Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för 25-mannaträning

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: 25-mannaträning
Arrangörsorganisation: NAIS Orienteringsklubb
Datum: tisdag 17 september 2019

Bana A

6 300 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7740511Peter EttlingSkogspojkarnas OK17:33
1050322Sofie EttlingSkogspojkarnas OK17:33
8040518Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping17:33
9030424Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping17:33
9110141Johan FröbergTjalve IF Norrköping17:33
8131174Carl GranströmNAIS Orienteringsklubb17:33
8171167Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb17:33
8620305Robbin KantarpÄrla IF17:33
2050715Morgan KarlssonSundbybergs IK17:33
8040315John KinnanderMatteus SI17:33
9120274Niclas KinnanderMatteus SI17:33
8304081Simon NybergNAIS Orienteringsklubb17:33
28798Thomas PeterssonNAIS Orienteringsklubb17:33
895116Pavlo UshkvarokOK Denseln17:33
620225Michael WehlinSödertälje-Nykvarn OF17:33

Bana B

5 400 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2119367Tommy AnderssonNAIS Orienteringsklubb17:33
9102599Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb17:33
580512Tommy ErikssonTjalve IF Norrköping17:33
8030314Mattis GranströmNAIS Orienteringsklubb17:33
8270773Åsa GranströmNAIS Orienteringsklubb17:33
8421124Andreas HåkanssonTjalve IF Norrköping17:33
9980406Eric JehrlanderTjalve IF Norrköping17:33
8638365Anders JägrydSkåneslättens OL17:33
8009251Emma KantarpÄrla IF17:33
2104170Alva KarlssonOK Kolmården17:33
1021218Hanna KromnérSkogspojkarnas OK17:33
9950324Lisa MalmströmTjalve IF Norrköping17:33
7000313Elin NetzOK Kolmården17:33
8050773Jonas PeterssonNAIS Orienteringsklubb17:33
9700221Sven-Johan PrytzTjalve IF Norrköping17:33
8010412Lovisa TunessonSkogspojkarnas OK17:33
990211Maja WelanderOK Djerf17:33
1718343Jonas ViklundMatteus SI17:33
8620090Peter WilhelmsonTjalve IF Norrköping17:33

Bana C

4 200 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2089115Magnus AnderssonOK Denseln17:39:15
2065321Sara AnderssonOK Denseln17:39:15
1965008Christer BroströmOK Denseln17:39:15
433951Josefine DahlstedtTjalve IF Norrköping17:39:15
1710506Johan DahmTjalve IF Norrköping17:39:15
1061023Vincent DahmTjalve IF Norrköping17:39:15
205036Johan EkblomOK Kolmården17:39:15
9661002Dag JehrlanderTjalve IF Norrköping17:39:15
9531002Lennart KjellgrenLjusdals OK17:39:15
8112229Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb17:39:15
2078194Helena LindgrenNAIS Orienteringsklubb17:39:15
661009Kennet LindqvistOK Kolmården17:39:15
2109387Adam LundbyTjalve IF Norrköping17:39:15
2139929Jessica LundbyTjalve IF Norrköping17:39:15
9681115Lena MalmströmTjalve IF Norrköping17:39:15
1551209Karl MollénOK Denseln17:39:15
449158Airi NikkoOK Kolmården17:39:15
2109370Stella RosengrenTjalve IF Norrköping17:39:15
7070508Ebba SkullmanLinköpings OK17:39:15
8050105Sofia TunessonSkogspojkarnas OK17:39:15
2095417Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping17:39:15
2126124Heinrich Josef WöbelOK Kolmården17:39:15
2109376Klara ZimmermanTjalve IF Norrköping17:39:15

Bana D

3 200 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112424Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb17:39:15
1070105Alice EttlingSkogspojkarnas OK17:39:15
9060825Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping17:39:15
2095419Erik FredrikssonTjalve IF Norrköping17:39:15
451458Amanda GellandNAIS Orienteringsklubb17:39:15
451428Per GellandNAIS Orienteringsklubb17:39:15
1977222Martin HärjeTjalve IF Norrköping17:39:15
1312969Maksim IgnatievKSO Kompas17:39:15
9070831Clara IllnerTjalve IF Norrköping17:39:15
26081Fredrik IllnerTjalve IF Norrköping17:39:15
9090417Theo IllnerTjalve IF Norrköping17:39:15
445330Rickard KjellgrenLjusdals OK17:39:15
2147861Oscar (Kevin) LundbyTjalve IF Norrköping17:39:15
9070817Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping17:39:15
8070801Nora PeterssonNAIS Orienteringsklubb17:39:15
2099589Oskar ReuteråsTjalve IF Norrköping17:39:15
2087484Smilla ReuteråsTjalve IF Norrköping17:39:15
2095364Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb17:39:15
2109198Karin ZimmermanTjalve IF Norrköping17:39:15

Bana E

2 400 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2112450Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb17:42
8070923Alice ClassonNAIS Orienteringsklubb17:42
1312981Inna IgnatievaKSO Kompas17:42
8624304Markus KantarpÄrla IF17:42
9100203Disa OppåsNAIS Orienteringsklubb17:42
2095125Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping17:42

Annonser

Mila