Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för DM, natt, Södermanland+Stockholm

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: DM, natt, Södermanland+Stockholm
Arrangörsorganisationer: Stockholms OF / Södertälje-Nykvarn OF
Datum: fredag 11 september 2020

D21Södermanland

7 870 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
920223Ida HylanderNyköpings OK21:12
912562Kristin HylanderNyköpings OK21:14
8639901Lisa AnderssonÄrla IF21:18
8210893Susen LöschÄrla IF21:26
801216Johanna EngströmOK Hällen22:10

D21Stockholm

7 870 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8640487Kathryn BarrOK Ravinen21:16
8073101Maria Von SchmalenséeAttunda OK21:20
8010218Tilde BacklundOK Södertörn21:22
8160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering21:24
2107262Moa KjellstrandCentrum OK22:48

H21Södermanland

9 890 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2115490Bart Van WijngaardenOK Klemmingen21:02
924412Halvor Eid NielsenÄrla IF21:17
8078854Emil AnderssonÄrla IF21:37
881128Erik MelénÄrla IF21:41
9555556Josh BeechIK Hakarpspojkarna22:12
8667880Jason Krogh-PedersenSilkeborg OK22:18

H21Stockholm

9 890 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8120797Simon HectorSnättringe SK21:00
8631096Fredric JohanssonSnättringe SK21:04
8201190Johan RunessonIFK Lidingö SOK21:19
9860224David BejbomJärla Orientering21:21
8234751Love BerzellOK Ravinen21:23
8643971Sergey FedatsenkaJärla Orientering21:25
8048537Thomas PetterssonAttunda OK21:27
1990820Hugo LindbärgOK Södertörn21:29
8131337Axel GranqvistOK Ravinen21:31
8070893Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK21:33
9740608Nick BarrableOK Ravinen21:35
8000812Oscar BjörckJärla Orientering21:39
7201154Martin BellanderGustavsbergs OK22:14
8140628Aleksandr ManoilovJärfälla OK22:16
501163Leonas MockunasHellas Orientering22:46

D20Södermanland

5 450 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010529Signe NilssonNyköpings OK21:13
7000704Linnéa GustafssonOK Hällen22:08

D20Stockholm

5 450 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9201445Katarina NorrbyOK Södertörn21:15

H20Stockholm

7 620 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8140623Jesper LidmarSnättringe SK21:08
1041200Mattias KallhaugeSnättringe SK21:12
7090061Felix PerssonHaninge SOK22:05
8010415Anton SilierJärfälla OK22:07

H20Södermanland

7 620 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8010814Philip CarlssonNyköpings OK21:06
9000210William NilssonNyköpings OK21:10
801110Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna22:03

D18Södermanland

4 860 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8111003Alice EkNyköpings OK20:54
9032003Frida JardingNyköpings OK20:56
9030621Caroline GuttkeNyköpings OK21:00
2058123Elsa LinderOK Hällen22:02

D18Stockholm

4 860 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030623Tove SjöbergTullinge SK20:58
1030516Lovisa Göstas KällmanSöders-Tyresö21:28
2100564Emma AlmgrenOK Ravinen21:30
9990603Matilda LindhSundbybergs IK21:32
7020205Sofia IversAttunda OK21:34
9020521Tuva FalkSundbybergs IK21:36
8006477Åsa SundströmJärla Orientering21:38
8020810Maja SandvikAttunda OK21:40
8140403Amanda GranqvistOK Ravinen21:42
624020Sofia EdvardssonJärfälla OK22:00
9064226Nina PerssonHaninge SOK22:04
2089124Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL22:06

H18Södermanland

6 300 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9030501Axel LindgrenNyköpings OK20:59
8158614Kasper LagerströmNyköpings OK21:03
2050859Joel Aristondo MagnussonOK Tor21:07
8030129Hugo KindbornOK Hällen22:28
7023003Karl LundinOK Hällen22:32
7031030Albin WarvelinLånghundra IF22:44

H18Stockholm

6 300 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062053Erik Lidström LauriSnättringe SK21:01
2089372Albin HainkeSnättringe SK21:05
9555561John WolgastSnättringe SK21:09
8217651Wilhelm BergmanTullinge SK21:11
8030117Isak GeliusSnättringe SK21:13
966814Samuel LindénAttunda OK21:15
2132088Albin LindskogOK Ravinen21:17
8030602Eskil WidehagSundbybergs IK21:19
8190702Ludvig SigrandOK Södertörn21:21
8140621Jakob Gadefors-NauHaninge SOK22:24
7522552Wilhelm NordqvistWaxholms OK22:26
8020616Manne HammarbergJärfälla OK22:30
8366355William GrunderJärfälla OK22:34
8469693Marcus EkmanTäby OK22:36
8157157Erik BovalliusJärfälla OK22:39
2123931Henrik LundforsIFK Enskede22:42

