Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för PanVåren, medeldistans

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: PanVåren, medeldistans
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 3 mars 2012

D21

3 860 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
741213Lea ReimeCopenhagenO10:57
264071Lina HidåsOK Kontinent10:59
203842Sofia SalomonssonVänersborgs SK11:01
800224Emma FaxénVäxjö OK11:03
29458Elin ThuressonBurseryds IF11:05
770601Sarah LindströmRonneby OK11:07
16069Marie JinnemoHjärnarps GH OL11:09
770712Sofie PeterssonHelsingborgs SOK11:11
901146Hanna JohanssonSkattkärrs IF11:13
54421Mirjam FässlerHagaby GOIF11:15
821217Anna OlssonLunds OK11:17
710627Anna EnvallIK Hakarpspojkarna11:19
870706Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK11:21
699202Annica EngIFK Göteborg11:23
33549Anna-Maria RoubertUmeå OK11:25
901018Emeli PetterssonTullinge SK11:27
901103Frida AnderssonOK Orion11:29
908654Maria OhlssonSkåneslättens OL11:31
11541Lotta NilssonOK Alehof11:33
850404Pia-Maria BondessonFrosta OK11:35
620430Sara Snogerup LinseLunds OK11:37
860521Frida AnderssonFalkenbergs OK11:39
920208Elin MånssonOK Löftan11:41
970312Josefin TjernlundOK Vilse 8711:43
27702Karin HåkanssonOK Gränsen11:45
900412Jannie HagårdRävetofta OK11:47
501697Therese KlintbergEksjö SOK11:49
16068Linda JinnemoHjärnarps GH OL11:51
18245Maria MickelåkerAndrarums IF11:53
262560Malin SettergrenHalmstad OK11:55
860212Carin StenbergLunds OK11:57
680124Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna11:59
912189Emma BergmanGöteborg-Majorna OK12:01
870618Josefine CarlssonIFK Göteborg12:03
16810Johanna BerntssonMalmö OK12:05
900827Lisa BorssénOK Kroppefjäll12:07
860512Linn OlssonOK Orion12:09
207233Sara PrinceSävedalens AIK12:11
28310Mette PeterssonCentrum OK12:13
790301Anna-Karin BondessonFrosta OK12:15
770407Eva-Lotta BengtslinLunds OK12:17
202421Sofie SöderblomFalkenbergs OK12:19
911006Viktoria ErnstssonGöteborg-Majorna OK12:21
920809Maja PetterssonOK Vilse 8712:23

H21

4 790 m, 92 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15956Emil AndreassonEmmaboda Verda OK10:56:00
41976Ted GustavssonMalmö OK10:57:00
19571Jakob BengtssonStigmännen Karlshamns OK10:57:50
306689Fredrik OlssonEslövs FK10:58:00
710802Thomas JensenCopenhagenO10:59:00
880530Robin WestessonOK Kontinent11:00:00
911200Viktor AntonssonEksjö SOK11:01:00
780709Rasmus GrönlundLunds OK11:02:00
12634Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:03:00
870513Mattias KillanderHästveda OK11:04:00
939601Lucas WändelLunds OK11:05:00
810930Felix AlnervikHelsingborgs SOK11:06:00
930619Måns ÖstmanGöteborg-Majorna OK11:07:00
828487Niklas KarlssonVäxjö OK11:08:00
504220Oskar HöglundMotala AIF OL11:09:00
731202Mikael LundqvistFalkenbergs OK11:10:00
670318Olle LindmanFinspångs SOK11:11:00
850508Fredrik SvenssonOK Torfinn11:12:00
970121Johan WennermarkOK Skogsfalken11:13:00
820282Patrik JohanssonHelsingborgs SOK11:14:00
940618Daniel NilssonNyköpings OK11:15:00
615009Daniel NilssonSkåneslättens OL11:16:00
982982Tobias MattssonTrollhättans SOK11:17:00
433961Alan SemeniucFK Finn11:18:00
54422Matthias FässlerOL Regio Wil11:19:00
890327Johan LundqvistOK Gynge11:20:00
760629Peter BengtslinLunds OK11:21:00
766441Johannes HenrikssonHelsingborgs SOK11:22:00
811206Björn KarlssonHalmstad OK11:23:00
10108Viktor HenmyrOK Vilse 8711:24:00
950920Oskar LundqvistOK Orion11:25:00
630518Lars SvantessonHjärnarps GH OL11:26:00
25047Fredrik AnderssonIF Rigor11:27:00
881110Rickard EricssonOK Tyr11:28:00
860611Erik SchultzOK Löftan11:29:00
919282Per RudqvistHelsingborgs SOK11:30:00
870800Oscar ArmanNyköpings OK11:31:00
730619Torgny LindströmRonneby OK11:32:00
781200Mikael PerssonFK Göingarna11:33:00
880623Erik HolmbergIK Hakarpspojkarna11:34:00
426846Gustaf WennerbergOK Klyftamo11:35:00
860211Oscar BorgFK Åsen11:36:00
881005Erik AlnervikHelsingborgs SOK11:37:00
900813Anders HedbergGöteborg-Majorna OK11:38:00
886622Patrik LindebergSkåneslättens OL11:39:00
442343Mattias HenrikssonCentrum OK11:40:00
880119Mattias NilssonVänersborgs SK11:41:00
44016Sebastian HasselblomFK Friskus-Varberg11:42:00
914571Christoffer OhlssonUddevalla OK11:43:00
820900Isak BergmanOK Skogsfalken11:44:00
823334Niklas OlofssonHelsingborgs SOK11:45:00
626746Jens WängdahlNyköpings OK11:46:00
10153Leo Karlsson ForsbergOK Vilse 8711:47:00
565992Joel Käll-KarlssonLinköpings OK11:48:00
262253Claes AnderssonFalkenbergs OK11:49:00
780600Jacob WesterbergFinspångs SOK11:50:00
840314Björn KarlssonSvaide Roma SOK11:51:00
21059Mikael PihlLunds OK11:52:00
890726Anton MarmelidHelsingborgs SOK11:53:00
871107Emil AlexanderssonHalmstad OK11:54:00
780802Joakim AxelssonTrollhättans SOK11:55:00
341748Lucian SemeniucFK Finn11:56:00
501978Beat HubmannOL Regio Wil11:57:00
901917Lars JakobssonIF Hagen11:58:00
760402Martin SöderbergOK Skogsfalken11:59:00
901024Viktor StenssonHelsingborgs SOK12:00:00
930901Marcus BerggrenNyköpings OK12:01:00
607009Rasmus ElmelidSkåneslättens OL12:02:00
950120Erik AnderssonOK Orion12:03:00
951005Rasmus SvantessonHjärnarps GH OL12:04:00
910326Mikael AnderssonIF Rigor12:05:00
790713Andreas ErikssonLunds OK12:07:00
920803Fredrik NilssonHelsingborgs SOK12:08:00
910125Christian TingströmGöteborg-Majorna OK12:09:00
910956Niclas TjernlundOK Vilse 8712:10:00
761207Håkan GunnarssonFK Göingarna12:11:00
870701Jonas AnderssonIK Hakarpspojkarna12:12:00
38773Fajer WennerbergOK Klyftamo12:13:00
861229Fredrik HansenFK Boken12:14:00
1000000Peter HedbergLunds OK12:15:00
780131Henrik OlofssonHelsingborgs SOK12:16:00
930421Daniel WejåsNyköpings OK12:17:00
344550Magnus ThörnbladRonneby OK12:18:00
887878Kristoffer EdshageCentrum OK12:19:00
670123Jonas PerssonTorsås OK12:20:00
890401Andreas LiljegrenGotlands Bro Orienteringsklubb12:22:00
555657Måns FaxénVäxjö OK12:23:00
558855Manuel GassnerLunds OK12:24:00
880413Björn HellrupHelsingborgs SOK12:25:00
1008423Filip HolmHalmstad OK12:26:00
770310Per LenanderVäxjö OK12:27:00
427058Kristian NylanderMotala AIF OL12:28:00

