Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Mila Stockholm by Night, #3

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night, #3
Arrangörsorganisation: Haninge SOK
Datum: onsdag 15 januari 2020

Damer

6 550 m, 29 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1007950523Ellinor ErikssonOK Tisaren19:05
1011278464Matilda AhlquistJärla Orientering19:05
1029201445Katarina NorrbyOK Södertörn19:05
1038625717Irina NybergAlfta-Ösa OK19:05
1048019626Annika LundströmVäsby OK19:05
105800616My HeinrupJärla Orientering19:05
1067990513Zsófia SárközyIFK Lidingö SOK19:05
1078639901Lisa AnderssonÄrla IF19:05
108264893Anna CurtiusJärla Orientering19:05
1098130602Annick MeisterOK Södertörn19:05
1108095062Emma BjessmoIFK Lidingö SOK19:05
1118160297Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering19:05
1129800731Ella AnderssonOK Södertörn19:05
1132123568Vera RolfssonSkarpnäcks OL19:05
1142095148Johanna SundströmJärla Orientering19:05
1158210893Susen LöschÄrla IF19:05
1168110707Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK19:05
1177187288Filipa RodriguesJärla Orientering19:05
1188199000Julia DavidssonÄrla IF19:05
1197010120Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:05
1208001018Ella SjöbergTullinge SK19:05
1212125926Gunilla KreissJärla Orientering19:05
1228073101Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:05
123870601Sara EskilssonAlfta-Ösa OK19:05
124450047Åsa SundströmJärla Orientering19:05
1259774732Lovisa HambäckLånghundra IF19:05
1267771029Jenny WallnerAttunda OK19:05
12733522Emma CarlssonSkarpnäcks OL19:05
128990199Kristina TedhamreSnättringe SK19:05

Herrar

8 810 m, 62 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1961023Anton HanssonIK Hakarpspojkarna19:10
28631096Fredric JohanssonSnättringe SK19:10
3966814Samuel LindénAttunda OK19:10
48638361Timo MähönenIFK Lidingö SOK19:10
5910422Michael ReforsJärla Orientering19:10
6850827Johan BanckTierps SOK19:10
81425172Niklas CarlssonSundbybergs IK19:10
9820429Anders BoströmJärfälla OK19:10
10911200Viktor AntonssonEksjö SOK19:10
118030117Isak GeliusSnättringe SK19:10
128199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF19:10
139120483Markus AdolfssonTullinge SK19:10
148000812Oscar BjörckJärla Orientering19:10
159121121Melker ForsbergKFUM Örebro OK19:10
16888125Kalle BergmanOK Ravinen19:10
178078854Emil AnderssonÄrla IF19:10
18981002Emil LjungemyrOK Kolmården19:10
198010415Anton SilierJärfälla OK19:10
209555561John WolgastSnättringe SK19:10
218000719Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF19:10
22515305Ruslan GlebovOK Ravinen19:10
238140650Jens RönnolsJärla Orientering19:10
24615141Albin AnderssonOK Ravinen19:10
258140621Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:10
268071992Henrik JonssonÄrla IF19:10
278170915Jesper LagerbergOK Södertörn19:10
28890614Christoffer EskilssonTullinge SK19:10
298230969Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL19:10
309102251Linus RisplingCentrum OK19:10
3143939Patrik ÄppelgranSnättringe SK19:10
32553565Anders TillegårdSundbybergs IK19:10
33960200Per LindmanJärla Orientering19:10
34940226Erik LindgrenOK Tisaren19:10
358040788Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK19:10
36890325Mårten SundhSundbybergs IK19:10
377010507Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:10
3836588Tomas LiljaSöders-Tyresö19:10
39610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF19:10
41940725Fredrik AhnlénSnättringe SK19:10
428131337Axel GranqvistOK Ravinen19:10
439931204Anton SundgrenLånghundra IF19:10
448070893Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19:10
459901312Eric HanssonJärla Orientering19:10
468141414Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:10
478040495Emil AnderssonTullinge SK19:10
488020616Manne HammarbergJärfälla OK19:10
499960816Karl EngesAttunda OK19:10
508161195David HectorSnättringe SK19:10
512132088Albin LindskogOK Ravinen19:10
529101545Magnus NordströmOK Älvsjö-Örby19:10
539890227Halvor Eid NielsenÄrla IF19:10
54791001Jakob JanssonJärla Orientering19:10
558070794Robert JohanssonTäby OK19:10
569200667Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL19:10
57740517Peter AnderssonSöders-Tyresö19:10
58553362Daniel EleniusCentrum OK19:10
591041200Mattias KallhaugeSnättringe SK19:10
601489201Mårten LundqvistSundbybergs IK19:10
617861105Christoffer SchönningJärfälla OK19:10
632048775Göran ThimbergSöders-Tyresö19:10
64760411Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK19:10
659740608Nick BarrableOK Ravinen19:10