D16Södermanland

4 270 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2065334Katja GustafssonNyköpings OK20:31
2052694Julia AnderssonOK Tor20:35
9040308Meja AleniusNyköpings OK20:45

D16Stockholm

4 270 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448564Alva Lidström LauriSnättringe SK20:33
2067130Elin WolgastSnättringe SK20:37
1251001Nova MatthewsTullinge SK20:39
8228335Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK20:41
9040910Wilma LeicktTullinge SK20:43
7040723Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK20:47
2095578Emma NorinSöders-Tyresö21:16
2093445Lovisa BergstenOK Södertörn21:18
9201715Ida SvahnSöders-Tyresö21:20
7150527Maja LiljaIFK Lidingö SOK21:22
1150503Jenny Göstas KällmanSöders-Tyresö21:24
1140205Malin StrömqvistAttunda OK21:26
2107352Vendela RundströmOK Ravinen21:28
7040327Ida ÖsterbergGustavsbergs OK22:16
2063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL22:18
8050730Linn De BoussardIFK Enskede22:20
8051028Tilde MansénSkarpnäcks OL22:22
2078115Lovisa LindqvistIFK Enskede22:24
1040315Fredrika NordquistTäby OK22:26

H16Södermanland

4 980 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075473Viktor FröbergOK Tor20:32
8181812Wilhelm TengrothNyköpings OK20:34
7050818Rasmus HedarOK Tor20:36
8283848Casper KarlssonOK Tor20:40
8170505Odin EkNyköpings OK20:42

H16Stockholm

4 980 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8141414Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK20:30
7501337Emil HelanderTullinge SK20:38
8323846Linus ForsbergOK Ravinen21:30
1050810Alexander DybergIFK Lidingö SOK21:32
8262049Erik LundquistOK Ravinen21:34
8293642Marcus BarbozaAttunda OK21:36
7050607Edvin WollbrandOK Ravinen21:38
2093568Olle ThimbergSöders-Tyresö21:43
7040211Elis IversAttunda OK21:45
7826315Alvin CraigOK Ravinen21:47
8040730Viktor SoneAttunda OK21:49
2123947Hugo LindskogOK Ravinen21:51
8140634Marcus SteneboAttunda OK21:53
8368257Edvin ForsbergOK Ravinen21:55
8050707Niklas ErlandssonOK Södertörn21:57
7050910Joel WallnerAttunda OK21:59
9101500Jesper ÅkessonJärfälla OK22:01
2078130Hannes LindqvistIFK Enskede22:03
8664201Axel BalckTäby OK22:05
8040624Johan FochsenWaxholms OK22:07
8140633Björn RennerHaninge SOK22:09
2065333Jonatan AndersonJärfälla OK22:11
8160905Elias LjungdellTäby OK22:13
8160404Rasmus LindblomGustavsbergs OK22:15
2060839Noa HelgarsTäby OK22:17
2089158Melker PalmJärfälla OK22:19
8420024Hugo SjölanderTäby OK22:21
8050811Marcus GrunderJärfälla OK22:23
8040618Filip LindqvistTäby OK22:25

D14Södermanland

3 380 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
450611Kajsa WallinSträngnäs-Malmby OL20:52
9060804Adele PalmqvistNyköpings OK20:54
9201463Hanna LundströmSträngnäs-Malmby OL20:56
1060207Lovisa HallenekSträngnäs-Malmby OL21:00
444535Miriam GustafssonNyköpings OK21:08
9060510Cajsa AleniusNyköpings OK21:12

D14Stockholm

3 380 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107229Elsa TunbladMälarö SOK20:50
2107210Alva WidegrenMälarö SOK20:58
7060108Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK21:02
1415678Molly GeliusSnättringe SK21:04
2107201Wilda LundqvistMälarö SOK21:06
2088908Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK21:10
2078041Emma HenriquesOK Södertörn21:16
2089189Maja ThimbergSöders-Tyresö21:18
8060109Ingrid JohanssonSundbybergs IK21:20
8060405Tove OlssonIFK Lidingö SOK21:22
9060213Maja FalkSundbybergs IK21:24
7149473Lovis de VilliersOK Södertörn21:26
8652946Ella LindqvistTäby OK22:14

