52
205 419703 Martina Wessman Halmstad OK 17:54
206 532330 Clara Wallin Sjövalla FK 17:56
207 960526 Sara Josarp FK Friskus-Varberg 17:58
208 437491 Hanna Cederholm Halmstad OK 18:00
209 218296 Line Cederberg Vänersborgs SK 18:02
210 970101 Stina Gustås Linköpings OK 18:04
211 970731 Emma Nilsson OK Tranan 18:06
212 446230 Elin Pettersson Sjövalla FK 18:08
213 979997 Lina Landergren Hestra IF 18:10

H16

3 550 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
391 799040 Albin Pålsson Kungälvs OK 17:29
390 970309 Tom Campbell Lustens OK 17:31
389 660307 Mattias Johansson Stångenäs AIS 17:33
388 424725 Erik Hagman Göteborg-Majorna OK 17:35
387 436135 Jakob Junkers IF Marin Väst 17:37
386 971228 William Johnsson OK Skogshjortarna 17:39
215 970400 Loke Agmarken Halmstad OK 17:41
216 14094 Mattis Hallberg IK Uven 17:43
217 970702 Rasmus Arfwedson Frölunda OL 17:45
218 960012 Oscar Renberg Sävedalens AIK 17:47
219 42448 Oskar Dalström OK Klyftamo 17:49
220 229500 Otto Stuhlhofer OK Landehof 17:51
221 970324 Anton Boberg IF Rigor 17:53
222 981337 Anders Magnusson OK Landehof 17:55
223 997523 Simon Wikström Halmstad OK 17:57
224 970730 Peter Nordbrøden Halden SK 17:59
225 970304 Daniel Andersson OK Löftan 18:01
226 44972 Tobias Pentonen Hestra IF 18:03

D16 Kort

3 160 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
354353 Caroline Fredriksson OK Dacke 17:55

H16 Kort

3 160 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14176 Filip Leman Göteborgs SK 17:02

D14

2 590 m, 24 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
393 234996 Frida Andersson Tolered-Utby Ol-klubb 17:33
392 247925 Josefin Bernhed Sävedalens AIK 17:35
228 990311 Johanna Gustås Linköpings OK 17:37
229 344974 Maja Gunnarsson Lerums SOK 17:39
230 14171 Kajsa Jungbjer Göteborg-Majorna OK 17:41
231 340629 Emelie Svensson IF Rigor 17:43
232 247979 Rebecka Persson Mölndal Outdoor IF 17:45
233 258527 Ida Vartia OK Löftan 17:47
234 980409 Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna 17:49
235 438441 Sara Forsberg IK Uven 17:51
236 342389 Emelie Lorén OK Landehof 17:53
237 247921 Agnes Asp Mölndal Outdoor IF 17:55
238 438430 Alice Barrefors IK Uven 17:57
239 980020 Emma Renberg Sävedalens AIK 17:59
240 256651 Siri Björklund Trollhättans SOK 18:01
241 231003 Jonna Halonen Fjärås AIK 18:03
242 37145 Fanny Andersson Göteborg-Majorna OK 18:05
243 980715 Ebba Envall IK Hakarpspojkarna 18:07
244 354655 Julia Bergdahl Sävedalens AIK 18:09
245 204613 Alice Hultin OK Löftan 18:11
246 402632 Rebecka Salenbäck Kristinehamns OK 18:13
247 433647 Emelie Roos OK Landehof 18:15
248 342409 Isabella Lago Göteborg-Majorna OK 18:17
249 990830 Hanna Boquist IK Uven 18:19

H14

2 710 m, 29 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
396 409722 Rasmus Bäcklund IFK Göteborg 17:28
395 362456 Axel Halvarsson OK Kroppefjäll 17:30
394 344489 Joel Flakberg IFK Göteborg 17:32
251 981091 Martin Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 17:34
252 981908 Albin Henrysson OK Dacke 17:36
253 244613 Magnus D Johansson OK Löftan 17:38
254 400028 Joel Leander OK Landehof 17:40
255 260900 Carl Börnstedt Tolered-Utby Ol-klubb 17:42
256 362600 Albin Alsiö Falköpings AIK OK 17:44
257 980508 Jonatan Larsson Sävedalens AIK 17:46
258 242204 Adam Broberg IF Rigor 17:48
259 438438 Axel Forsman FK Herkules 17:50
260 362064 Linus Andersson OK Skogshjortarna 17:52
261 990824 Emil Pettersson OK Dacke 17:54
262 242233 Jonas Toftered IF Rigor 17:56
263 258670 Karl Pettersson-Palm Lerums SOK 17:58
264 980923 Olle Josarp FK Friskus-Varberg 18:00
265 419704 Alexander Wessman Halmstad OK 18:02
266 400040 Jonas Lauri FK Herkules 18:04
267 980802 Fredrik Johansson OK Nackhe 18:06
268 331358 Johan Olson IK Uven 18:08
269 567899 Victor Helgesson Hestra IF 18:10
270 1000014 Johan Lamm Frölunda OL 18:12
271 437481 Gustav Andreasson Halmstad OK 18:14
272 448707 Emil Dahlström FK Herkules 18:16
273 990519 Lukas Wadsten OK Landehof 18:18
274 990331 Oscar Johansson OK Dacke 18:20
275 229655 Erik Svensson OK Klyftamo 18:22
276 234496 Albin Claesson Sävedalens AIK 18:24

