Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Dag KM Stora Tuna OK

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Dag KM Stora Tuna OK
Arrangörsorganisation: Stora Tuna OK
Datum: onsdag 21 augusti 2019

D21

5 400 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
533565Terese WängdahlStora Tuna OK18:03:00
850325Susanna MårtenssonStora Tuna OK18:07:00
9101827Marie OlaussenFredrikstad SK18:15:00
760522Anna MårsellStora Tuna OK18:47:54

H21

7 225 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780622Mattias MårtsStora Tuna OK18:00
880213Pelle EngstrandStora Tuna OK18:02
8012108Erik LiljequistStora Tuna OK18:04
9783675Emil SvenskStora Tuna OK18:06
8180713Jesper SvenskStora Tuna OK18:08
1408801Niklas LöwegrenStora Tuna OK18:10
9830918Markus LangStora Tuna OK18:12
650825Hampus MöllerStora Tuna OK18:14

D16

3 500 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7040314Lovisa MasesStora Tuna OK18:10
2089268Lina HällstenStora Tuna OK18:22

H16

3 500 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9431491Jakob CarlssonStora Tuna OK18:02
30787Erik FredrikssonStora Tuna OK18:08
9041026Viktor NorbergStora Tuna OK18:14
9030515Henrik NorgrenStora Tuna OK18:16

D14

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115430Ester SimonenStora Tuna OK18:04
344352Karolina SunnanhagenStora Tuna OK18:18
1121120Hanna ÖstbergStora Tuna OK18:20

H14

3 500 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7170405Helmer JöhnemarkStora Tuna OK18:00
2089055Elias HällstenStora Tuna OK18:12

D12

2 725 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343471Agnes HedlöfStora Tuna OK18:08
2075111Alma JöhnemarkStora Tuna OK18:10
14988Tilde FalkStora Tuna OK18:16
1080326Maja MaxénStora Tuna OK18:17
248236Fanny HemmingssonStora Tuna OK18:19
7080313Hennie LöfgrenStora Tuna OK18:27
306828Filippa HemmingssonStora Tuna OK18:29

H12

2 725 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1034018Albin HedbergStora Tuna OK18:14
1844037Emil Li EklundStora Tuna OK18:21
1080816Erik LundbackStora Tuna OK18:23
1080709Viktor KullmanStora Tuna OK18:25
9080916Gustav NorbergStora Tuna OK18:31

D10

1 825 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14989Minna HoelStora Tuna OK18:03
8090912Nora AldinStora Tuna OK18:05

H10

1 825 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090103Gustav FernvikStora Tuna OK18:01
500077Hugo ClaessonStora Tuna OK18:11
1100704Oskar KullmanStora Tuna OK18:13
33780Noah Nordin HurtigStora Tuna OK18:15

H35

5 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1801031Björn ArvidssonStora Tuna OK18:19

D40

4 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
38032Malin LöfgrenStora Tuna OK18:00
14899Emma ÖstbergStora Tuna OK18:02
1310579Johanna MaxénStora Tuna OK18:04

H40

5 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
42380Fredrik HällstenStora Tuna OK18:01
244082Marcus KullmanStora Tuna OK18:05
7770309U Tomas LöfgrenStora Tuna OK18:11
760112Björn NorbergStora Tuna OK18:13
10284Rikard ClaessonStora Tuna OK18:17

D45

3 850 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
730207Helena NorbergStora Tuna OK18:08
14870Annelie IngessonStora Tuna OK18:12

H45

3 850 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075146Hans NykvistStora Tuna OK18:00
306837Jonas OlssonStora Tuna OK18:06
740410Niklas AldinStora Tuna OK18:18
1150670Jörgen FernvikStora Tuna OK18:24
710420Ulf FredrikssonStora Tuna OK18:30
1700518Johan AlfredssonStora Tuna OK18:42

D50

3 850 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075168Anna JöhnemarkStora Tuna OK18:04
438194Lena MasesStora Tuna OK18:10
259274Ninni CarlssonStora Tuna OK18:14
14937Karin SvenskStora Tuna OK18:22
9660712Anneli ÖstbergStora Tuna OK18:28
14968Eva-Lotta LöfgrenStora Tuna OK18:40
248248Ellinor PerssonStora Tuna OK18:44
7660519Camilla WallinStora Tuna OK18:48

H50

3 850 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201447Per CarlssonStora Tuna OK18:02
364962Anders MasesStora Tuna OK18:16
33777Anders ÖstbergStora Tuna OK18:32
9690513Anders LöwgrenOK Milan18:38

D55

3 850 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9641228Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK18:20
9610612Ingrid SvenssonStora Tuna OK18:36

H55

3 850 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1081261Thomas NorgrenStora Tuna OK18:26
27310Mats WallinStora Tuna OK18:34
8196474Tomas LöfgrenStora Tuna OK18:46
1620402Stefan MalmbergStora Tuna OK18:50

D60

3 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14861Karin GunnarssonStora Tuna OK18:16
14910Ulla-Britt Norström OttossonStora Tuna OK18:18
581129Mari-Louise LundgrenStora Tuna OK18:39

H60

3 250 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
14862Lars SjökvistStora Tuna OK18:24
39000Torbjörn OttossonStora Tuna OK18:28

D70

3 250 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8719043Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK18:22
14882Inger LöfgrenStora Tuna OK18:30

Inskolning

1 625 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980107Sixten FredrikssonStora Tuna OK18:00
1428831Ivar ClaessonStora Tuna OK18:02
343376Stella SimonenStora Tuna OK18:04
343434Majken KarlssonStora Tuna OK18:06
1428821Stella Lindåse HäggStora Tuna OK18:08
8120824Alva AldinStora Tuna OK18:10
1428841Linus HjortvallStora Tuna OK18:12
30781Ossian FlorénStora Tuna OK18:14
1428849Hilma ÖsterbergStora Tuna OK18:16
1428847Stella YtterbergStora Tuna OK18:18

Öppen motion 1

1 825 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344394Camilla HedlöfStora Tuna OK18:00
1110307Elin ÖstbergStora Tuna OK18:07
14990Ebba LeijonStora Tuna OK18:09
14894Linnéa HjortvallStora Tuna OK18:20
1273186Amelia Li EklundStora Tuna OK18:22
1428824Liam EklundStora Tuna OK18:24
14883Line LöfgrenStora Tuna OK18:26
14991Anton FlorénStora Tuna OK18:28
14841Stella HedbergStora Tuna OK18:30
33857Leo ArvidssonStora Tuna OK18:32

Öppen motion 5

3 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1428828Anders NordinStora Tuna OK18:06
30440Lisa KullmanStora Tuna OK18:24
14994Per KarlssonStora Tuna OK18:50

Öppen motion 7

3 250 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930622Lina LångStora Tuna OK18:20:49
36739Anna HällstenStora Tuna OK18:26:00
1428840Magnus FalkStora Tuna OK18:31:00

Annonser