D20

3 770 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930429Maria JohanssonTorsås OK11:03
242008Therese EnengeBredareds IF11:07
229215Linnea ÖstergrenVäxjö OK11:11
930503Matilda StenssonHelsingborgs SOK11:15
930709Maja AnderssonOK Orion11:19
930708Anna JonsonRonneby OK11:23
931012Lovisa MannfolkUlricehamns OK11:27
920831Hanna WåhlinOK Skogsfalken11:31
930118Johanna HolménHelsingborgs SOK11:35
931111Märta-Stina KällOK Älme11:39
931120Lovisa HanssonBredareds IF11:43
920613Stefanie AnderssonVimmerby OK11:47
931015Stina BergHelsingborgs SOK11:51

H20

3 770 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
930812Oscar BjörckOK Älme11:01
920911Felix PalmgrenEksjö SOK11:05
930793Karl DannbringSkåneslättens OL11:09
930304Simon SmedbergOK Skogsfalken11:13
930513David ArboreliusHelsingborgs SOK11:17
920605Johan HagströmFalkenbergs OK11:21
933093Oskar AnderssonIK Hakarpspojkarna11:25
938016Anders OhlssonUddevalla OK11:29
723039Fredrik BerndtssonSkåneslättens OL11:33
930114Viktor BlomqvistOK Skogsfalken11:37
226763Jonatan FridolfssonOK Gränsen11:41
952219Martin LarssonHestra IF11:45
575390Andreas BerganderEksjö SOK11:49
921204Mattias EngströmSkåneslättens OL11:53
930137Anton PhilipssonOK Skogsfalken11:57
920211Oskar SvenssonFinspångs SOK12:01

D18

3 630 m, 35 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
10568Lisa WallinMarkbygdens OK10:58
950602Klara PålssonKungälvs OK11:01
950629Annika JönssonSkåneslättens OL11:04
950523Kajsa WetterströmTormestorps IF11:07
940731Sara SchmidtTrollhättans SOK11:10
940205Lisa NybergFK Åsen11:13
940718Irma HåkanssonOK Gränsen11:16
433800Johanna LindgrenIF Hallby SOK11:19
940320Frida HedinHjärnarps GH OL11:22
404167Caroline LindelöwHärlövs IF11:25
940917Karin SvenssonFinspångs SOK11:28
940612Moa OlssonHelsingborgs SOK11:31
19318Miranda ReimerTormestorps IF11:34
951404Jessica NilssonOK Torfinn11:37
940324Emilia AnderssonVimmerby OK11:40
905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK11:43
940412Olivia KollbergEksjö SOK11:46
36894Ellen JohnssonOK Nackhe11:49
940421Frida BrogrenKungälvs OK11:52
940626Ellen ReimerTormestorps IF11:55
951601Aina EdgrenTrollhättans SOK11:58
957344Filippa JohanssonJönköpings OK12:01
950530Moa SvenssonNässjö OK12:04
446013Veronica LindgrenOK Skogshjortarna12:07
941206Julia OhlssonUddevalla OK12:10
404176Elinor LindelöwHärlövs IF12:13
951102Ida RydbergFinspångs SOK12:16
940707Julia DahlHelsingborgs SOK12:19
950110Felicia FeursteinTormestorps IF12:22
942411Julia MattssonTrollhättans SOK12:25
940122Tove LagerbergOK Södertörn12:28
951288Elin KjellssonFalkenbergs OK12:31
940827Frida StrömgårdBredareds IF12:34
940130Josefine KlintbergEksjö SOK12:37
206253Sofia AldénFinspångs SOK12:40

H18

3 630 m, 38 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342311Oscar NykvistJönköpings OK10:57
227689Erik Bäcklund EkvallTrollhättans SOK11:00
950022Mattis ErnstssonFK Göingarna11:03
950901Karl-Johan PerssonTormestorps IF11:06
959697Martin NilssonStigmännen Karlshamns OK11:09
950222Anton HagströmFalkenbergs OK11:12
950722Björn CederbergVänersborgs SK11:15
955397Richard LundstedtMullsjö SOK11:18
940940Erik BengtssonOK Skogsfalken11:21
941801Marcus SvenssonSkåneslättens OL11:24
950227Karl ModigOK Alehof11:27
833333Michael SiemmeisterEksjö SOK11:30
941011Simon EngelHässleholms OK11:33
940902Simon LundinFinspångs SOK11:36
922030Albin PetrénGöteborg-Majorna OK11:39
621638Daniel GustavssonFK Friskus-Varberg11:42
950513Harald OttmerTormestorps IF11:45
940501Victor FlingmarkUddevalla OK11:48
940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna11:51
940306Erik SkärbergVänersborgs SK11:54
950914Philip PerssonOK Orion11:57
951106Gustaf SparrevikLerums SOK12:00
929818Dennis RudqvistHelsingborgs SOK12:03
430185Carl TorstenssonEmmaboda Verda OK12:06
940113Gustav SandstedtEksjö SOK12:09
952712Andreas HenryssonOK Dacke12:12
580505Christoffer JohanssonTrollhättans SOK12:15
26696Robin LarssonFK Göingarna12:18
902922Henning OttmerTormestorps IF12:21
950719Erik AnderssonStigmännen Karlshamns OK12:24
947575Johan SandlundOK Njudung12:27
214290Per MobergVänersborgs SK12:30
551220Albin AxelssonMullsjö SOK12:33
941023Fredrik WennermarkOK Skogsfalken12:36
665319Erik LenningSkåneslättens OL12:39
940323Rasmus LarssonOK Alehof12:42
888414Jonas Falck WeberEksjö SOK12:45
940833Joel KristianssonHässleholms OK12:48

D16

3 600 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
244670Ida JohanssonHjärnarps GH OL10:58
421288Stina HåkanssonOK Gränsen11:01
533251Nelly CarlssonTormestorps IF11:04
209811Jenny EdgrenTrollhättans SOK11:07
960423Kajsa HedinHjärnarps GH OL11:10
427789Linnea LarssonUlricehamns OK11:13
214217Svea HagrydhVänersborgs SK11:16
970407Helena HagströmFalkenbergs OK11:19
960103Josefine KristianssonTrollhättans SOK11:22
960526Sara JosarpFK Friskus-Varberg11:25
960416Pim HedbergLunds OK11:28
602069Emelie AnderssonVänersborgs SK11:31
960701Amanda JohanssonOK Dacke11:34
960409Tilda JohanssonOK Orion11:37
256638Elvira BjörklundTrollhättans SOK11:40
960420Louise LundgrenVäxjö OK11:43
960996Andrea SvenssonFinspångs SOK11:46
214212Olivia NymanVänersborgs SK11:49
961124Julia LadefogedFalkenbergs OK11:52
730615Anna KristianssonTrollhättans SOK11:55
971110Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna11:58
960800Clara MannfolkUlricehamns OK12:01
218244Anna MobergVänersborgs SK12:04
340230Lina PålssonKungälvs OK12:07
962608Elin CarlssonTormestorps IF12:10
217445Clara BerlinTrollhättans SOK12:13
960502Patricia EdgarssonAndrarums IF12:16
970512Cecilia SpångbergLunds OK12:19
341382Lisa WassénVänersborgs SK12:22
970518Linnea KjellssonFalkenbergs OK12:25
439927Agnes WesterbergTrollhättans SOK12:28
306465Olivia NilssonOK Älme12:31
970615Elin JohanssonFinspångs SOK12:34
218296Line CederbergVänersborgs SK12:37