D14 Kort

2 480 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
449319 Lisa Jonsson Sävedalens AIK 17:35
450806 Madelene Stigson Mölndal Outdoor IF 17:37
441995 Sanna Eriksson OK Alehof 17:39
228789 Moa Abrahamsson Hylte OK 17:41
438434 Annie Olsson Mölndal Outdoor IF 17:43

H14 Kort

2 480 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
345257 Erik Håkansson OK Kolmården 17:49

D12

2 240 m, 30 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
400 427955 Anna Flakberg IFK Göteborg 17:28
399 438410 Tove Persson Mölndal Outdoor IF 17:30
398 451141 Matilda Hagstrand Lerums SOK 17:32
397 449330 Emma Sanderson OK Dacke 17:34
278 972000 Sofie Ohlsson Ärla IF 17:36
279 355987 Erika Källvik-Leufvén Åmåls OK 17:38
280 884826 Linn Himmelmann Sjövalla FK 17:40
281 42029 Ebba Berglin OK Dacke 17:42
282 340288 Ellika Groth Kungälvs OK 17:44
283 209047 Malin Nilsson OK Tranan 17:46
284 442131 Elina Hanson Tolered-Utby Ol-klubb 17:48
285 423451 Lovisa Johansson OK Dacke 17:50
286 247981 Erica Abrahamsson Mölndal Outdoor IF 17:52
287 2007833 Hannah Hänsel SV Lengefeld 17:54
288 248550 Julia Markendahl OK Klyftamo 17:56
289 340275 Elsa Aderstedt Althoff Kungälvs OK 17:58
290 437026 Tilda Erixon IFK Göteborg 18:00
291 417797 Elsa Lindeblom IK Omega 18:02
292 680329 Isa Envall IK Hakarpspojkarna 18:04
293 450858 Johanna Nilsson Kungälvs OK 18:06
294 226943 Lisa Börnstedt Tolered-Utby Ol-klubb 18:08
295 438133 Johanna Wilhelmsson OK Dacke 18:10
296 423430 Kajsa Homann OK Orinto 18:12
297 27661 Frida Andersson Göteborg-Majorna OK 18:14
298 355986 Johanna Källvik-Leufvén Åmåls OK 18:16
299 428923 Moa Alsiö Falköpings AIK OK 18:18
300 991911 Julia Rangert IK Hakarpspojkarna 18:20
301 449811 Kajsa Rask Kungälvs OK 18:22
302 445107 Paulina Jägstedt Halmstad OK 18:24
303 449274 Johanna Wallberg OK Alehof 18:26

H12

2 490 m, 28 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
403 449389 Petter Jonsson Sävedalens AIK 17:31
402 424745 Adam Olsson Sjövalla FK 17:33
401 580506 Filip Johansson Trollhättans SOK 17:35
305 442280 Anton Magnusson Tolered-Utby Ol-klubb 17:37
306 446209 Carl Josefsson Sävedalens AIK 17:39
307 1123456 Martin Lamm Frölunda OL 17:41
308 424726 Gabriel Sturesson Lerums SOK 17:43
309 439741 Johan Björck IK Uven 17:45
310 256672 Anders Björklund Trollhättans SOK 17:47
311 229989 Elias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 17:49
312 510621 Emanuel Herberthson Linköpings OK 17:51
313 436044 Eric Nystrand OK Klyftamo 17:53
314 439711 Johan Grahn IK Uven 17:55
315 204611 Jesper Johansson OK Löftan 17:57
316 442142 Gustav Merlander Tolered-Utby Ol-klubb 17:59
317 433649 Alexander Roos OK Landehof 18:01
318 403960 Erik Lund Stenungsunds OK 18:03
319 243465 Nils Hammar Frölunda OL 18:05
320 428801 Adam Sandström Tolered-Utby Ol-klubb 18:07
321 429821 Erik Hogedal Göteborg-Majorna OK 18:09
322 2007832 Ole Hänsel SV Lengefeld 18:11
323 433755 Albin Falsen Lindqvist OK Klyftamo 18:13
324 Markus Grahn IK Uven 18:15
325 450616 Adrian Vartia OK Löftan 18:17
326 247828 Tim Johansson FK Friskus-Varberg 18:19
327 11317 Viktor Le Claire FK Herkules 18:21
328 428821 Kalle Lundgren Tolered-Utby Ol-klubb 18:23
329 344580 Axel Blom Frölunda OL 18:25

D10

2 140 m, 24 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
902937 Olivia Asp IFK Göteborg 17:26
531221 Elin Flakberg IFK Göteborg 17:28
446160 Unni Granfors IF Rigor 17:30
340222 Hanna Gabrielsson Kungälvs OK 17:32
423431 Lisa Homann OK Orinto 17:36
341223 Anna Svensson IF Rigor 17:38
264563 Evelina Gårdsby Tolered-Utby Ol-klubb 17:40
449817 Sofia Rask Kungälvs OK 17:42
439740 Ella Björck IK Uven 17:44
2007835 Flora Hänsel SV Lengefeld 17:46
204699 Kristin Herberthson Linköpings OK 17:48
446169 Maja Graad IF Rigor 17:50
620314 Therese Nilsson OK Österåker 17:52
340265 Marie Asplund Kungälvs OK 17:54
429847 Lovisa Lago Göteborg-Majorna OK 17:56
Vivianne Olsson Kungälvs OK 17:58
439701 Felicia Lorén OK Landehof 18:00
451152 Maja Ottosson Mölndal Outdoor IF 18:02
14239 Thea Fagerström IFK Göteborg 18:04
440780 Linn Mauritzson Tolered-Utby Ol-klubb 18:08
37385 Jennifer Davidson Göteborg-Majorna OK 18:10
364874 Irma Svensson OK Klyftamo 18:12
449236 Julia Wallberg OK Alehof 18:14
340239 Katrin Asplund Kungälvs OK 18:41