H14Södermanland

3 590 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060122Axel Björnberg FärdigNyköpings OK20:40
7060514Nils HolmnäsOK Klemmingen20:42
9060605Emil ClashammarNyköpings OK20:46
1070716Oscar LennellSträngnäs-Malmby OL20:48

H14Stockholm

3 590 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2062048Arvid MyrbergerTullinge SK20:38
8070721Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK20:44
2083831Johannes NorrbyOK Södertörn21:40
2095226Erik NorinSöders-Tyresö21:42
8061030Svante SandvikAttunda OK21:44
2089325Egon WistedtSundbybergs IK21:46
8006502Nils SamrudIFK Lidingö SOK21:48
2138976Gustav NetzJärla Orientering21:50
8181436Oliver LiwångIFK Lidingö SOK21:52
1960319Botvid SimonssonSundbybergs IK21:54
8070516Ted LagerströmAttunda OK21:56
1977062Noel HellbergSundbybergs IK21:58
2095103Edvin Johansson LiljegrenVäsby OK22:00
7210276Max ÖsterbergGustavsbergs OK22:02
7771209Wilmer HagrotTäby OK22:04
7172730Axel NordqvistWaxholms OK22:06
2095269Simon PalmgrenSkogsluffarnas OK22:08
8060308Jens FochsenWaxholms OK22:10
2095259Ruben HårdSkogsluffarnas OK22:12

D12Södermanland

2 410 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1311311Hannalina HaraldssonSträngnäs-Malmby OL20:59
7080505Elvira LindstenNyköpings OK21:11
7090128Armida MalmqvistOK Tor21:13
9081108Alma WesselLänna IF21:31

D12Stockholm

2 410 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2077239Fanny BergmanTullinge SK20:51
1061031Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK20:53
2107202Hedda TunbladMälarö SOK20:57
9101521Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK21:03
2077337Thea GeliusSnättringe SK21:05
2107242Molly BomanMälarö SOK21:07
1977063Alice HellbergSundbybergs IK21:15
880608Ebba FrendeliusIFK Lidingö SOK21:17
9080518Elin AlmgrenSöders-Tyresö21:21
2077917Ester HägerOK Södertörn21:27
2101618Alva GawellIFK Lidingö SOK21:35
7080318Irma WidehagSundbybergs IK21:37
8090716Greta SandvikAttunda OK21:39
8090924Bodil JohanssonSundbybergs IK21:41

H12Södermanland

2 410 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1190308Linus HallenekSträngnäs-Malmby OL20:49
450339Sixten WallinSträngnäs-Malmby OL20:55
9090819Victor PalmqvistNyköpings OK21:01
1450874Hilding GindemoÄrla IF21:25

H12Stockholm

2 410 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8090905Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK20:47
2104122Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK21:09
2063817Olof HagwallJärla Orientering21:19
452136Ture LindskogOK Ravinen21:23
2123591Linus DanielssonSundbybergs IK21:29
9090924Folke JohanssonSundbybergs IK21:33

D10Södermanland

1 990 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1008145Solveig SoldaggOK Klemmingen21:08
1020107Alma OlssonTullinge SK21:10
2148437Lilly LundqvistMälarö SOK21:12
2147897Viola SaersTumba-Mälarhöjden OK21:14

H10Södermanland

1 990 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7100228Tage LindstenNyköpings OK21:02
450612Gösta WallinSträngnäs-Malmby OL21:04
8100411Ludvig Björnberg FärdigNyköpings OK21:06

D35Stockholm

4 680 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139121Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK20:55
2140392Maria SaersTumba-Mälarhöjden OK20:57
15188Ida GawellIFK Lidingö SOK21:24

H35Stockholm

6 300 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1446611Joachim WansölinOK Ravinen21:28
820429Anders BoströmJärfälla OK22:15
1420213Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK22:17
887878Kristoffer EdshageCentrum OK22:52
1409855Christofer NäsholmCentrum OK22:58

D40Södermanland

4 370 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2052698Linda RinaldoOK Tor20:32
9761030Karin PalmqvistNyköpings OK20:35
8421226Åsa LinnersjöOK Tor20:41
9790501Elinor LindstenNyköpings OK20:44
1008151Diana SoldaggOK Klemmingen20:50