H16

3 600 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
960220Andreas HultqvistTullinge SK11:03
580507Adam JohanssonTrollhättans SOK11:06
961169Sven EngströmLinköpings OK11:09
961337Anton LarssonFK Göingarna11:12
342353Alexander WiklundFinspångs SOK11:15
970110Shane MattssonMalmö OK11:18
961507Mathias Myrefelt NorlingerSkarpnäcks OL11:21
960901Theodor WahlbomOK Orion11:24
970208Johan LenningSkåneslättens OL11:27
340195Ollipekka HeikkiläLynx11:30
970609Markus PetterssonVänersborgs SK11:33
561337Oscar PhilipssonMarkaryds FK11:36
970014David GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:39
960200Per LindmanFinspångs SOK11:42
551561Simon RuneforsVäxjö OK11:45
246610Loke AgmarkenHalmstad OK11:48
799040Albin PålssonKungälvs OK11:51
971031Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL11:54
960900Joel PetterssonTullinge SK11:57
960305David SvenssonFK Boken12:00
960505Edvin SmedbergOK Skogsfalken12:03
258550Hampus LarssonFK Göingarna12:06
977685David AxelssonFinspångs SOK12:09
433490Moltas ViebkeMalmö OK12:12
960803Joel EinarssonTormestorps IF12:15
960511August KollbergEksjö SOK12:18
931647Elias MöllerSkåneslättens OL12:21

D14

2 910 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980414Jonna JungåkerKorsnäs IF OK11:03
990501Sofia ÖstermanVänersborgs SK11:06
340173Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad11:09
19305Ebba SöderlundTormestorps IF11:12
990730Ellen AnderssonStigmännen Karlshamns OK11:15
980820Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna11:18
444634Lisa Jonsson NordinSkåneslättens OL11:21
990428Elinor DelinFK Åsen11:24
980415Lovisa TorstenssonEmmaboda Verda OK11:27
620420Anna JönssonTormestorps IF11:30
340194Tuuli HeikkiläLynx11:33
990304Ida KristianssonTrollhättans SOK11:36
990844Sofie PerssonHärlövs IF11:39
421645Sofia BrynthesonVänersborgs SK11:42
12397Erica HenrikssonSimrishamns OK11:45
404329Astrid EinarssonTormestorps IF11:48
980614Myrra CarlssonOK Orion11:51
980715Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna11:54

H14

2 910 m, 26 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980100Isak PrellnerSkåneslättens OL10:59:00
990824Emil PetterssonOK Dacke11:02:00
988150Oliwer LundbergOK Bävern11:05:00
258555Melker LarssonFK Göingarna11:08:00
990805Andreas JonssonOK Orion11:11:00
214213Gustav NymanVänersborgs SK11:14:00
439417Erik WinbladhLunds OK11:17:00
256612Elias Bäcklund-EkvallTrollhättans SOK11:20:00
419690Viktor ÖstergrenVäxjö OK11:23:00
990331Oscar JohanssonOK Dacke11:26:00
991303Isak HertinVästerviks OK11:29:00
980530Kevin MattssonMalmö OK11:35:00
218288Viktor WassénVänersborgs SK11:38:00
990399Johan LindmanFinspångs SOK11:41:00
980705Henrik JohannessonRonneby OK11:44:00
980913Albin LagerNässjö OK11:47:00
430042Georg EklöwOK Södertörn11:50:00
247869Carl PerssonBurseryds IF11:52:02
981908Albin HenryssonOK Dacke11:53:00
980104Rasmus LundbergOK Bävern11:56:00
981025Fritjof AxelssonFK Göingarna11:59:00
980512Melker JohanssonOK Orion12:02:00
409350Arvid JernstigVänersborgs SK12:05:00
981030Adam SegerslättSkåneslättens OL12:08:00
992103Eskil TryggöTrollhättans SOK12:11:00
991612Albin MånssonVäxjö OK12:14:00

H14 Kort

2 540 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
442385Wiktor RydlundHässleholms OK11:04
990112Niklas JonsonRonneby OK11:08
256303Dennis PerssonAndrarums IF11:12
245988Samuel GiselssonRonneby OK11:16

D12

2 540 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
342078Alicia LundgrenVäxjö OK10:59
680329Isa EnvallIK Hakarpspojkarna11:03
812368Hanna JohannessonRonneby OK11:07
500531Hanna LagerbergOK Södertörn11:11
443467Linnea DagsbergOK Orion11:15
990202Betty OttossonOK Torfinn11:19
431185Astrid EricssonLunds OK11:23
721777Carolin GradinAndrarums IF11:27
245865Wilma MarkholmSkåneslättens OL11:31
961860Hilda AxelssonFK Göingarna11:35
632800Ellen WahlbomOK Orion11:39
439684Irmalinn NilssonHärlövs IF11:43
437062Petra ErikssonOK Gynge11:47
423451Lovisa JohanssonOK Dacke11:51
900718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna11:55
812100Vilma SvantessonHjärnarps GH OL11:59
535455Ellen KallerbäckEmmaboda Verda OK12:03
402823Kajsa AnderssonOK Orion12:07
507000Elin SvenssonOK Älme12:11
29443Julia ThuressonBurseryds IF12:15

H12

2 540 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
304876Oscar EhrnbornAndrarums IF11:01
500005Povel HedbergLunds OK11:05
433675Joel ErnstssonFinspångs SOK11:09
770212Gunnar EngströmLinköpings OK11:13
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna11:17
440706Jonathan LjungbergOK Skogsfalken11:21
580506Filip JohanssonTrollhättans SOK11:25
229240Gustav RuneforsVäxjö OK11:29
910011Oscar ModigFK Göingarna11:33
343930Axel JohanssonFinspångs SOK11:37
340174Axel NilssonOK Pan-Kristianstad11:41
910221Joar HertinVästerviks OK11:45
510829Linus LundbergOK Bävern11:49
430183Elias TorstenssonEmmaboda Verda OK11:53
991001Måns PerssonAndrarums IF11:57
500162Allan HedbergLunds OK12:01
342766Elias AxelssonFinspångs SOK12:05
245922Simon GiselssonRonneby OK12:09
306586Oscar KjellssonFalkenbergs OK12:13
12024Julius PukeYstads OK12:17
921010Joar TryggöTrollhättans SOK12:21

D12 Kort

2 020 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
438106Stina MöllerSkåneslättens OL11:00

D10

2 020 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
449632Tova DanielssonOK Skogsfalken11:04
341633Alma GustafssonSOK Aneby11:08
431182Elsa EricssonLunds OK11:12
423244Eira HertinVästerviks OK11:16
435799Klara AnderssonOK Orion11:20
442363Nellie RydlundHässleholms OK11:24
340188Suvi HeikkiläLynx11:28
256335Clara EhrnbornAndrarums IF11:32
245879Tea MarkholmSkåneslättens OL11:36

