Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Ungdomsserien deltävling 4

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Ungdomsserien deltävling 4
Arrangörsorganisation: Linköpings OK
Datum: onsdag 4 september 2019

D14

3 400 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448449117Moa PihlströmOK Roxen18:01
4497141388Sigrid ForsmanLinköpings OK18:03
4502093566Ellen LindforsBjörkfors GOIF18:05
4527148851Ida SelimOK Roxen18:09
4532112380Mindra LangerOK Roxen18:11
4542069593Malva ÖsterbergOK Eken18:13
4551061043Line NidebornOK Roxen18:15
4569061013Stina SöderqvistLinköpings OK18:17
4579050817Fanny WalterssonOK Roxen18:19
4582093476Frida SamuelssonBjörkfors GOIF18:21
4597986536Alva ForsmanLinköpings OK18:23

H14

3 400 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1079101419Otto NilssonLinköpings OK18:00
108660827Adrian SandellOK Roxen18:02
1091070318Edvin ÅttingLinköpings OK18:04
1112058105Vilgot ElnegårdLinköpings OK18:08
1122065399Jacob PåledalOK Roxen18:10
1132109304Olle MalmströmLinköpings OK18:12
1142119503Elis BönnerBjörkfors GOIF18:14
1152081965Lucas BerggrenLinköpings OK18:16
1162119505Arvid SvenssonBjörkfors GOIF18:18
17000044Ludvig EronnLinköpings OK18:22
1191050520Arvid RothLinköpings OK18:24
1209130206Ludvig ErikssonLinköpings OK18:26
1217060116Gabriel BlomvallLinköpings OK18:28
1237150206Theo ÅrbrinkLinköpings OK18:32
1247060409Otto ÅkerblomLinköpings OK18:34

D12

2 900 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4622085392Stina BerggrenLinköpings OK18:04:00
4631303200Whilma LindbladOK Roxen18:06:00
4657080903Amanda BlomwallLinköpings OK18:10:00
4661080810Stina WallinOK Roxen18:12:00
17070508Ebba SkullmanLinköpings OK18:14:00
469445394Tilde EvebornOK Roxen18:18:00
4711167717Ebba HaapaniemiOK Roxen18:22:00
4722093562Alva LindforsBjörkfors GOIF18:24:00
4737080531Frida SöderqvistLinköpings OK18:26:00
474424985Jennifer NyströmOK Roxen18:28:00
4751706171Elin RydbergLinköpings OK18:30:00
4767070920Hannah ÅkerblomLinköpings OK18:32:00
4611080318Stina JonssonOK Roxen10:49:47

H12

2 800 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1261070217Hugo RantzerLinköpings OK18:02
1272119499Felix GustafssonBjörkfors GOIF18:04
1281210107Linus SöderbergLinköpings OK18:06
1292132116Joel FrodinOK Roxen18:08
13033576Edwin OtterborgLinköpings OK18:10
1312078058Fredrik SelldinStjärnorps SK18:12
1322070737Alvin WänströmLinköpings OK18:14
1347497497Vilgot LidvikLinköpings OK18:18
1357080514Linus FredsbergOK Roxen18:20
1367080807Love OtterströmLinköpings OK18:22
137445882Karl KullbergBjörkfors GOIF18:24
1382088573Vilhelm ThomassenLinköpings OK18:26

D10

2 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
4771090526Saga LindellOK Roxen18:01
478898533Tuva SandhOK Roxen18:03
479445205Märta HageströmLinköpings OK18:05
4802420524Elvira ÖsterbergOK Eken18:07
4811990902Linnéa PåledalOK Roxen18:09
4821090831Tilde SöderbergLinköpings OK18:11
483424908Meja LindbladOK Roxen18:13
4841792263Josefine CederholmLinköpings OK18:15
4852060776Stina KleinBjörkfors GOIF18:17
4862131901Tyra FyrstenOK Eken18:19
1701201Anna EnbergLinköpings OK18:21
4882135676Signe TillmarOK Eken18:23

H10

2 600 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
140445203Jakob RattfältLinköpings OK18:02
1417000282Jakob EvebornOK Roxen18:04
1422093585Ebbe ArlidStjärnorps SK18:06
1447090728Lukas LarssonOK Roxen18:10
1451090614Arvid BomanLinköpings OK18:12
1462119685Edvin NobrantOK Roxen18:14
1472060733Vidar HultmanBjörkfors GOIF18:16
1481090620Ludvig RantzerLinköpings OK18:18
1491428850Felix NidebornOK Roxen18:20
1502078079Oskar SelldinStjärnorps SK18:22
151450365Hugo AldénOK Roxen18:24
152256869Teodor SparfStjärnorps SK18:26