D40Stockholm

4 370 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780729Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK20:38
8000746Karin LundbergTullinge SK20:47
1771212Lina MatthewsTullinge SK20:53
7771029Jenny WallnerAttunda OK21:43
1977061Karolina HellbergSundbybergs IK21:45
1393128Karin AlmgrenSöders-Tyresö21:47
800105Linda LarssonJärfälla OK22:21
2050737Daniela RennerHaninge SOK22:23

H40Södermanland

5 890 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2075217Anders FröbergOK Tor20:31
8400077Daniel AlnebergSträngnäs-Malmby OL20:37
780321Lars SoldaggOK Klemmingen20:43
7612020Arvid RinaldoOK Tor20:46
21789Fredrik GustafssonSträngnäs-Malmby OL20:52
9974010Emil AnderssonLänna IF21:51
7003691Björn WinnerstamEskilstuna OL22:54

H40Stockholm

5 890 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8630830Jörgen OhlinTullinge SK20:34
9800505Joakim TörnrosTumba-Mälarhöjden OK20:40
1979020Henrik NorellSnättringe SK20:49
38254Erik WibergJärla Orientering21:49
9687140Robert HanningJärla Orientering21:53
1178102Johan AnderssonSundbybergs IK21:55
2148454Henrik HellmanJärla Orientering21:57
791001Jakob JanssonJärla Orientering21:59
8260576Magnus LindblomGustavsbergs OK22:20
8070794Robert JohanssonTäby OK22:22
553362Daniel EleniusCentrum OK22:50
9790629Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF22:56
306612Niclas PeterssonCentrum OK23:00
781019Peter SundénOK Älvsjö-Örby23:02
17396Marcus ÅhlénOK Österåker23:04

D45Södermanland

4 050 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7671221Marie HedarOK Tor20:34
8201990Susanne SöderholmSträngnäs-Malmby OL20:38
711002Marika Nylund EkNyköpings OK20:44

D45Stockholm

4 050 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
448865Stina BorängSnättringe SK20:30
38715Nadja DahlströmSnättringe SK20:36
2115461Anna-Clara WistedtSundbybergs IK21:10
926535Ulrika ForsbergOK Ravinen21:16
730817Anna FalkSundbybergs IK21:18
1710224Camilla GöstasSöders-Tyresö21:22
9740119Emma JohanssonSundbybergs IK21:26
8001512Linda LönnebergTäby OK22:28
442085Maria EdvardssonJärfälla OK22:34
8516554Cecilia FochsenWaxholms OK22:40
439870Hillevi EkstrandGustavsbergs OK22:46
2063842Sonia PerssonHaninge SOK22:54

H45Södermanland

5 890 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1401330Henrik AnängenNyköpings OK20:51
1220275Marcus NilssonÄrla IF20:58
2060858Mats WarvelinLånghundra IF22:33

H45Stockholm

5 890 m, 28 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10443Anders WidegrenMälarö SOK20:53
9720129Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK20:55
7403060Martin LindskogOK Ravinen21:00
2048775Göran ThimbergSöders-Tyresö21:31
7207723Hans LiwångIFK Lidingö SOK21:33
741009Tomas HenrikssonAttunda OK21:35
9731129Fredrik JohanssonSundbybergs IK21:37
8011171Martin SigrandOK Södertörn21:39
7000432Stefan NorinSöders-Tyresö21:41
8006504Björn RundströmOK Ravinen21:43
2089174Björn LundquistOK Ravinen21:47
2107223Per EdvallSkarpnäcks OL22:15
9720527Patric De BoussardIFK Enskede22:17
8050372Tomas EklundSkogsluffarnas OK22:19
215661Mikael HedinJärfälla OK22:21
7201153Patrik FriskGustavsbergs OK22:23
8140673Johan LindqvistTäby OK22:25
720902Roland PerssonSkarpnäcks OL22:27
8055784Per GöthssonTäby OK22:29
713008Niclas SjögrenHaninge SOK22:31
7111222Fredrik HedinIFK Enskede22:35
826826Nils EdvardssonJärfälla OK22:37
7720728Jonas HolmgrenGustavsbergs OK22:39
740204Henrik SjögrenHaninge SOK22:41
720512Anders BøgevigBromma-Vällingby SOK22:43
2062028Ola CarlénBromma-Vällingby SOK23:03
2081984Sverker LenasCentrum OK23:05
8140624Ove OksvoldCentrum OK23:07