H10

2 020 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
435333Hugo MandingerTrollhättans SOK11:02
500142Loke HedbergLunds OK11:06
33430Stellan GradinAndrarums IF11:10
521006Melker AnderssonFK Göingarna11:14
340180Dag SandströmOK Pan-Kristianstad11:18
439618Olle KallerbäckEmmaboda Verda OK11:22
427056Noah NylanderMotala AIF OL11:26
421418Erik ThoressonAndrarums IF11:30
347211Edvin SelinFK Göingarna11:34
351112Arvid EinarssonTormestorps IF11:38
439906Johan WinbladhLunds OK11:42
256332Brian AhlmAndrarums IF11:46
910018Victor ModigFK Göingarna11:50

D35

3 770 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
446075Linda HammarquistStigmännen Karlshamns OK11:03
770422Karin LindqvistFK Finn11:07
11519Anna LövgärdOK Alehof11:11
15046Marita LemmingMariestads FK11:15
580810Christina OlssonSkåneslättens OL11:19
600675Anne Marie ThommesenBallerup OK11:23
36961Kristin OlssonOK Alehof11:27
345279Lotte HenrikssonSimrishamns OK11:31

H35

4 590 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
630912Bengt OlssonEslövs FK10:55
445410Tomas VensrydEslövs FK11:03
741028Magnus NilssonAndrarums IF11:11
1008401Anders FranzénLidköpings VSK11:19
711117Thomas NilssonEslövs FK11:27
247825Jimmy HäggFK Friskus-Varberg11:35
11570Anders LövgärdOK Alehof11:43
16049Fredrik StåhlHjärnarps GH OL11:51

D40

3 690 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
402876Anna HagströmFalkenbergs OK11:02
18521Ulrika HermanssonOK Orion11:05
440159Jenny WinbladhLunds OK11:08
25121Jenny NymanVänersborgs SK11:11
245858Marie MarkholmSkåneslättens OL11:14
680200Helén PerssonFinspångs SOK11:17
347076Annika LarssonFK Göingarna11:20
340183Annamari HeikkiläLynx11:23
720224Jessica BjörckOK Älme11:26
14589Pia JohanssonOK Landehof11:29
710331Karolina KarlssonNybro OK11:32
404179Carina LindelöwHärlövs IF11:35
244623Helena SvenssonFK Boken11:38
421328Anna ReimerTormestorps IF11:41
203950Gunilla KarlssonVäxjö OK11:44
16270Louise AxelssonFK Göingarna11:47
442374Carina RydlundHässleholms OK11:50
343420Britta KjellssonFalkenbergs OK11:53
229485Helene LöfströmJönköpings OK11:56
431186Åsa EricssonLunds OK11:59
615465Charlotte ÖstermanVänersborgs SK12:02
681219Ingela ThoressonAndrarums IF12:05
690223Lena LindmanFinspångs SOK12:08
26658Ingrid SvantesdotterFK Göingarna12:11
28626Helena GunnarssonIK Hakarpspojkarna12:14

H40

3 780 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
263615Krister KarlssonIstrums SK10:57
421406Mikael HanssonAndrarums IF10:59
16277Anders SelinFK Göingarna11:01
997980Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK11:03
246609Stefan AgmarkenHalmstad OK11:05
408983Patrik WåhlinOK Skogsfalken11:07
263622Joachim FribergIstrums SK11:09
681023Jörgen LarssonUlricehamns OK11:11
442255Mattias JohanssonAndrarums IF11:13
227860Peter AnderssonStigmännen Karlshamns OK11:15
15365Magnus LarsenFK Boken11:17
18601Matti EnvallIK Hakarpspojkarna11:19
402869Peter HagströmFalkenbergs OK11:21
680607Thomas SundströmRonneby OK11:23
690127Jan-Ove WikingIstrums SK11:25
680718Fredrik JönssonMotala AIF OL11:27
442240Magnus NilssonOK Älme11:29
341287Fabian LjungquistLunds OK11:31
691030Dennis PerssonVäxjö OK11:33
227038Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK11:35
44566Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL11:37
438779Jonas K JohanssonOK Skogsfalken11:39
25603Tony LarssonIstrums SK11:41
433683Nils HelmerssonHässleholms OK11:43
500335Thomas JosarpFK Friskus-Varberg11:45
433677Erik ErnstssonFinspångs SOK11:47
444611Nicklas KallerbäckEmmaboda Verda OK11:49
28625Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna11:51
690829Peter KjellssonFalkenbergs OK11:53
41978Magnus GraadRonneby OK11:55
25602Tony GustavsenIstrums SK11:57
11363Thomas KarlssonSjövalla FK11:59
721011Roland NatanaelssonSkåneslättens OL12:01
340191Tero HeikkiläPaimon Rasti12:03

D45

3 370 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16484Ingrid JohanssonLaholms IF OK11:00
226458Margareta Almqvist MandingerTrollhättans SOK11:02
47186Christel OlssonFK Åsen11:04
660812Annika EngelHässleholms OK11:06
209018Maria LenningSkåneslättens OL11:08
669901Agneta NordholmSävedalens AIK11:10
17232Christina SternerOK Njudung11:12
241270Nina SchmidtTrollhättans SOK11:14
264105Anne SvantessonHjärnarps GH OL11:16
340228Annelie GustavssonKungälvs OK11:18
439904Kristina SpångbergLunds OK11:20
30970Gitte EngströmLinköpings OK11:22
342806Gitte KristianssonTrollhättans SOK11:24
46787Lena ThuressonBurseryds IF11:26
239237Ann-Marie HanssonIS Kullen11:28
402813Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK11:30
660628Suzy LarssonOK Skogshjortarna11:32
25942Marita PhilipssonMarkaryds FK11:34
435334Maria TryggöTrollhättans SOK11:36
244616Åsa HedinHjärnarps GH OL11:38
347093Karin JohanssonFK Göingarna11:40
1111111Ingela AnderssonLunds OK11:42
17893Sari HåkanssonOK Gränsen11:44
229586Ann-Kristin KristianssonTrollhättans SOK11:46
234451Maria DelinFK Åsen11:48
29293Helena KarlssonNässjö OK11:50
42229Lotta BerndtssonSkåneslättens OL11:52
343186Anneli CarlssonFK Finn11:54
661215Eva PetterssonOK Dacke11:56

H45

3 780 m, 48 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
340699Jan LenningSkåneslättens OL11:00
431187Anders EricssonLunds OK11:02
670326Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna11:04
895262Sten Skytte KirkegaardCopenhagenO11:06
670423Henrik NordholmSävedalens AIK11:08
30555Mats KristianssonTrollhättans SOK11:10
670418Patrik RosénVäxjö OK11:12
435798Mats AnderssonOK Orion11:14
204464Bo WetterströmTormestorps IF11:16
16269Håkan AxelssonFK Göingarna11:18
667551Olof BarrSkåneslättens OL11:20
264093Hans HedinHjärnarps GH OL11:22
430043Nils EklöwOK Södertörn11:24
670630Håkan ErikssonHästveda OK11:26
306493Martin MandingerTrollhättans SOK11:28
501510Bo HallbergFalköpings AIK OK11:30
650221Anders PetterssonOK Dacke11:32
438663Christer SvenssonRonneby OK11:34
26685Magnus LarssonFK Göingarna11:36
30383Per SvenssonFinspångs SOK11:38
306139Ulf MattssonMalmö OK11:40
353150Ingvar ÅkessonIK Hakarpspojkarna11:42
501267Tim Falck WeberCopenhagenO11:44
16070Ulf JohanssonHalmstad OK11:46
306499Bengt NorrmanTrollhättans SOK11:48
17801Pontus LöfströmJönköpings OK11:50
249297Mikael WahlbomOK Orion11:52
640124Kjell EinarssonOK Skogshjortarna11:54
216345Jan GradinAndrarums IF11:56
17434Bengt-Åke BerndtssonSkåneslättens OL11:58
423245Michael HertinVästerviks OK12:00
970413Jesper Hansson LagerbergOK Södertörn12:02
671112Niklas EdvardssonHästveda OK12:04
439928Bo WesterbergTrollhättans SOK12:06
402779Joel RydströmFK Finn12:08
18559Ulf JohanssonOK Dacke12:10
670129Thomas JohannessonRonneby OK12:12
26692Henrik LarssonFK Göingarna12:14
641207Ulf LinderfalkSkåneslättens OL12:16
608991Torbjörn OhlssonHaninge SOK12:18
630504Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna12:20
895444Rolf ValeryCopenhagenO12:22
19086Stefan AdolfssonEslövs FK12:24
981927Björn KristianssonTrollhättans SOK12:26
418035Kjell SvenssonOK Älme12:28
18533Pontus JonssonOK Orion12:30
640831Tomas NilssonHässleholms OK12:32
43701Per-Åke NilssonFK Göingarna12:34