Pöbelina

4 660 m, 44 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2009102591Tilda AnderssonTullinge SK19:15
20115685Lena NileviHaninge SOK19:15
20215126Teija LeppinenIFK Lidingö SOK19:15
2037040327Ida ÖsterbergGustavsbergs OK19:15
204650821Lena SundqvistTullinge SK19:15
2058460004Sussie TistadIFK Lidingö SOK19:15
2067071257Louise NilssonJärfälla OK19:15
207800927Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna19:15
2082800372Åsa EdgrenSkarpnäcks OL19:15
2098630840Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:15
210686688Sara HektorJärla Orientering19:15
2117971101Karin HagwallIFK Lidingö SOK19:15
212450266Linda RennerHaninge SOK19:15
2131251001Nova MatthewsTullinge SK19:15
2148110199Anni TanskanenSnättringe SK19:15
2152125944Nayara GillsparrOK Österåker19:15
216733503Sanna BatzSkarpnäcks OL19:15
2172062079Eva HagwallJärla Orientering19:15
21841828Karin BjörklundIFK Enskede19:15
2198080991Elin LeanderssonTullinge SK19:15
2202089161Tove SvedellSkarpnäcks OL19:15
2212101587Åsa BörjessonJärla Orientering19:15
2228228335Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK19:15
2232077377Karin TidevallSkogsluffarnas OK19:15
2242063804Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:15
2258040318Miia RollerJärfälla OK19:15
2262078115Lovisa LindqvistIFK Enskede19:15
2278051010Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:15
2289090900Anna GyllenstiernaIFK Lidingö SOK19:15
2299040910Wilma LeicktTullinge SK19:15
230700503Ann RollerJärfälla OK19:15
2319630511Helena PepaHagaby GoIF Örebro19:15
2322132189Anna Roehring FlorczykHaninge SOK19:15
2339030909Alva BladhTullinge SK19:15
2348213737Monica HatlenSnättringe SK19:15
2359139575Frida ArnessonSkarpnäcks OL19:15
23628310Mette BrolinsonCentrum OK19:15
2371771212Lina MatthewsTullinge SK19:15
2387640414Åsa LindhSundbybergs IK19:15
2397670204Mia LiljaIFK Lidingö SOK19:15
2402089373Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK19:15
2412067130Elin WolgastSnättringe SK19:15
2422101642Emma AlmgrenOK Ravinen19:15
2437040723Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK19:15