H10

2 200 m, 24 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
362560 Gustav Bohman OK Orinto 17:33
362460 Arvid Aronsson OK Kroppefjäll 17:35
440779 Samuel Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 17:37
441969 Mattias Lauri FK Herkules 17:39
451007 Alexander Wallberg OK Alehof 17:41
248268 Zebastian Arfwedson Frölunda OL 17:43
247838 Alex Johansson FK Friskus-Varberg 17:45
445109 Emil Jägstedt Halmstad OK 17:47
446297 Jakob  L Gunnarsson Lerums SOK 17:49
343874 Felix Abrahamsson Hylte OK 17:51
340284 Fritjof Aderstedt Althoff Kungälvs OK 17:53
423440 Edvin Borne Frölunda OL 17:55
426237 Carl Erixon IFK Göteborg 17:57
442123 Simon Gårdsby Tolered-Utby Ol-klubb 17:59
16835 Victor Hansson OK Löftan 18:01
345129 Arvid Larsson Sävedalens AIK 18:03
449292 Linus Boström OK Alehof 18:05
433752 Holger Patriksson OK Klyftamo 18:07
Nathanael Bull Frölunda OL 18:09
343709 Viktor Jellvert Börjeson Göteborg-Majorna OK 18:11
10784 Emil Axelsson Lerums SOK 18:13
450015 Kalle Åkerman Sjöström Västerås SOK 18:17
446174 Tobias Underland IFK Göteborg 18:19
990517 Alexander Mitchell HOC 18:21

D35

3 180 m, 6 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14098 Åsa Nordberg Göteborg-Majorna OK 17:52
741025 Hanna Rangert Kungälvs OK 17:54
761206 Jenny Johansson KFUM Örebro OK 17:56
345033 Anna Säfsten Mölndal Outdoor IF 17:58
444035 Laila Hansson IK Uven 18:00
941976 Jenny Johansson IFK Göteborg 18:02

H35

4 120 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
29316 Niklas Aulin IF Rigor 17:36
11570 Anders Lövgärd OK Alehof 17:38
450110 Fredrik Ivansson FK Herkules 17:40
740419 Daniel Olsson Dalsjöfors GOIF 17:42
340272 Erik Aderstedt Kungälvs OK 17:44

D40

3 130 m, 14 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
446159 Ulrika Granfors IF Rigor 17:57
264518 Susanne Bergh Mölndal Outdoor IF 17:59
451172 Åsa Ottosson Mölndal Outdoor IF 18:01
14472 Cecilia Groth Kungälvs OK 18:03
30009 Marie Berglin OK Dacke 18:05
30117 Anna Eriksson OK Landehof 18:07
560314 Annika Ohlsson Ärla IF 18:09
44405 Sara Lorén OK Landehof 18:11
444044 Linda Gunnarsson Lerums SOK 18:13
680728 Johanna Wallinder Göteborg-Majorna OK 18:15
433751 Kristina Höök Patriksson OK Klyftamo 18:17
218230 Inger Cederberg Vänersborgs SK 18:19
14589 Pia Johansson OK Landehof 18:21
700213 Annika Ivarsson Linköpings OK 18:23

H40

4 160 m, 34 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
423439 Tommy Jonsson Sävedalens AIK 17:24
14800 Anders Thulin Kungälvs OK 17:26
264254 Jonas Hansryd Tolered-Utby Ol-klubb 17:28
13970 Peter Asp IFK Göteborg 17:30
14676 Mattias Bååth Sävedalens AIK 17:32
701214 Magnus Homann OK Orinto 17:34
702105 Martin Boberg IF Rigor 17:36
680616 Martin Svensson Markbygdens OK 17:38
11363 Thomas Karlsson Sjövalla FK 17:40
44067 Martin Svensson IF Rigor 17:42
710829 Magnus Larsson OK Dacke 17:44
345037 Klas Åström Mölndal Outdoor IF 17:46
500335 Thomas Josarp FK Friskus-Varberg 17:48
342301 Robert Wieslander OK Skärmen 17:50
720202 Peter Lekberg Sävedalens AIK 17:52
700414 Brett Weihart OK Orinto 17:54
680706 Andreas Rangert IK Hakarpspojkarna 17:56
226998 Erik Lauri FK Herkules 17:58
444003 Jonas Axelsson Lerums SOK 18:00
14471 Björn Groth Kungälvs OK 18:02
438665 Mattias Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 18:04
226955 Jonas Rothén Gävle OK 18:06
30921 Fredrik Davidson Göteborg-Majorna OK 18:08
353165 Hans Lundgren IK Hakarpspojkarna 18:10
13960 Bjarne Bäcklund IFK Göteborg 18:12
444029 Ulric Björck IK Uven 18:14
680920 Niclas Nilsson OK Österåker 18:16
655565 Matti Envall IK Hakarpspojkarna 18:18
450006 Niklas Dahlström FK Herkules 18:20
14702 Hans Fransson OK Njudung 18:22
209878 Sören Sturesson Lerums SOK 18:24
720120 Anders Lundell Markbygdens OK 18:26
2007834 Jörg Hänsel SV Lengefeld 18:28
690129 Anders Asp Mölndal Outdoor IF 18:30

