Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Sprintcup 3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Sprintcup 3
Arrangörsorganisation: Gotlands Bro OK
Datum: tisdag 30 juli 2019

Bana 1

1 720 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David Rondahl ÅströmVisborgs OK17:21:22
Nina JakobssonGarda OK17:35:31
Emil BjörksvedGotlands Bro OK17:53:40
Hendri GrundellBurge18:01:54
Mateus ThorenGotlands Bro OK18:05:59
Norah GardellGotlands Bro OK18:30:13

Bana 2

2 270 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK17:02:53
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg17:20:32
Oskar JenshammarHansa Hoburg17:20:37
Brita AugustssonVisborgs OK17:26:50
Rolf MalmrosVisborgs OK17:30:45
Rasmus GunnarssonVisborgs OK17:33:14
August Santos AnderssonVisborgs OK17:33:14
Annika ErikssonGotlands Bro OK17:38:24
Gunnar ErikssonGotlands Bro OK17:42:20
Ing-Marie BergmanVisborgs OK17:44:03
Olof LevinSvaide Roma SOK17:54:10
Mattias ÅkerblomGotlands Bro OK18:24:11

Bana 3

2 680 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gurli Hörnell RondahlVisborgs OK17:21:37
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg17:29:56
Karin MårtenssonGotlands Bro OK17:30:13
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg17:32:36
Lena NyströmVisborgs OK17:34:52
Åsa GunnarssonVisborgs OK17:35:43
Max BoströmJärfälla OK17:40:07
Annika JakobssonGarda OK17:40:55
Inga-Britt PetterssonSala OK17:41:06
Tobias GrundellGotlands Bro OK17:44:42
Ulrika NikolaussonSvaide Roma SOK17:52:17
Anders LevinSvaide Roma SOK17:53:38
Ann-Louise BjörksvedGotlands Bro OK17:53:55
Veronika EdgrenGotlands Bro OK18:06:03
Anna BäckstädeVisborgs OK18:17:23

Bana 4

3 050 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gert LundquistGotlands Bro OK17:10:28
Anders HellminVisborgs OK17:23:16
Måns PerssonVisborgs OK17:34:48
Katarina FunkquistIF Hansa-Hoburg17:35:51
Paula JakobssonGarda OK17:36:48
Stefan FunkquistIF Hansa-Hoburg17:37:24
Vidar FunkquistIF Hansa-Hoburg17:38:00
Viktoria OlssonIF Hansa-Hoburg17:38:47
Kristina LorentzonGöteborg Majorna17:39:40
Crisofer JohansonSala OK17:40:19
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK17:40:37
Johan BjörksvedGotlands Bro OK17:44:21
Jacob JonssonKlubblös17:48:12
Fredrik LevinSvaide Roma SOK17:55:06
Frej HeggSvaide Roma SOK17:57:06
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK17:58:39
Göran KimellGotlands Bro OK17:59:55
Felix BäckstädeVisborgs OK18:02:52
Mattias WhiteGarda OK18:05:52
Ronny LiljegrenGotlands Bro OK18:22:20

Annonser