Inskolning

11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
566445204Edvin HageströmLinköpings OK18:05:17
568445214Nils SilvénOK Roxen18:13:12
57541430Ella SandhOK Roxen18:14:13
577424918Teodor KronbergIFK Linköpings OS18:14:44
563445883Alma HultmanBjörkfors GOIF18:16:18
565427836Lova HultmanBjörkfors GOIF18:16:24
5692261013Oskar MalmborgOK Roxen18:21:11
5732148381Leo MalmborgOK Roxen18:21:18
564439628Hugo SamuelssonBjörkfors GOIF18:29:38
5672139706Eskil GunnarssonLinköpings OK18:30:15
5727472014Mandus FröbergNynäshamns OK18:38:12

U1

2 000 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
251424911Elvira LankerOK Roxen18:00:41
255424912Noomi OnelövOK Roxen18:00:43
5491111024Simon SöderbergLinköpings OK18:04:06
5442148886Emil SchärlundLinköpings OK18:05:40
54244622Eden SolsjöLinköpings OK18:05:42
5577532011Emil AnderssonOK Roxen18:07:07
554445212August HendebyOK Roxen18:07:43
558445213Nils HendebyOK Roxen18:07:44
246330994Ville NordinLinköpings OK18:09:12
540445201Arvid AsplundLinköpings OK18:12:04
543445202Emil AsplundLinköpings OK18:12:06
5521109200Adrian MidelfOK Roxen18:13:32
5561772023Axel WallinOK Roxen18:13:45
5532139001Arvid NobrantOK Roxen18:14:25
5717472012Tjalve FröbergNynäshamns OK18:17:29
5602093588Gerda ArlidStjärnorps SK18:18:59
56143427Tora ArlidStjärnorps SK18:19:03
5412147935Cecilia WiklundLinköpings OK18:19:20
5742261007Kajsa MalmborgOK Roxen18:22:28
5552148422Axel MalmborgOK Roxen18:23:32
300424913Edvin JohanssonStjärnorps SK18:23:39
5451110628Gustav BomanLinköpings OK18:24:44
5592093564Einar SelldinStjärnorps SK18:25:21
550445210Vilmer EhrengrenLinköpings OK18:26:25
546445211Ida SkogbergLinköpings OK18:27:15
5812135432Albert KardellStjärnorps SK18:27:41
548445208Signe WimanLinköpings OK18:29:04
562256839Ture SparfStjärnorps SK18:30:04
5702078007Gottfrid SparfStjärnorps SK18:30:12
547445207Noelle LarssonLinköpings OK
5512070720Ester TillmarOK Eken

U2

2 800 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
497344434Simon ÅttingLinköpings OK18:00:10
5762122091Adam DjerfstenLinköpings OK18:01:00
200424906Julia StarckOK Roxen18:06:20
4962124702Sara EmilssonLinköpings OK18:08:13
4892050753Cassandra GustafssonBjörkfors GOIF18:10:14
4989680303Elis WagnsgårdOK Roxen18:11:30
49319743Felicia OtterborgLinköpings OK18:18:47
57841409Arvid BobergOK Roxen18:19:39
579424919Alva LythOK Roxen18:20:19
580424917Sigrid LythOK Roxen18:20:20
4912070743Anna WiklundLinköpings OK18:24:38
4922132107Clara KnuthammarLinköpings OK18:29:09
499362396Greta LjungdahlOK Roxen18:33:31
49418445Ida KjellmanLinköpings OK18:37:22
495445206Linnea LarssonLinköpings OK18:39:20
490445209Alfred EhrengrenLinköpings OK

U3

3 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
248424909Levi OnelövOK Roxen

Öppen motion 3

3 100 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7720621Jessica FredsbergOK Roxen18:17:11
2070711Elin WiklundLinköpings OK18:24:11
445215Emeli MalmborgOK Roxen19:00:54

Öppen motion 5

3 500 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2058102Henrik ElnegårdLinköpings OK18:01:57
448326Maria LindforsBjörkfors GOIF18:11:58
445888Martin LindforsBjörkfors GOIF18:12:00
2125981Johan FrodinOK Roxen18:14:56
437057Helena HolmOK Roxen18:15:29
2075376Rasmus PåledalOK Roxen18:17:09
1421337Mattias FredsbergOK Roxen18:17:53
7740826Johan LarssonOK Roxen18:18:39
9050800Sigrid LjunggrenLinköpings OK18:18:52
424920Anders BergLinköpings OK18:22:06
7720814Ingela ÅrbrinkLinköpings OK18:23:14
1394097Sören Nilsson PåledalOK Roxen18:24:53
9760227Marie WalterssonOK Roxen18:26:54
9740304Christian EnbergLinköpings OK18:30:48
426296Mats WiklundLinköpings OK18:55:44
424915Erik MalmborgOK Roxen18:59:14

Annonser

Mila