D45

2 980 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
653358 Anette Bernhed Sävedalens AIK 17:30
439743 Karin Olsson Sjövalla FK 17:32
260939 Åsa Jellvert Göteborg-Majorna OK 17:34
11349 Anna Abrahamsson Mölndal Outdoor IF 17:36
343567 Inger Gustås Linköpings OK 17:38
661215 Eva Pettersson OK Dacke 17:40
14521 Anna Asplund Kungälvs OK 17:42
44472 Lena Karlsson Markbygdens OK 17:44
27058 Ulrika Johansson OK Löftan 17:46
355299 Lena Markendahl OK Klyftamo 17:48
448768 Karin Färnlöf Clarin IF Rigor 17:50
660628 Suzy Larsson OK Skogshjortarna 17:52
14367 Annika Aasa IK Uven 17:54
343129 Åsa Alsiö Falköpings AIK OK 17:56
400012 Sara Larsson Sävedalens AIK 17:58
258675 Cecilia Palm Lerums SOK 18:00
11077 Jenny Homann OK Orinto 18:02
997936 Kerstin Mitchell HOC 18:04

H45

4 060 m, 31 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
667893 Ola Wallinder Göteborg-Majorna OK 17:21
341888 Magnus Ohlsson Sjövalla FK 17:23
670219 Tommy Johansson Stångenäs AIS 17:25
670709 Claes Hagstrand Lerums SOK 17:27
26133 Per-Göran Bern Målilla OK 17:29
302414 Christer Borg Göteborg-Majorna OK 17:31
885577 Lars G Johansson IFK Göteborg 17:33
18507 Stefan Berglin OK Dacke 17:35
30184 Anders Wadsten OK Landehof 17:37
27530 Bengt Johansson FK Friskus-Varberg 17:39
640824 Mats G Andersson OK Skogshjortarna 17:41
244666 Magnus Johansson OK Löftan 17:43
306589 Mikael Martinsson Falkenbergs OK 17:45
343823 Magnus Abrahamsson Hylte OK 17:47
433641 Anders Johansson OK Landehof 17:49
409724 Roine Pettersson IFK Göteborg 17:51
427612 Hans Granholm OK Øst Birkerød 17:53
355879 Thord Salenbäck Kristinehamns OK 17:55
660925 Per Gustås Linköpings OK 17:57
640124 Kjell Einarsson OK Skogshjortarna 17:59
25683 Per Källvik Åmåls OK 18:01
355784 Johan Wettergren IK Uven 18:03
433608 Stefan Carlsson Falköpings AIK OK 18:05
650221 Anders Pettersson OK Dacke 18:07
651215 Leif Einarsson Kungälvs OK 18:09
242212 Göran Stuhlhofer OK Landehof 18:11
306499 Bengt Norrman Trollhättans SOK 18:13
14167 Mikael Jungbjer Göteborgs SK 18:15
660306 Mårten Wikström Halmstad OK 18:17
630409 Magnus Herberthson Linköpings OK 18:19
11841 Peter Lillen Nilsson OK Tranan 18:21

D50

2 980 m, 9 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
36759 Leila Ljunggren Markbygdens OK 18:09
1399784 Lena Hermansson Göteborg-Majorna OK 18:11
14668 Karin Johnsson Sävedalens AIK 18:13
15815 Ann Laas OK Skogshjortarna 18:15
258584 Christina Birath Stenungsunds OK 18:17
263524 Lisa Larsson Sjövalla FK 18:19
930917 Laila B Höglund FK Herkules 18:21
600817 Linnea Carling Elofsson Fjärås AIK 18:23
345020 Karin Bergdahl Sävedalens AIK 18:25

H50

3 340 m, 32 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Per Gustavsson Göteborg-Majorna OK 17:28
620706 Per Flakberg IFK Göteborg 17:30
405562 Göran Olesund OK Landehof 17:32
611228 Maths Carlsson Tolered-Utby Ol-klubb 17:34
611028 Günter Kradischnig OLC Graz 17:36
15869 Stefan Johansson Trollhättans SOK 17:38
610807 Andrew Lago Göteborg-Majorna OK 17:40
889865 Mark Saunders JROS 17:42
306198 Jan Hansson Stenungsunds OK 17:44
580101 Mats Lindqvist Sävedalens AIK 17:46
429776 Tuomo Saaranen OK Skogshjortarna 17:48
580819 Asgeir Edvardsen Göteborg-Majorna OK 17:50
610827 Andres Laas OK Skogshjortarna 17:52
620305 Per-Arne Wahlgren Sjövalla FK 17:54
46740 Jörgen Ivarsson Hestra IF 17:56
446264 Magnus Josefsson Sävedalens AIK 17:58
302594 Hans Voksepp OK Skogshjortarna 18:00
234409 Stig Larsson Göteborg-Majorna OK 18:02
29788 Per-Olov Sjöström Västerås SOK 18:04
721000 Pär Claesson Sävedalens AIK 18:06
242299 Eric Toftered IF Rigor 18:08
610418 Christer Carlsson Sävedalens AIK 18:10
226063 Johan Tallhage Skarpnäcks OL 18:12
432024 Patrick Manning Dunedin Orienteering Club 18:14
362061 Hans Lindgren OK Skogshjortarna 18:16
600709 Jan Granstedt Halden SK 18:18
741961 Mats Windstedt Fredrikshofs IF Skid & OK 18:20
14059 Ulf Andersson Göteborg-Majorna OK 18:22
340218 Staffan Asplund Kungälvs OK 18:24
610307 Thomas Attfors Sävedalens AIK 18:26
214250 Torbjörn Salomonsson Vänersborgs SK 18:28
433756 Svante Lindqvist OK Klyftamo 18:30

