Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för TMOK Natt-KM 2019

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: TMOK Natt-KM 2019
Arrangörsorganisation: Tumba-Mälarhöjden OK
Datum: torsdag 24 oktober 2019

H18-35

8 800 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Mattias AllaredTumba-Mälarhöjden OK18:37:23
Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK18:43:26

D18-35

6 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Åsa MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:30:25
Karin SkogholmTumba-Mälarhöjden OK18:39:44

H40-55

6 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Thomas ErikssonTumba-Mälarhöjden OK18:42:26
Kjell ÅgrenTumba-Mälarhöjden OK18:48:22

HD18-55K

4 100 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
David LifTumba-Mälarhöjden OK18:34:24
Maria BerglundTumba-Mälarhöjden OK18:37:24
David FärmTumba-Mälarhöjden OK18:43:35
Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK18:44:35
Jörgen PerssonTumba-Mälarhöjden OK18:49:47
Test TestTumba-Mälarhöjden OK20:32:19
Charlotta ÖstervallTumba-Mälarhöjden OK

HD14

3 400 m, 6 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Olivia MasonTumba-Mälarhöjden OK18:31:20
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK18:34:20
Alice LjungbergTumba-Mälarhöjden OK18:37:21
Amanda ClaessonTumba-Mälarhöjden OK18:40:21
Hilda MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:43:22
Elsa LifTumba-Mälarhöjden OK

HD10-12

2 500 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vanja LifTumba-Mälarhöjden OK18:30:22
Mira MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:32:23
Oskar EklövTumba-Mälarhöjden OK18:34:21
Alexander BäckmanTumba-Mälarhöjden OK18:36:19
Erik KällTumba-Mälarhöjden OK18:36:21
Viola SaersTumba-Mälarhöjden OK18:38:21
Emelie HellströmTumba-Mälarhöjden OK18:40:22
Freja SaersTumba-Mälarhöjden OK18:42:20
Elias BäckmanTumba-Mälarhöjden OK18:44:20
Erik EklövTumba-Mälarhöjden OK18:46:22
Johanna Skogholm AllaredTumba-Mälarhöjden OK18:48:25
Viggo MårsellTumba-Mälarhöjden OK18:50:22

Annonser