Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Novemberkåsan

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Novemberkåsan
Arrangörsorganisation: Södertälje-Nykvarn OF
Datum: lördag 23 november 2019

Centrum OK

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8199801Magnus KarlssonKort (31)6 300 m11:10
2121987Per LjungKort (31)6 300 m11:10
2066561Janne NilssonKort (31)6 300 m11:10

Hagaby GoIF Örebro

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8201204Josefine WallenhammarMellan (16)9 700 m10:50

Haninge SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
740204Henrik SjögrenLång (15)14 100 m10:30

IFK Lidingö SOK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8633223Gustav WirenLång (15)14 100 m10:30

Skogsluffarnas OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2089359Hans-Christian HöieKort (31)6 300 m11:10

Söders-Tyresö

3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
2063383Mikael PihlbladKort (31)6 300 m11:10
2059063Alexander RydbergKort (31)6 300 m11:10
445547Fredrik RydbergMini (5)2 700 m

Södertälje-Nykvarn OF

54 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
9690223Helena HedeMini (5)2 700 m10:09:05
2057272Sofia WigleMini (5)2 700 m10:11:07
15468Katja SmittMini (5)2 700 m10:12:31
8001016Christoffer AhlsénLång (15)14 100 m10:30
8012050David BorgLång (15)14 100 m10:30
8020421Martin BygdénLång (15)14 100 m10:30
950119Johan Ek-LarssonLång (15)14 100 m10:30
860814John FredrikssonLång (15)14 100 m10:30
8199222Martin JanssonLång (15)14 100 m10:30
9690220Ove JanssonLång (15)14 100 m10:30
8030429Viktor LöfgrenLång (15)14 100 m10:30
8030507Erik MånssonLång (15)14 100 m10:30
891108Kent OhlssonLång (15)14 100 m10:30
610910Pål SkogtjärnLång (15)14 100 m10:30
9101406Erik WigleLång (15)14 100 m10:30
8000719Henrik WillamoLång (15)14 100 m10:30
8045077Klara BorgMellan (16)9 700 m10:50
403551Bengt-Arne FrankssonMellan (16)9 700 m10:50
442197Martin HedeMellan (16)9 700 m10:50
204668Hans JohanssonMellan (16)9 700 m10:50
540305Mats JohanssonMellan (16)9 700 m10:50
2147974Jenny KjellbergMellan (16)9 700 m10:50
790409Martin LampinenMellan (16)9 700 m10:50
306666Sven-Anders MelinMellan (16)9 700 m10:50
8365992Per MolinMellan (16)9 700 m10:50
451490Marianne PetterssonMellan (16)9 700 m10:50
2050740Olof SmittMellan (16)9 700 m10:50
306682Anne-Marie WigleMellan (16)9 700 m10:50
8170498Kristin WillamoMellan (16)9 700 m10:50
8040908Alexander AhlsénMini (5)2 700 m10:55:33
341914Christer AndénKort (31)6 300 m11:10
28470Lars-Gunnar AndénKort (31)6 300 m11:10
8012055Katarina BorgKort (31)6 300 m11:10
8012078Lovisa BorgKort (31)6 300 m11:10
2119346Jan BrolundKort (31)6 300 m11:10
8051010Stina BygdénKort (31)6 300 m11:10
1428352Daniel ChristenssonKort (31)6 300 m11:10
1411383Lisa EdénKort (31)6 300 m11:10
8150165Anna EkKort (31)6 300 m11:10
930216Oskar Ek-LarssonKort (31)6 300 m11:10
710621Jeanette EnckellKort (31)6 300 m11:10
7027088EvaLena EricsonKort (31)6 300 m11:10
2048674Lisa HeldtKort (31)6 300 m11:10
680219Sofia HeldtKort (31)6 300 m11:10
760507Kristina JohanderKort (31)6 300 m11:10
8000942Thomas KarlssonKort (31)6 300 m11:10
2066585Urban LarssonKort (31)6 300 m11:10
9740901Annelie MoldinKort (31)6 300 m11:10
1948010Tomas NorlénKort (31)6 300 m11:10
253994Annamari SjöblomKort (31)6 300 m11:10
28467Rolf SkoglundKort (31)6 300 m11:10
7962283Alexandra StålKort (31)6 300 m11:10
7675469Susanne StålKort (31)6 300 m11:10
27089Greger WedinKort (31)6 300 m11:10

Täby OK

2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
8050328Noa HelgarsMellan (16)9 700 m10:50
8160905Elias LjungdellMellan (16)9 700 m10:50

Väsby OK

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
886634Tommy HolmérKort (31)6 300 m11:10

Annonser

Hallands 3 dagars
Hallands 3 dagars
Orienteringsmagasinet 1 kr