D55

2 690 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
11005 Solveig Hedenblom Sjövalla FK 17:38
44581 Marianne Thorsson IK Trenne Ullared 17:40
340214 Lena Bergstrand Kungälvs OK 17:42
356097 Eva Karlsson Uddevalla OK 17:44

H55

3 170 m, 20 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14031 Torbjörn Olsson Göteborg-Majorna OK 17:27
18416 Mikael Bodén Markbygdens OK 17:29
543112 Lennart Hålsjö OK Skogshjortarna 17:31
441924 Pierre Karlsson OK Alehof 17:33
263937 Reine Spetz Stenungsunds OK 17:35
342816 Lars Ekberg Trollhättans SOK 17:37
550401 Mats Strandhagen Göteborg-Majorna OK 17:39
570302 Lars Berggren Fjärås AIK 17:41
773897 Urban Larsson OK Gipen 17:43
435785 Jan Arvidsson OK Skogshjortarna 17:45
25031 Bernt Andersson IF Rigor 17:47
409555 Hans Ekberg Trollhättans SOK 17:49
247914 Björn Borg Göteborg-Majorna OK 17:51
19510 Tomas Karlsson OK Skogshjortarna 17:53
545400 Ingemar Carlsson Sävedalens AIK 17:55
262135 Stellan Martinsson OK Tyringe 17:57
560703 Ulf Palmér Ulricehamns OK 17:59
259022 Henrik Undeland IFK Göteborg 18:01
264512 Ingemar Bertilsson OK Landehof 18:03
355950 Arne Andersson OK Torfinn 18:05

D60

2 290 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14001 Ing-Marie Brander-Strand Göteborg-Majorna OK 17:38
14738 Lotta Börjesson Sävedalens AIK 17:40
1396300 Maria Nordwall OK Kolmården 17:42
14380 Karin Axelsson IK Uven 17:44
237544 Lisbeth Damsgaard Hjärnarps GH OL 17:46
11029 Ann-Kristin Lindegårdh Tolered-Utby Ol-klubb 17:48
247961 Eva Blomström IK Stern 17:50
17386 Ingela Nelsén Falkenbergs OK 17:52

H60

3 130 m, 16 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
15223 Nils-Arne Håkansson Stigmännen Karlshamns OK 17:40
16830 Lars-Olof Rönnqvist OK Löftan 17:42
16802 Hans Antonsson OK Löftan 17:44
16542 Per-Olof Nanneson Simlångsdalens IF 17:46
14350 Björn Jägerström IK Uven 17:48
442564 Ronald McGrail Hjärnarps GH OL 17:50
356093 Johnny Karlsson Uddevalla OK 17:52
14270 Sten Blomström IK Stern 17:54
14647 Lars Österberg Sävedalens AIK 17:56
25359 Toivo Pentonen Hestra IF 17:58
14320 Stanley Mattsson IK Uven 18:00
14151 Lennart Andersson Göteborgs SK 18:02
14010 Claes-Göran Strand Göteborg-Majorna OK 18:04
840301 Carl-Henry Andersson OK Orinto 18:06
355683 Kalle Lindqvist Växjö OK 18:08
578285 Ove Thorsson IK Trenne Ullared 18:10

D65

2 290 m, 11 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
331248 Inga Gustavsson IK Uven 17:59
11311 Ingrid Rex Wallström OK Landehof 18:01
28928 Birgitta Johansson Kristinehamns OK 18:03
226999 Christina Schedwin IK Stern 18:05
11370 Inger Green Sjövalla FK 18:07
15039 Eva Höije OK Ravinen 18:09
19116 Birgitta Carlsson OK Orinto 18:11
14246 Ann-Britt Johansson IK Stern 18:13
25599 Britt Rangert IK Ymer 18:15
505560 Barbro Andersson OK Skogshjortarna 18:17
30719 Anna-Stina Arnesson IK Dran 18:19

H65

2 690 m, 22 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
555190 Bengt-Olof Johansson Stångenäs AIS 17:43
28526 Ronny Ragnarsson OK Skogshjortarna 17:45
19235 Benny Ivarsson Fjärås AIK 17:47
25035 Kjell Jeppson IF Rigor 17:49
17263 Jonas Larsson OK Kullingshof 17:51
14206 Hans Carlsson IFK Göteborg 17:53
14408 Jan Larsson Sävedalens AIK 17:55
14361 Lennart Olsson IK Uven 17:57
28925 Runo Johansson Kristinehamns OK 17:59
14593 Lennart Carlström OK Landehof 18:01
30510 Bengt Mattsson OK Orinto 18:03
13755 Göran Bengtsson Tockarps IK 18:05
30718 Ingemar Arnesson IK Dran 18:07
14030 Sune Mentor Göteborg-Majorna OK 18:09
14267 Lennart Almström IK Stern 18:11
14207 Christer Westberg IFK Göteborg 18:13
14329 Lennart Gustavsson IK Uven 18:15
28806 Pär-Erik Johansson Markbygdens OK 18:17
724000 Lars-Göran Axmalm Sävedalens AIK 18:19
15015 Lennart Höije OK Ravinen 18:21
11371 Claes Green Sjövalla FK 18:23
760404 Roland Nilsson Falköpings AIK OK 18:25