D50

3 270 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36677Lotta HanssonOK Kontinent10:58
600325Kristina JohanssonKalmar OK11:02
611026Annette Falck-LarssonVänersborgs SK11:06
409586Pernilla LarssonOK Skogsfalken11:10
260642Ingrid KensbyOK Tyr11:14
500445Annette BondeBallerup OK11:18
30854Kerstin OhlssonHaninge SOK11:22
591103Christina SegerslättSkåneslättens OL11:26
590504Agneta ErforsOK Torfinn11:30
304871Eva WildmarkAndrarums IF11:34
216346Kati NémethStigmännen Karlshamns OK11:38
26659Wiveka ErnstssonFK Göingarna11:42
610126Britta SahlinVänersborgs SK11:46
15815Ann LaasOK Skogshjortarna11:50
17743Karin AnderssonOK Älme11:54
601221Siri KlausenBallerup OK11:58
601224Tina HagårdRävetofta OK12:02
18985Lena OlssonSkåneslättens OL12:06
225766Lena RunessonOK Vivill12:10
10130Kerstin TjernlundOK Vilse 8712:14
11543Monika NilssonOK Alehof12:18

H50

3 860 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36676Leif CarlssonOK Kontinent11:00
610827Andres LaasOK Skogshjortarna11:02
580606Anders JakobssonOK Södertörn11:04
27162Jan KarlssonVäxjö OK11:06
203809Tomas TranbergMarkbygdens OK11:08
214250Torbjörn SalomonssonVänersborgs SK11:10
260645Mats KensbyOK Tyr11:12
600708Christer MannfolkUlricehamns OK11:14
46951Dag TryggöTrollhättans SOK11:16
10119Tore TjernlundOK Vilse 8711:18
591016Ingemar MånssonRonneby OK11:20
592211Lars-Gunnar NilssonEksjö SOK11:22
27839Hans- Åke LundqvistOK Gynge11:24
612000Pedro LundquistLinköpings OK11:26
611907Torben SchorlemmerBallerup OK11:28
402973Jan-Åke Stolt KarlssonHagaby GOIF11:30
214368Sven-Olof PålssonKungälvs OK11:32
264152Pontus LarssonOK Skogsfalken11:34
10288Thommy BergmanStigmännen Karlshamns OK11:36
306507Håkan SchmidtTrollhättans SOK11:38
350557Pål BengtssonIS Kullen11:40
621230Gert JonssonIK Hakarpspojkarna11:42
601979Stefan KollbergEksjö SOK11:44
350553Lennart StenssonHelsingborgs SOK11:46
362061Hans LindgrenOK Skogshjortarna11:48
902943Göran MånssonOK Dacke11:50
620804Håkan ÖstergrenVäxjö OK11:52
28530Lars ErikssonMarkbygdens OK11:54
600328Nils-Olof LarssonVänersborgs SK11:56
217460Peter DannbringSkåneslättens OL11:58
351116Lars SöderlundTormestorps IF12:00
15869Stefan JohanssonTrollhättans SOK12:02
17892Håkan HåkanssonOK Gränsen12:04
919604Werner KöhlerTullinge SK12:06
580812Arne KlintbergEksjö SOK12:08
362370Sverker ErikssonOK Gynge12:10

D55

3 270 m, 18 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
554422Ina LindebergSkåneslättens OL11:04
571127Ann-Christin NeroRonneby OK11:08
26861Britt-Marie CarlssonSOK Viljan11:12
302590Katarina ÖstlingOK Skogshjortarna11:16
17745Christel NilssonOK Älme11:20
16756Lena PerssonGamleby OK11:24
10131Arja IngvarssonOK Vilse 8711:28
27253Lotta ValentinGustavsbergs OK11:32
25597Siv LarssonVäxjö AIS11:36
28487Birgitta AnderssonFrämmestads IK11:40
205395Gabrielle BrunAndrarums IF11:44
262886Britt GunnarssonKristinehamns OK11:48
344262Berit IvarssonOK Skogshjortarna11:52
561218Eva NordströmOK Älvsjö-Örby11:56
228023Margareta SchölinTockarps IK12:00
28536Stina GunnarssonHärlövs IF12:04
15912Ingrid NybergFK Åsen12:08
18982Eva TykessonRävetofta OK12:12

H55

3 770 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17742Lars MagnussonOK Älme10:56
560215Anders LöfgrenJärfälla OK10:58
878889Alf WestessonOK Kontinent11:00
551118Lars StrandOK Älme11:02
570520Ingemar PeterssonMarkaryds FK11:04
886581Niels AabyeBallerup orienteringsklub11:06
262135Stellan MartinssonOK Tyringe11:08
560619Håkan ForsmanRonneby OK11:10
550412Stefan MyrefeltSkarpnäcks OL11:12
28897Carl-Johan RoubertFK Finn11:14
530318Ingemar PerssonGamleby OK11:16
10156Mats IngvarssonOK Vilse 8711:18
6188Roland DahlmanMalmö OK11:20
530604Jan LenhammarOK Gränsen11:22
26640Yngve ErnstssonFK Göingarna11:24
530101Bo MånssonOK Löftan11:26
435785Jan ArvidssonOK Skogshjortarna11:28
572803Gregers JørgensenBallerup OK11:30
243882Roy FranssonÄrla IF11:32
560703Ulf PalmérUlricehamns OK11:34
354555Hans-Åge MortensenRønne IK Orientering11:36
241510Stefan CarlssonSOK Viljan11:38
340286Stefan GunnarssonKristinehamns OK11:40
504752Lars Göran NybergFK Åsen11:42
16868Ingmar OhlssonFK Vittus11:44
37503Jan WahlströmSnättringe SK11:46
12564Lars MartinssonRonneby OK11:48
911075Sten SegerslättSkåneslättens OL11:50
19720Christer FolkessonEksjö SOK11:52
536373Ulf SvenssonOK Njudung11:54
550816Roger ThörnOK Vilse 8711:56
570718Pelle HöökKöping-Kolsva OK11:58
28486Bengt AnderssonFrämmestads IK12:00
26643Bengt LarssonFK Göingarna12:02
15886Conny SahlinVänersborgs SK12:04
426854Tomas KarlssonOK Skogshjortarna12:06
500108Jørgen SkaarupBallerup OK12:08
15024Roland SvenssonMariestads FK12:10
570213Åke JönssonTormestorps IF12:12
540211Torgny OttossonOK Torfinn12:14
38982Tommy RoosFalköpings AIK OK12:16
16157Ken RagnarssonOK Kompassen12:18