D50Stockholm

3 410 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
929123Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK20:49
7681125Nina KarlssonIFK Lidingö SOK21:02
8460004Sussie TistadIFK Lidingö SOK21:09
8670355Martina CraigOK Ravinen21:12
450838Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK21:14
1213290Madelene BarbozaAttunda OK21:20
15126Teija LeppinenIFK Lidingö SOK21:22
9660316Anna HerlyOK Ravinen21:25
681003Annica JanssonIFK Lidingö SOK21:27
26020Ann FranzénOK Södertörn21:29
7670204Mia LiljaIFK Lidingö SOK21:31
9670501Monica RoosAttunda OK21:33
7071257Louise NilssonJärfälla OK22:02
670215Eva GustavssonHellas Orientering22:53

H50Södermanland

5 450 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9680725Per EkNyköpings OK20:50
805236Pär EricsonNyköpings OK20:54
435752Nils LinderOK Hällen22:54
234794Ruhdi KarlssonVästerås SOK23:08

H50Stocklholm

5 450 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7727277Daniel HelanderTullinge SK20:48
8030608Stefan Svensson GeliusSnättringe SK20:52
2123455Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK20:56
7661009Per WollbrandOK Ravinen21:38
8170915Jesper LagerbergOK Södertörn21:40
1718055Gustaf EricsonJärla Orientering21:42
2060724Olle SandénOK Södertörn21:44
351142Kjell AlmgrenOK Ravinen21:46
9701112Fredrik SoneAttunda OK21:48
2119883Christophe HerlyOK Ravinen21:50
2083842Ingemar StenbeckIFK Lidingö SOK21:52
7691127Ulrik IversAttunda OK21:54
30948Fredrik TrahnJärla Orientering21:56
403579Einar ErikssonAttunda OK21:58
661011Anders BerkelundVäsby OK22:26
417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK22:28
37852Per SchölinTäby OK22:30
1700206Lars SegermanSkarpnäcks OL22:32
9201465Mikael NordquistTäby OK22:34
553365Nicklas BergströmTäby OK22:36
8005489Peter LandénGustavsbergs OK22:38
440902Joakim PerssonHaninge SOK22:40
8031337Jonatan LindellGustavsbergs OK22:42
2089359Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK22:44
7660407Kjell NordqvistWaxholms OK22:46
8001565Ola BengtssonTäby OK22:48
9690122Asbjörn GrøvlenJärfälla OK22:50
40905Juha LoenbergSkarpnäcks OL22:52
445333Torgny RundlöfVäsby OK22:56
9691014Andreas GrunderJärfälla OK22:58
8388704Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK23:00
2089162Lars G BerggrenOK Älvsjö-Örby23:02
2066598Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK23:04
450213Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK23:06

D55Södermanland

3 410 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9650915Eva-Lena NilssonNyköpings OK20:41
9650527Charlotta AskeljungOK Klemmingen20:43
9787293Sofie HagbergNyköpings OK20:45

D55Stockholm

3 410 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8213737Monica HatlenSnättringe SK20:47
450047Johanna SundströmJärla Orientering21:04
9651103Cecilia WestströmSundbybergs IK21:16
355857Christina PernebyIFK Lidingö SOK21:18
2089373Catrine JohnsonSkogsluffarnas OK22:00
8019626Annika LundströmVäsby OK22:04
41828Karin BjörklundIFK Enskede22:06
409781Annika SvenssonSolna OK22:51

H55Södermanland

4 680 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
306918Johan ScherlinNyköpings OK20:33
229345Håkan SjögrenNyköpings OK20:39
7620919Mikael KindbornOK Hällen22:11