D70

2 050 m, 7 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
11979 Gudrun Broman Göteborg-Majorna OK 17:36
18844 Vivi-Anne Bylund Rydboholms SK 17:38
11390 Barbro Johansson Sjövalla FK 17:40
14439 Gull-Britt Grönberg Kungälvs OK 17:42
14287 Ulla Lindhe IK Stern 17:44
14326 Gunnel Börjesson IK Uven 17:46
30143 Lisbeth Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb 17:48

H70

2 630 m, 12 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
28720 Roland Offrell Frosta OK 17:52
14504 Andre Alexandersson Kungälvs OK 17:54
14264 Hans C Johansson IK Stern 17:56
354710 Raimo Salminen OK Pan-Kristianstad 17:58
505535 Ronny Andersson OK Skogshjortarna 18:00
14266 Stig-Ove Toll IK Stern 18:02
43436 Lennart Sturesson Linköpings OK 18:04
16820 Gösta Lindqvist OK Löftan 18:06
225123 Gunnar Bylund Rydboholms SK 18:08
718191 Lars Lindén OK Gynge 18:10
19115 Hans Carlsson OK Orinto 18:12
14250 Henrik Hvoslef IK Stern 18:14

D75

1 860 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
11308 Marianne Höglund FK Herkules 18:01
25058 Vera Toftered IF Rigor 18:03

H75

2 630 m, 8 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
660818 Peo Bengtsson OK Pan-Kristianstad 17:35
14311 Roland Aasa IK Uven 17:37
36470 Göran Olofsson Fjärås AIK 17:39
25059 Nils-Eric Toftered IF Rigor 17:41
11016 Agne Östensson Sävedalens AIK 17:43
260914 Lennart Bernhed Tolered-Utby Ol-klubb 17:45
14333 Ingemar Alfredsson IK Uven 17:47
343249 Erland Olsson Dalsjöfors GOIF 17:49

D80

1 860 m, 1 anmäld deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14284 Eva Falk IK Stern 18:05

H80

2 050 m, 5 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
11004 Björn Broman Göteborg-Majorna OK 17:58
11055 Rolf Forsman Tolered-Utby Ol-klubb 18:00
13763 Lasse Olsson IK Trenne Ullared 18:02
14328 Carl-Henrik Hallberg IK Uven 18:04
11003 Ture Gunnarsson Göteborg-Majorna OK 18:06

H85

2 050 m, 2 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
14000 Gustav Elvmyr Tolered-Utby Ol-klubb 17:51
14008 Bengt Borg Göteborg-Majorna OK 17:53

Inskolning

1 280 m, 18 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
990409 Sebastian Mitchell HOC 16:58:08
980126 Arthur Mitchell HOC 16:59:45
Erik Wettergren IK Uven 17:22:56
Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK 17:24:41
402653 Magdalena Salenbäck Kristinehamns OK 17:25:52
Vincent Almgren OK Dacke 17:38:48
Ingrid Toresäter IK Uven 17:59:56
Sofia Nystrand OK Klyftamo 18:02:19
Oscar Nystrand OK Klyftamo 18:02:22
Lovisa Davidson Göteborg-Majorna OK 18:03:26
Adeline Falsen Lindqvist OK Klyftamo 18:14:55
Simon Grahn IK Uven 18:16:13
Lukas Andersson Östsjö OK Dacke 18:16:27
Signe Hördegård IFK Göteborg 18:54:39
Hanna Olsson Sjövalla FK 19:06:00
Linea Olsson Sjövalla FK 19:06:02
Oskar Kalander Frölunda OL 22:07:55
Olle Hansryd Tolered-Utby Ol-klubb

U1

2 230 m, 10 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
446300 Emma Karlsson OK Landehof 17:14:51
439746 Mikael Björck IK Uven 17:25:14
Lukas Groth Kungälvs OK 17:39:00
403958 Johan Lund Stenungsunds OK 17:46:58
Linus Bååth Sävedalens AIK 17:54:08
Jonathan Bull Frölunda OL 17:57:27
Viktor Olsson Kungälvs OK 17:58:01
Emilia Grahn IK Uven 18:07:08
42007 Emma Larsson OK Dacke 18:36:59
22604 Filippa Fagerström IFK Göteborg 18:43:59

U2

2 160 m, 22 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
540223 Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 16:51:29
450088 Klara Åkerman Sjöström Västerås SOK 16:56:46
951105 Linus Nilsson OK Österåker 17:08:43
Linnea Hansryd Tolered-Utby Ol-klubb 17:13:12
Isak Fransson OK Njudung 17:18:31
424710 Elsa Asp Mölndal Outdoor IF 17:21:46
439750 Jacob Grahn IK Uven 17:23:54
449564 Arvid Persson Mölndal Outdoor IF 17:24:16
Emely Weihart OK Orinto 17:26:51
449294 Louise Olsson Mölndal Outdoor IF 17:29:27
257332 Tobias Johansson OK Löftan 17:29:52
362559 Kristina Bohman OK Orinto 17:34:03
Simon Nordberg Göteborg-Majorna OK 17:37:14
Ingrid Wallin IK Uven 17:57:09
444009 Emma Wallin IK Uven 17:57:10
341597 Jakob Wilhelmsson OK Dacke 17:59:23
449280 Lucas Boström OK Alehof 18:02:20
246194 Stella Rangert IK Hakarpspojkarna 18:20:00
30913 Elsa Boberg IF Rigor 18:34:05
444049 Simon Bååth Sävedalens AIK 18:36:01
16688 Hugo Larsson OK Dacke 18:37:05
Disa Rangert Kungälvs OK 18:50:08