D60

2 660 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
500417Karin LarssonOK Kompassen11:02
11546Ingegerd OlssonOK Alehof11:05
19561Anita Lovén-AnderssonOK Skogshjortarna11:08
10132Margareta SvenssonOK Vilse 8711:11
12293Lena SöderbergOK Skogsfalken11:14
17386Ingela NelsénFalkenbergs OK11:17
247961Eva BlomströmIK Stern11:20
27274Margareta HaraldssonGustavsbergs OK11:23
517078Berith PetterssonVänersborgs SK11:26
15828Anita AnderssonOK Skogshjortarna11:29
354084Inger GlansOK Torfinn11:32
302652Margareta SjöbergLunds OK11:35
16050Åsa StåhlHjärnarps GH OL11:38
354565Miriam AsvarischRønne IK Orientering11:41
21069Kristin JohanssonOK Dacke11:44
213960Inger MartinTormestorps IF11:47
11520Britt-Marie GrönroosOK Alehof11:50
15812Monica IvarssonOK Skogshjortarna11:53
17528Berit SchannongMalmö OK11:56
15720Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK11:59
16300Maj-Britt ByströmRävetofta OK12:02
11816Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK12:05

H60

3 690 m, 36 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15223Nils-Arne HåkanssonStigmännen Karlshamns OK10:57
15811Kent IvarssonOK Skogshjortarna11:00
12298Sven Olle SöderbergOK Skogsfalken11:03
27906Sven-Erik PerssonFrosta OK11:06
925593Sven-Olof LarssonVäxjö AIS11:09
240949Kent NilssonAndrarums IF11:12
522260Göran LarssonVänersborgs SK11:15
17492Mats HåkanssonMalmö OK11:18
10711Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK11:21
36772Karl Uno AnderssonFalkenbergs OK11:24
17931Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK11:27
600109Göran LarssonOK Kompassen11:30
895424Magnus HaraldssonGustavsbergs OK11:33
19560Roger AnderssonOK Skogshjortarna11:36
14225Kent ErikssonLerums SOK11:39
17095Håkan AnderssonMarkbygdens OK11:42
510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby11:45
11545Sten OlssonOK Alehof11:48
17425Göran JohnssonSkåneslättens OL11:51
870817Olle ArmanNyköpings OK11:54
36170Erik HallgrenFinspångs SOK11:57
529473Tord FranssonMotala AIF OL12:00
987000Agne BengtssonOK Kompassen12:03
25263Gunnar MagnussonLunds OK12:06
342627Gert IvarssonOK Skogshjortarna12:09
12289Kent SvenssonOK Skogsfalken12:12
581124Nils-Erik BondessonFrosta OK12:15
19886Tommy OlaussonSOK Aneby12:18
511230Bengt HanssonAndrarums IF12:21
14270Sten BlomströmIK Stern12:24
433494Kaare HanssonMalmö OK12:27
15242Mats WidesjöStigmännen Karlshamns OK12:30
17161Bill SchölinTockarps IK12:33
202065Robert SimonsenTormestorps IF12:36
16159Lars PerssonOK Kompassen12:39
870521Matz LarssonGustavsbergs OK12:42

D65

2 660 m, 31 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28049Monica BråhnJönköpings OK11:00
362467Carina LindmanFinspångs SOK11:03
17923Astrid JohannessonHelsingborgs SOK11:06
776222Ros-Mari KarlssonNybro OK11:09
29487Kerstin BengtssonMotala AIF OL11:12
554511Britt Forsell PirozziLunds OK11:15
19509Eva IsakssonOK Skogshjortarna11:18
13913Solbritt GustafssonOK Virdarna11:21
727645Margareta LarssonOK Njudung11:24
27851Ulla HåkanssonOK Gynge11:27
15251Linnéa HallOK Amne11:30
444055Gull SvenssonTockarps IK11:33
25599Britt RangertIK Ymer11:36
30100Kerstin ErnvidUlricehamns OK11:39
16187Karin BengtssonOK Kompassen11:42
26609Kristina JohanssonVänersborgs SK11:45
444608Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:48
30800Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK11:51
10313Siv EkelöfVärend GN OL11:54
27850Kerstin NilssonOK Gynge11:57
996946Gullevi SvenssonRonneby OK12:00
449353Ulla LingJönköpings OK12:03
11835Ulla BergqvistStigmännen Karlshamns OK12:06
16623Brita DahlbergHässleholms OK12:09
28305Lisbeth CarlssonVaggeryds SOK12:12
28468Kristina SkoglundHellas Orientering12:15
25270Torill SvendsenLunds OK12:18
505560Barbro AnderssonOK Skogshjortarna12:21
13911Berit ByströmOK Virdarna12:24
37365Berith IvehagFrämmestads IK12:27
253741Karin LindénOK Gynge12:30

H65

3 370 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15905Ingvar PerssonFK Åsen11:01
28467Rolf SkoglundHellas Orientering11:03
16659Tommy OlssonOK Dacke11:05
407267Anders BjörnbergFrölunda OL11:07
19204Jan BojlingSolna OK11:09
26863Gunnar EnbergMålilla OK11:11
424968Thomas KleistBoxholm-Mjölby OL11:13
15708Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK11:15
1396333Leif LindströmNybro OK11:17
760404Roland NilssonFalköpings AIK OK11:19
25268Benkt AndersonLunds OK11:21
263749Kalle JohanssonOK Skogshjortarna11:23
13910Waste ByströmOK Virdarna11:25
727266Roger DanielssonLinköpings OK11:27
14207Christer WestbergIFK Göteborg11:29
37384Kenneth IvehagFrämmestads IK11:31
13755Göran BengtssonTockarps IK11:33
947815Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK11:35
11010Håkan NilssonMalmö OK11:37
17942Roy OwessonHelsingborgs SOK11:39
554310Sven-Erik ForsellLunds OK11:41
11521Jack GrönroosOK Alehof11:43
12047Jan PerssonYstads OK11:45
27297Inge PerssonFK Boken11:47
950325Stefan G LarssonOK Njudung11:49
26753Johnny GustafssonGamleby OK11:51
807547Per-Arne JohanssonVänersborgs SK11:53
29814Stellan AhnströmForserums SOK11:55
15705Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK11:57
715250Reits HallOK Amne11:59
41425Christer SandhOK Roxen12:01
13787Claes-Göran GreenLunds OK12:03
16047Bengt StåhlHjärnarps GH OL12:05
426900Nils KarlssonVäxjö AIS12:07
28301Morgan LjungVaggeryds SOK12:09
450221Anders GärderudIFK Lidingös Skid o OK12:11
351745Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK12:13
28567Christer GrönbladHärlövs IF12:15
15222Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK12:17
30457Krister LindebergMalmö OK12:19
28720Roland OffrellFrosta OK12:21
11262Christer LjungquistLunds OK12:23

D70

2 510 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
15383Birgit PalmFK Boken10:54
521030Helen AndertoftMarkaryds FK11:00
28476Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna11:06
306131Lisbeth LindebergMalmö OK11:12
27894Britt EricsonHammarby IF OF11:18
13791Lena PehrssonOK Silva11:24
344432Inga-Lill WikingssonStigmännen Karlshamns OK11:30
611004Birgitta OlssonRonneby OK11:36
28565Gunilla GrönbladHärlövs IF11:42
25120Birgitta StenströmVänersborgs SK11:48
19998Britten PerssonFinspångs SOK11:54
27893Solveig DillmanHammarby IF OF12:00
417503Kirsten TruelsenBallerup OK12:06
29812Ann-Marie BirgerssonForserums SOK12:12
15249Lilian BengtssonOK Amne12:18