H55Stockholm

4 680 m, 32 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
711122Per KallhaugeSnättringe SK20:30
438689Mats BernSnättringe SK20:36
9555560Per WolgastSnättringe SK20:42
227355Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK20:45
442332Bo LauriSnättringe SK20:57
8000660Piero SannicolòTullinge SK20:59
7620830Jan LindhSundbybergs IK21:29
990500Nils EklöwOK Södertörn21:34
7587333Sven EdvardssonSundbybergs IK21:36
651231Lars Håkan SandvikAttunda OK21:45
2057326Per FranzénOK Södertörn21:49
8131012Ronny NordgrenSundbybergs IK21:51
15135Stig ThunellIFK Lidingö SOK21:53
8072465Lars KlassonOK Ravinen21:55
8068850Göran HellgrenOK Södertörn21:57
990918Michael GranqvistOK Ravinen21:59
8025547Johan SköldJärfälla OK22:01
7001856Frank SteinerJärfälla OK22:03
9640818Anders BjörklundIFK Enskede22:05
344026Jan LavénGustavsbergs OK22:07
9610928Lars PalmqvistJärfälla OK22:09
1220177Fredrik MorastHaninge SOK22:13
247632Eric HuijsersHammarby IF OF22:16
8316934Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK22:45
8140169Anders WinaldHellas Orientering22:47
640920Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK22:49
246086Jonas NylundCentrum OK22:51
741961Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK22:53
7640123Thomas PetterssonBromma-Vällingby SOK22:55
2101626Per-Anders LindgrenCentrum OK22:57
650521Anders ThuresonHellas Orientering22:59
2059169Mats AronssonBromma-Vällingby SOK23:01

D60Stockholm

3 090 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2078259Lotta ValentinGustavsbergs OK22:14
9638991Kerstin OhlssonHaninge SOK22:22

H60Södermanland

4 370 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7003066Tomas AnderssonOK Tor20:33
7570619Stefan GustafssonOK Hällen22:12
304926Hans LevinEskilstuna OL22:55

H60Stockholm

4 370 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1919604Werner KöhlerTullinge SK20:35
8027218Göran NilssonSnättringe SK20:37
262294Tomas MovinSnättringe SK20:39
7000086Christer HördellSöders-Tyresö21:01
553370Anders RahmqvistIFK Lidingö SOK21:03
306946Stefan KnornAttunda OK21:05
2123476Harald BauerIFK Lidingö SOK21:07
38456Torbjörn JohanssonOK Södertörn21:11
1581117Tapani MattusIFK Lidingö SOK21:13
9009000Lars ForsstedtSöders-Tyresö21:15
8011327Lars GerhardssonAttunda OK21:17
580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK21:19
2148818Björn RegerSöders-Tyresö21:21
8196196Per BacklundOK Södertörn21:23
1500459Stefan SundeliusJärfälla OK22:03
2148804Gunnar LangsSkarpnäcks OL22:05
2087185Jan NettelbjerJärfälla OK22:08
7570427Lars HagrotTäby OK22:10
8516231Krister GumaeliusWaxholms OK22:14
33518Kenneth LarssonJärfälla OK22:16
42478Peter EnokssonOK Österåker22:49
449517Anders LavforsCentrum OK22:57

D65Stockholm

3 090 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
780426Anna BlomgrenTullinge SK20:31
41918Ulla GummesonVäsby OK22:18
2078297Margareta HaraldssonGustavsbergs OK22:20
217251Ann-Marie HolmströmGustavsbergs OK22:24

H65Södermanland

4 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9490730Göran SvärdOK Klemmingen20:32
622012Göran DavidssonOK Klemmingen20:38
510106Knut-Åke HallebroOK Klemmingen20:42
344652Johnny FranssonÄrla IF21:12
29840Anders RunanderTrosabygdens OK21:20
405794Ivar NäsholmÄrla IF21:24
660331Lars LandströmLånghundra IF22:36
249214Bo SegerEskilstuna OL22:56
8165900Lars StrinnholmVålådalens Sportklubb23:04

H65Stockholm

4 050 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
531038Anders KärrströmTullinge SK20:40
8030655Torbjörn ErikssonSnättringe SK20:46
2139809Mikael SternJärla Orientering21:06
944415Paul NorénOK Södertörn21:08
19392Jörgen AhlqvistSundbybergs IK21:14
530715Matts BjörkeSöders-Tyresö21:28
2058940Reinhold LenneboJärla Orientering21:30
951119John ÖstlundSundbybergs IK21:32
1418104P-O IvarssonHaninge SOK22:30
7491008Leif WallenbroVäsby OK22:32
27597Ulf RadlerJärfälla OK22:38
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK22:42
2139743Lars MongårdSkogsluffarnas OK22:44
33517Lars SegerqvistSkarpnäcks OL22:48
640116Per-Åke CarlenstamVäsby OK22:50
9500624Sven-Inge NylundJärfälla OK22:52
1400637Anders GärderudEnebybergs IF22:58
1409850Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK23:00
19204Jan BojlingSolna OK23:02
9450626Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden23:06
9510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby23:08

Annonser