Öppen motion 1

2 280 m, 4 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Hannah Edelund ?????? 17:06:21
Ditti Arvidsson OK Skogshjortarna 17:37:25
Ivar Lampa IF Rigor 17:59:02
Åsa Kalander Frölunda OL 18:56:25

Öppen motion 3

2 880 m, 27 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Rune Jungbjer Göteborgs SK 17:00:40
Kajsa Beckman ?????? 17:01:20
Inger Nannesson Simlångsdalens IF 17:01:23
Lillemor Hallin OK Landehof 17:07:48
Gustav Kalander Frölunda OL 17:14:45
Eva Svensson Ulricehamns OK 17:15:44
Lovisa Johansson IK Dran 17:20:06
Marita Johansson Markbygdens OK 17:24:26
Anna Hagman Lerums SOK 17:24:40
Anne Fagerberg IK Uven 17:30:02
Anna Grahn IK Uven 17:34:06
Tommy Fransson ?????? 17:34:35
Gunnel Henrysson OK Dacke 17:35:05
Christer Nelsén Falkenbergs OK 17:38:10
Helene Johansson OK Nackhe 17:40:32
Ulf Kristensson Halmstad OK 17:47:27
Jonas Larsson Degerfors OK 17:48:12
Sofia Hanson Tolered-Utby Ol-klubb 17:48:24
Rolf Bååth Hestra IF 17:50:22
429856 Malin Andersson OK Skogshjortarna 17:54:18
Hans Nilsson Kungälvs OK 18:06:43
Eva Nilsson Kungälvs OK 18:12:46
Martin Flinta FK Herkules 18:15:58
Sofia Abrehamsson Hylte OK 18:32:05
444031 Cecilia Björck IK Uven 18:32:22
Liva Skårman ?????? 18:36:10
Axel Skårman ?????? 18:36:11

Öppen motion 5

2 990 m, 57 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Linda Danielsson Lerums SOK 16:51:01
Elisabeth Lundqvist Göteborg-Majorna OK 16:55:23
Lisa Agnvall IK Dran 17:07:13
Ylva Häggström IF Rigor 17:08:31
Marita Salomonsson Vänersborgs SK 17:10:07
Barbro Sandberg Göteborg-Majorna OK 17:10:35
Johanna Rönnqvist OK Löftan 17:13:07
Frida Rönnqvist OK Löftan 17:15:52
Ingrid Andersson IF Rigor 17:18:42
438444 Jan Grahn IK Uven 17:20:00
Jenny Rönnqvist OK Löftan 17:20:08
437275 Peter Andersson OK Klyftamo 17:22:27
Karina Wahl IK Vista 17:24:21
441092 Kerstin Larsson OK Skogshjortarna 17:24:30
Tina Rundström OK Landehof 17:25:21
234978 Torbjörn Saetre OK Landehof 17:26:56
Peter Broberg IF Rigor 17:30:09
Elin Berglin OK Dacke 17:32:14
Linea Berglin OK Dacke 17:32:16
Ylva Larsson Tolered-Utby Ol-klubb 17:33:06
Rickard Ramhöj SWE 17:37:19
Gunilla Himmelmann Sjövalla FK 17:37:53
26871 Helena Buchkovska Målilla OK 17:41:02
Monica Nordbröden Halden SK 17:42:19
449818 Erika Rask Kungälvs OK 17:43:37
400016 Anders Larsson Sävedalens AIK 17:43:42
450270 Lena Nilsson OK Österåker 17:43:52
Bo Hermansson Göteborg-Majorna OK 17:44:35
Magdalena Persson Mölndal Outdoor IF 17:46:21
Ulf Persson Mölndal Outdoor IF 17:46:22
Mattias Jägstedt Halmstad OK 17:46:30
Cecilia Roos OK Landehof 17:48:09
Carina Swenson Tolered-Utby Ol-klubb 17:50:10
Börje Öberg OK Skogshjortarna 17:51:23
Lars Torstensson Göteborgs SK 17:54:14
Daniel Torstensson Göteborgs SK 17:54:24
246005 Hanna Blomgren Västvärmlands OK 17:58:45
Lena Kollén IF Marin Väst 17:59:44
Margareta Petersson IF Marin Väst 17:59:45
Madelene Hansson OK Löftan 18:01:15
Camilla Graad IF Rigor 18:01:16
Jonas Larsson ?????? 18:01:34
Christer Nordberg Göteborg-Majorna OK 18:01:37
19288 Inger Johansson OK Klyftamo 18:04:20
Peter Roos OK Landehof 18:10:19
14306 Jonas Hultin OK Löftan 18:10:27
Magnus Wall Jungbjer Göteborgs SK 18:10:47
Laust Sörensen ?????? 18:11:18
Kristina Wall Jungbjer Göteborgs SK 18:12:48
Dick Himmelmann Sjövalla FK 18:17:21
330809 Katarina Vartia OK Löftan 18:20:28
Gunnar Barrefors IK Uven 18:25:09
330829 Tommy Vartia OK Löftan 18:28:58
Sofia Brockmark OK Skogshjortarna 18:35:46
Magnus Olsson Sjövalla FK 18:42:26
248530 Per-Olof Johansson OK Klyftamo
405559 Helene Stuhlhofer OK Landehof