H70

3 270 m, 39 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
39816Rolf JakobssonAlfta-Ösa OK10:59
30099Ivan ErnvidUlricehamns OK11:01
718191Lars LindénOK Gynge11:03
30464Gert OlssonMalmö OK11:05
302227Sten JohanssonOK Skogsfalken11:07
427829Kjell MånssonRonneby OK11:09
15840Roland ErikssonHästveda OK11:11
263097Göran ThourVärend GN OL11:13
11800Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11:15
18628Erland LingJönköpings OK11:17
29486Stig BengtssonMotala AIF OL11:19
306452Torsten ClaessonOK Älme11:21
26675Bertil OttossonFK Göingarna11:23
355805Lars JohanssonOK Skogshjortarna11:25
27831Bertil AhlbergOK Gynge11:27
717445Lars LjungbergTrollhättans SOK11:29
15248Stig BengtssonOK Amne11:31
15539Ragnar OlssonRonneby OK11:33
11557Lars-Olof SvalinOK Alehof11:35
16994Sven LevinAndrarums IF11:37
16694Johnny WallingeOK Kolmården11:39
890821Sven-Åke AndertoftMarkaryds FK11:41
14250Henrik HvoslefIK Stern11:43
261486Gösta LindmanFinspångs SOK11:45
27256Björn LinnersjöOK Orion11:47
258531Bo SvenssonTockarps IK11:49
556865Anders BuhréNybro OK11:51
27828Hubert HugossonOK Gynge11:53
17530Paul SchannongMalmö OK11:55
417663Sven JonassonOK Skogsfalken11:57
261563Roland KarlssonRonneby OK11:59
41470Ingemar SvenssonLunds OK12:01
10312Erling EkelöfVärend GN OL12:03
10754Bengt BergqvistStigmännen Karlshamns OK12:05
28030Sören BråhnJönköpings OK12:07
28568Nils-Åke NilssonHärlövs IF12:09
17715Inge NilssonOK Älme12:11
437495Ernie BroströmHalmstad OK12:13
505535Ronny AnderssonOK Skogshjortarna12:15

D75

2 020 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16974Gun HanssonAndrarums IF11:01
10010Barbro HugossonLunds OK11:07
417450Karin LexellOK Torfinn11:13
17907Solvey BergdahlHelsingborgs SOK11:19
340177Lisa HedströmGöteborg-Majorna OK11:25

H75

2 970 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
344115Börje NilssonHässleholms OK11:02
204454Leif ClaessonTormestorps IF11:08
17486Bertil KollénMalmö OK11:14
244378Totte HolmMarkbygdens OK11:20
33425Gunnar NilssonHärlövs IF11:26
15920Jan-Eric NelkingFK Åsen11:32
29247Burne NilssonOK Torfinn11:38
29245Bo BengtssonHässleholms OK11:44
29811Mats BirgerssonForserums SOK11:50
443701Ingemar TuressonMalmö OK11:56
203943Gillis AlmVäxjö OK12:02
16997Sven PerssonAndrarums IF12:08
15909Nils Erik SvärdFK Åsen12:14
264610Rolf StenströmVänersborgs SK12:20

H80

2 510 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
40900Lennart StenbergStigfinnarna11:09
264079Owe ÅkessonHärlövs IF11:15
342833Curt HjalmarssonHässleholms OK11:21
426836Nils RågstedtIS Kullen11:27
10025Nils-Åke NilssonAndrarums IF11:33
439691Leo ÅkessonHärlövs IF11:39
404321Bengt EdvardssonOK Torfinn11:45
16619Ingvar PeterssonHässleholms OK11:51
27766Gösta HanssonBromma-Vällingby SOK11:57

H85

2 510 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
570206Curth SvenssonSkåneslättens OL11:03

Inskolning

1 880 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
441947Felix JohanssonOK Alehof11:01:33

U1

2 130 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
26688Tuva SelinFK Göingarna11:00:00
449651Hugo DanielssonOK Skogsfalken11:06:01
446004Truls CarlssonSkåneslättens OL11:07:02
350759Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna11:07:22
306455Johan BjörckOK Älme11:11:59
442338Linnea RydlundHässleholms OK11:13:29
203918Svante SelinFK Göingarna11:36:41
18611Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna11:37:24
203922Wilmer SelinFK Göingarna11:40:00
209894Alfred JohanssonOK Alehof11:55:21

U2

2 140 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
340175Erik NilssonOK Pan-Kristianstad11:00:00
15388Simon BjörckTormestorps IF11:00:37
19993Alice JohanssonFinspångs SOK11:39:10

Öppen motion 1

2 140 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16470Anna JohanssonLaholms IF OK10:58:24
426838Jakob NilssonStigmännen Karlshamns OK11:02:14
438167Maria MöllerSkåneslättens OL11:06:33
441834Anna AronssonHässleholms OK11:13:18
420173Gustav AnderssonFK Göingarna11:16:53
12100Ellen ÖbergKrokom11:26:16
426837Fredrik Sandmark LovestrandLaholms IF OK11:41:16
426847Hanna Sandmark LovestrandLaholms IF OK11:41:18
225707Tyr PerssonFinspångs SOK12:01:27
429936Anne KlintMarkbygdens OK12:17:34

Öppen motion 3

2 960 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
426844Helen OlaussonSOK Aneby10:57:48
341513Anna LarssonFalkenbergs OK10:59:07
421410Linus HanssonAndrarums IF10:59:24
421409André HanssonAndrarums IF10:59:28
421407Pernilla HanssonAndrarums IF10:59:29
354595Caroline HildingssonLunds OK11:00:11
16067Vanja JinnemoHjärnarps GH OL11:03:24
446071Ann-Katrin AlmqvistFK Göingarna11:05:25
306578Pia AnderssonFalkenbergs OK11:05:47
17827Karin ÖhlinSOK Aneby11:09:24
30460Lena PerssonMalmö OK11:11:49
442365Ludvig PernetunHässleholms OK11:13:15
435786Ditti ArvidssonOK Skogshjortarna11:17:09
423297Alexander GraadRonneby OK11:20:24
427823MariAnne MånssonRonneby OK11:20:29
240957Birgitta PerssonAndrarums IF11:29:28
10095Agneta PeterssonRonneby OK11:38:05
426842Catarina MalmMarkaryds FK11:45:11
231200Gunnel HenryssonOK Dacke11:56:27

