Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skogis Cup Exktra

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skogis Cup Exktra
Arrangörsorganisation: Garda OK
Datum: söndag 18 augusti 2019

Grön

2 180 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433893Tanja JakobssonGarda10:50:16
452256Vidia JakobssonGarda10:51:16
433888Linnea JakobssonGarda10:51:19
433881Amilia JakobssonGarda10:51:20
352557Sven JakobssonGarda OK11:05:25
1234111August Santos Andersson11:15:52
2801007Rasmus GunnarssonVisborgs OK11:15:53
433887Arvid GustavssonSvaide Roma SOK11:26:15

Gul

2 870 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
452272Rolf AnderssonKlubblös11:07:30
421261Ingela HanlidGarda OK11:07:31
433891Annika AnderssonKlubblös11:07:33
452279Pelka HanlidGarda11:07:36
9071023Olof LevinSvaide Roma SOK11:09:08
18115Allan OlofssonSvaide Roma SOK11:09:25
433880Neo CederqvistVisborgs OK11:22:01

Röd

3 700 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433889Annika JakobssonGarda10:50:19
18252Ingemar PetterssonGarda OK10:55:23
444509Hanna WallinSvaide Roma SOK10:59:19
18083Ing-Marie BergmanVisborgs OK11:03:10
2139680Anki HallströmSvaide Roma SOK11:07:18
431141Ingrid DanielssonVisborgs OK11:08:57
433890Frida BomanBro Ok11:09:53
18096Gurli RondahlVisborgs OK11:10:25
245976Ulf AhlquistIF Hansa-Hoburg11:10:37
18070Rolf MalmrosVisborgs OK11:11:24
18084Ingrid EnekvistVisborgs OK11:13:11
18079Robert GustafssonVisborgs OK11:13:23
1540313Lena NyströmVisborgs OK11:14:47
8440620Anna BäckstädeVisborgs OK11:21:53
8221115Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK11:24:31
1890829Björn Ahrling11:44:01

Blå

5 120 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18498Carl-Erik BerglövFagersta OK10:59:52
1217950Tommy UllbergSvaide Roma SOK11:07:54
640826Anders LevinSvaide Roma SOK11:09:05
18074Gunnar HallströmVisborgs OK11:10:41
7300478Måns PerssonVisborgs OK11:23:19
2121760Åsa GunnarssonVisborgs OK11:25:02
8041014Klara BäckstädeVisborgs OK11:26:33
433774Nina BjersanderSvaide Roma SOK11:28:11
206404Monika JonssonSvaide Roma SOK11:39:26
9711122Göran KimellGotlands Bro OK11:45:07
444594Eva BuskasSvaide Roma SOK11:57:57
444523Mats EnglundSvaide Roma SOK12:03:46

Svart

7 230 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
408967Per WallinSvaide Roma SOK10:59:21
9811013Erik RankinVisborgs OK11:08:53
2104139Anders HellminVisborgs OK11:12:53
30051Stefan WittmannGotlands Bro OK11:17:01
433885Felix BäckstedeVisborgs OK11:21:29
720915Anders EklundSvaide Roma SOK11:40:42

Annonser