Öppen motion 7

3 120 m, 49 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Joakim Lundqvist Göteborg-Majorna OK 16:55:09
448567 Robert Bengtsson Fjärås AIK 17:00:58
Mattis Brochmark Buena Vista 17:04:17
Marie Högstrand Markbygdens OK 17:05:39
Per-Anders Enenge Bredareds IF 17:07:51
Kirsten Toftered IF Rigor 17:09:02
Åsa Sörlin Lustens OK 17:09:56
Åsa Cliffordson Gävle OK 17:09:57
Anne Hansson Markbygdens OK 17:10:40
Ulf Beäckström Hestra IF 17:10:52
Conny Wernersson OK Orinto 17:16:32
Anders Mohlin IK Stern 17:19:40
Brith Mohlin IK Stern 17:22:32
Haenrik Engdahl OK Vilse 87 17:25:41
52611 Tereza Rajnosek IK Uven 17:27:13
Ingalill Svensson Sävedalens AIK 17:28:01
Linda Wennerlund OK Vilse 87 17:31:34
Agneta Larsson IK Uven 17:33:31
438664 Helén Ljungqvist Tolered-Utby Ol-klubb 17:34:10
Cecilia Engdahl OK Vilse 87 17:34:29
Michael Andersson Göteborg-Majorna OK 17:34:31
436114 Magnus Erixon IFK Göteborg 17:36:12
Owe Andersson OK Löftan 17:39:02
Claes Lindegårdh Tolered-Utby Ol-klubb 17:40:00
Kjell Ehrencrona IFK Göteborg 17:40:20
Jonas Johansson OK Nackhe 17:40:35
Clas Pettersson ?????? 17:41:26
Anna Lindeblom IK Omega 17:42:01
Henrik Carlsson IK Uven 17:46:05
Gudrun Wadman Göteborg-Majorna OK 17:47:13
Elin Törnroth Hjobygdens OK 17:50:32
Nils Ingelhag Frölunda OL 17:52:19
Fredrik Persson FK Åsen 17:54:19
Jonatan Lampa IF Rigor 17:57:16
403955 Arne Lund Stenungsunds OK 17:59:06
19291 Anna-Karin Ryberg OK Klyftamo 17:59:12
Martin Kruse IF Rigor 18:02:47
Desiré Rex OK Landehof 18:03:03
Annika Josefsson OK Dacke 18:04:00
Simon Asplund Kungälvs OK 18:06:04
Ulf Sundin Göteborg-Majorna OK 18:06:23
Erika Asp Mölndal Outdoor IF 18:07:44
Anders Agnevall IK Dran 18:09:38
Karin Wahlgren Sjövalla FK 18:10:34
Josefin A. Hanning OK Löftan 18:34:54
Peter Wilhelmsson OK Dacke 18:35:42
Karolina Norin IFK Göteborg 18:44:02
Josefina Norin IFK Göteborg 18:44:03
Håkan B Samor Sävedalens AIK 18:52:04

Öppen motion 8

4 040 m, 39 anmälda deltagare
Nummerlapp Bricknummer Namn Organisation Starttid
Kurt Ekberg OK Orinto 17:05:04
Tommy Pedersen OK Orinto 17:05:57
Rudolf Brogren Kungälvs OK 17:06:43
Sven-Olof Pålsson Kungälvs OK 17:08:00
Steffen Häggström IF Rigor 17:08:10
Torbjörn Wikström OK Orinto 17:09:49
Stefan O Jansson Lerums SOK 17:11:23
Torbjörn Sjölin IK Uven 17:11:59
Kristina Kull Österlin Sävedalens AIK 17:12:05
Erik Österlin Sävedalens AIK 17:19:21
Johan Sparrevik Lerums SOK 17:19:53
Per Johansson OK Löftan 17:20:40
229524 Claes-Håkan Svensson OK Klyftamo 17:20:58
Lars Hanning OK Löftan 17:22:22
Leif Cliffordson Sävedalens AIK 17:23:28
Anna Larsson OK Landehof 17:32:01
Ulf Johansson OK Dacke 17:34:40
Fredrik Martinsson Umeå OK 17:35:35
Bengt Jonsson Hestra IF 17:42:00
Tobias Ahnoff Göteborg-Majorna OK 17:43:10
Jörn Nordbrøden Halden SK 17:43:24
Ingela Alvmyren Halmstad OK 17:47:26
Emma Lindén Sävedalens AIK 17:48:15
Jimmy Pettersson Göteborg-Majorna OK 17:49:42
Martin Larsson IFK Göteborg 17:51:17
Sara Andersson Sävedalens AIK 17:53:39
Henrik Klasson OK Gisle 17:54:34
Per Söderberg Trosabygdens OK 17:54:38
Stefan Tisell IK Stern 17:57:36
Oscar Ivarsson Hestra IF 18:00:25
Johan Lindeblom IK Omega 18:02:43
Svante Lundgren ?????? 18:04:27
Anders Höije Göteborg-Majorna OK 18:08:27
Fredrik Karlsson Göteborg-Majorna OK 18:16:40
Hanna Persson Göteborg-Majorna OK 18:23:46
Johan Nilsson Sävedalens AIK 18:26:16
Therese Alfredsson Sävedalens AIK 18:28:00
Lisa Ahnoff Göteborg-Majorna OK 18:37:10
Andreas Persson Göteborg-Majorna OK 18:45:20

Annonser