Öppen motion 5

3 270 m, 42 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
36187Enar MagnussonIs Skanne10:47:19
240944Kerstin GlantzAndrarums IF10:49:04
240945Bo GlantzAndrarums IF10:49:27
256323Gunnel AnderssonAndrarums IF10:50:06
28718Susanne GöranssonFrosta OK10:53:23
421155Martin NilssonFrosta OK10:53:25
330982Nils-Olof Jönssonklubblös10:53:28
12048Carina GöranssonYstads OK10:57:08
30226Eva LöfgrenJärfälla OK10:57:58
351098Marita SalomonssonVänersborgs SK10:58:48
239578Frida MannfolkUlricehamns OK11:00:00
10679Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK11:01:05
402940Catrine StoltHagaby GOIF11:03:48
256340Christina NilssonAndrarums IF11:04:33
19502Maria Wallin-JohanssonOK Skogshjortarna11:05:37
344674Jessica ElmerssonOK Bävern11:06:06
12339Rolf NilssonAndrarums IF11:06:22
449627Pierre DanielssonOK Skogsfalken11:06:36
449615Anna EliassonOK Skogsfalken11:06:38
39073Veronica KöhlerTullinge SK11:06:45
345301Bo Cederlöfklubblös11:07:08
241986Christina MalmqvistFalkenbergs OK11:07:13
239856Sebastian JönssonFK Åsen11:08:36
21058Louise PihlLunds OK11:09:16
209058Karin Cederlöfklubblös11:11:24
17795Barbro NilssonAlvesta SOK11:12:37
231363Sussi JonsonRonneby OK11:13:08
630415Anders PetrénKungälvs OK11:16:24
11650Karin BergmanLunds OK11:16:42
17794Bengt NilssonAlvesta SOK11:18:05
25480Matts AnderssonHässleholms OK11:19:07
25491Yvonne AnderssonHässleholms OK11:20:37
429955Aija SadurskisCentrum OK11:20:59
36849Tomas BruceOK Ravinen11:22:31
15825Pelle PeszlenOK Skogshjortarna11:23:28
15826Caisa PeszlénOK Skogshjortarna11:23:31
438109Anders MöllerSkåneslättens OL11:25:46
660611Åsa AnderssonOK Orion11:34:15
25949Leif MalmMarkaryds FK11:46:10
431240Anders AxelssonFinspångs SOK11:54:11
340672Karin LinderfalkSkåneslättens OL11:57:58
241743Anders NilssonMalmö OK12:18:55

Öppen motion 7

2 970 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
437499Nils JohannessonHelsingborgs SOK10:52:23
28764Mikael NilssonFrosta OK10:52:49
650723Jan ThuressonBurseryds IF10:54:55
28547Helen NilssonHärlövs IF10:57:16
10075Nils MårtenssonAndrarums IF10:57:27
354277Stig SvenssonOK Virdarna10:59:09
340152Helle Mejer FrederiksenBallerup OK11:00:00
433497Ivan PerssonMalmö OK11:00:29
18526Anne JohanssonOK Dacke11:01:08
661001Morgan BjelkHästveda OK11:02:38
37087Per WikströmHästveda OK11:02:53
721102Olle WindeliusFrosta OK11:03:16
870718Gustaf SchejaFrosta OK11:03:19
16604Britt ÅkessonHässleholms OK11:05:59
420172Torgny ÅstedtHärlövs IF11:07:18
15943Berit RuneforsVäxjö OK11:07:24
530308Lars Göran KillanderHästveda OK11:08:16
47429Åsa JärvholmFK Vittus11:09:28
29448Anders ClaessonBurseryds IF11:10:46
36596Lars BrodinOK Kontinent11:11:22
13912Kennerth GustafssonOK Virdarna11:12:03
25585Eva TollsternVäxjö AIS11:12:21
404422Lisa AnderssonOK Enen11:19:22
620129Pi PerssonOK Orion11:21:06
19548Lars-Erik FredrikssonOK Skogshjortarna11:25:10
16603Åke OlssonHässleholms OK11:25:56
426862Mikael HanssonBredaryds SOK11:25:58
15978Mats RuneforsVäxjö OK11:30:43
850520Christian LindblomStigmännen Karlshamns OK11:33:06
650406Gunilla GustavssonOK Orion11:36:28
12006Ann-Mari NilssonYstads OK11:40:19
12005Jan-Erik NilssonYstads OK11:40:22
15838Marie SäfströmHästveda OK11:44:24
28617Helena SandbergIK Hakarpspojkarna11:48:41
217275Anna WikströmHästveda OK12:03:03
11027Annie LarssonTolered-Utby Ol-klubb12:07:35
342380Anders JohanssonFinspångs SOK12:13:35

Öppen motion 8

4 590 m, 51 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
426848Stefan Anderssonklubblös10:00:00
11233Kristina LandgrenMalmö OK10:50:11
426855Sven Johanssonklubblös10:54:06
36688Jan Korpklubblös10:58:55
423379Ebbe PehrssonOK Silva11:00:00
306590Mats HildingssonLunds OK11:00:42
421404Kjell WilhelmssonAndrarums IF11:02:08
910831Martin DelinSkåneslättens OL11:03:18
19799Bernt O MyrvoldSarpsborg OL11:03:54
19824Maria HarrieLunds OK11:04:12
356017Stefan JohanssonFK Åsen11:05:06
10242Mattias WesterFK Vittus11:06:43
262133Sven Erik JönssonOK Tyringe11:07:15
19146Lindha HellnerFK Göingarna11:09:41
430192Lasse ForsénHässleholms OK11:11:55
228914Benny WennermarkOK Skogsfalken11:12:11
12343Jan-Evert OhlssonAndrarums IF11:12:19
356024Fredrik PerssonFK Åsen11:13:07
16855Louise JohanssonFK Vittus11:13:49
17720Stella KällOK Älme11:14:27
16051Anders StåhlHjärnarps GH OL11:15:29
12594Per HolmbergRonneby OK11:16:04
15283Anders ÅbergSkåneslättens OL11:17:01
16966Stefan EngströmLinköpings OK11:17:46
630606Håkan CarlssonSkåneslättens OL11:19:16
37158Tomas Karlssonklubblös11:22:44
260793Mats KarlssonOK Vilse 8711:25:23
422464Ola BrännhedenNyköpings OK11:26:47
241160Anders JohanssonLunds OK11:26:52
209696Peter AnderssonOK Orion11:27:15
42028Håkan AnderssonOK Dacke11:27:33
570501Tomas BlomqvistOK Skogsfalken11:28:31
244665Peo Karlssonklubblös11:29:03
247594Vidar AlbinssonTormestorps IF11:31:44
444636Bengt SalomonssonSkåneslättens OL11:33:23
426985Henrik ModigFK Göingarna11:34:47
620813Sven GiselssonRonneby OK11:39:30
209494Peter CederbergVänersborgs SK11:40:15
234869Patrick PerssonHärlövs IF11:46:46
17872Daniel PerssonOK Gränsen11:48:18
516516Björn NilssonHärlövs IF11:49:24
240950Hans PerssonAndrarums IF11:50:28
247610Willie OhlssonRävetofta OK11:51:19
16268Maria ModigFK Göingarna11:55:14
790111Katarina LindenVäxjö OK12:02:08
28974Per SandlundOK Njudung12:03:56
670724Niklas NilssonHärlövs IF12:05:25
771218Marie GrönlundLunds OK12:17:20
950730Daniel PoschSol Tranås12:20:56
208829Johan LovestrandLaholms IF OK12:26:48
41481Lars HarrieLunds OK12:28:22

Öppen motion 12

1 880 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
43521Gustaf EhrnbornAndrarums IF10:50:41
449751Clara LövgärdOK Alehof10:50:55
15850Linnea SäfströmHästveda OK10:55:39
345307Jon WikströmHästveda OK11:02:47
433412Emma WikströmHästveda OK11:02:52
441825Carl PernetunHässleholms OK11:06:50
442336Noah PernetunHässleholms OK11:08:11
426849Ella JohanssonFinspångs SOK11:13:37
421411Hugo ThoressonAndrarums IF11:27:20
426840Louise Sandmark LovestrandLaholms IF OK11:41:21
36641Kasper JacobssonOK Orion11:49:16
443530Nova NordströmOK Pan-Kristianstad11:50:39
426851Ellen UllmanOK Pan-Kristianstad11:50:40
306570Gustav LundqvistFalkenbergs OK12:00:09
343747Arvid LundqvistFalkenbergs OK12:00:13

Annonser