Pöbel

6 170 m, 144 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7621208Christer IvarssonOK Södertörn19:20
402124589Gustav BoströmVallentuna-Össeby OL19:20
621969328Per DalekantIFK Enskede19:20
300680510Per ForsbergIFK Enskede19:20
3019790804Tomas HolmbergCentrum OK19:20
30240905Juha LoenbergSkarpnäcks OL19:20
3032148454Henrik HellmanJärla Orientering19:20
304921903Alexander GardeliusGotlands Bro OK19:20
3059680107Urban SelanderSkarpnäcks OL19:20
3067403060Martin LindskogOK Ravinen19:20
307449776Gustav BjörklundIFK Enskede19:20
3087210276Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:20
3098070721Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:20
3108020801Martin RinnbäckOK Ravinen19:20
31130076Kenneth JönssonTullinge SK19:20
312840719Fredrik SetterqvistOK Södertörn19:20
3137720627Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:20
3148040618Filip LindqvistTäby OK19:20
3152089374Pontus AxellIFK Enskede19:20
3167207724Stefan NorinSöders-Tyresö19:20
3177720728Jonas HolmgrenGustavsbergs OK19:20
3187854062Andreas LundstenCentrum OK19:20
3192123566Torbjörn GillsparrOK Österåker19:20
320253828Jacob BolinTullinge SK19:20
3218268510Joakim SkantzeSundbybergs IK19:20
3228260576Magnus LindblomGustavsbergs OK19:20
323438689Mats BernSnättringe SK19:20
3248140673Johan LindqvistTäby OK19:20
3252095226Erik NorinSöders-Tyresö19:20
326860860Erik MattssonJärla Orientering19:20
3272101718Oskar HermanssonCentrum OK19:20
3282062744Leo WisborgTullinge SK19:20
329439403Johan LidmarSnättringe SK19:20
3308005492Mikael WilhelmssonSöders-Tyresö19:20
3311397586Arnau Requena FernándezCentrum OK19:20
332720902Roland PerssonSkarpnäcks OL19:20
3338030608Stefan Svensson GeliusSnättringe SK19:20
334781019Peter SundénOK Älvsjö-Örby19:20
3358196196Per BacklundOK Södertörn19:20
3362123947Hugo LindskogOK Ravinen19:20
337501163Leonas MockunasHellas Orientering19:20
3388011327Lars GerhardssonAttunda OK19:20
339450815Patrik WendeliusIFK Lidingö SOK19:20
340501796Erik AnderssonOK Österåker19:20
3418000660Piero SannicolòTullinge SK19:20
3428664201Axel BalckTäby OK19:20
3438020003Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:20
344568772Jonas HalaiKamrat och IF KIF19:20
3459690122Asbjörn GrøvlenJärfälla OK19:20
346351110Jörgen StegardSkarpnäcks OL19:20
3479730214Fredrik JonssonAttunda OK19:20
3488030507Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF19:20
3497207723Hans LiwångIFK Lidingö SOK19:20
3502075344Peter BergmanTullinge SK19:20
3517580304Mats LarssonIFK Enskede19:20
3521700206Lars SegermanSkarpnäcks OL19:20
3532048740Mats HainkeSnättringe SK19:20
3541991051Jacob SvenssonSöders-Tyresö19:20
3552107262Moa KjellstrandCentrum OK19:20
3561501848Casper GidingKamrat och IF KIF19:20
3577801217Anders HedmanSnättringe SK19:20
3588040277Johan HedmanSöders-Tyresö19:20
3598050811Marcus GrunderJärfälla OK19:20
3602124594Anton UddCentrum OK19:20
3619860224David BejbomJärla Orientering19:20
3628316934Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK19:20
363660204Björn AxelssonTullinge SK19:20
364680127Mats EkmanTäby OK19:20
365990918Michael GranqvistOK Ravinen19:20
3662089359Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK19:20
3672050859Joel Aristondo MagnussonOK Tor19:20
3687896789Einar BodströmKamrat och IF KIF19:20
369950601Jesper AnderssonSnättringe SK19:20
370445356Urban StåhlSundbybergs IK19:20
371880522Björn LöfdahlAttunda OK19:20
3729640818Anders BjörklundIFK Enskede19:20
3739790629Mårten FrendeliusKamrat och IF KIF19:20
3748217651Wilhelm BergmanTullinge SK19:20
375887878Kristoffer EdshageCentrum OK19:20
37630042Kjell AlmgrenOK Ravinen19:20
3778140628Aleksandr ManoilovJärfälla OK19:20
378778100Hans SundqvistTullinge SK19:20
3797131116Nils-Göran Nilsson BatzSkarpnäcks OL19:20
3808040416Rasmus LindblomGustavsbergs OK19:20
3819510225Christer NordströmOK Älvsjö-Örby19:20
3828140624Ove OksvoldCentrum OK19:20
3839731103Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF19:20
38415135Stig ThunellIFK Lidingö SOK19:20
3852115490Bart Van WijngaardenOK Klemmingen19:20
3869201471Peter GranathSnättringe SK19:20
3872140389Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:20
388304087Tomas MattssonOK Södertörn19:20
389682286Mikael NyströmOK Ravinen19:20
3902025178Magnus RajanIFK Lidingö SOK19:20
391740204Henrik SjögrenHaninge SOK19:20
3922065333Jonatan AndersonJärfälla OK19:20
3939740207Rickard OlssonKamrat och IF KIF19:20
394711122Per KallhaugeSnättringe SK19:20
395450617Jan StridhSkogsluffarnas OK19:20
3969873333Henrik LundgrenCentrum OK19:20
3977690423Lars SjöbergTullinge SK19:20
398330931Allan MogensenOK Ravinen19:20
3997050910Joel WallnerAttunda OK19:20
4008040411Justus ArenanderSkarpnäcks OL19:20
401600830Pär LundkvistSundbybergs IK19:20
4022089372Albin HainkeSnättringe SK19:20
403650521Anders ThuresonHellas Orientering19:20
4042800745Emil HelanderTullinge SK19:20
4052081984Sverker LenasCentrum OK19:20
4068469693Marcus EkmanTäby OK19:20
4071446611Joachim WansölinOK Ravinen19:20
4082078130Hannes LindqvistIFK Enskede19:20
4097727277Daniel HelanderTullinge SK19:20
4102062085Per DambergIFK Lidingö SOK19:20
4119555560Per WolgastSnättringe SK19:20
412450213Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK19:20
413990500Nils EklöwOK Södertörn19:20
4142101629Stefan WisborgTullinge SK19:20
4152093568Olle ThimbergSöders-Tyresö19:20
4167620830Jan LindhSundbybergs IK19:20
41710489Mattias SkepplingOK Södertörn19:20
4182123931Henrik LundforsIFK Enskede19:20
4192126208Donald StaudteJärla Orientering19:20
4202081967Torbjörn JarlemarkIFK Lidingö SOK19:20
4212107223Per EdvallSkarpnäcks OL19:20
422248822Mattias VainionpääI 19 IF19:20
4232062028Ola CarlénBromma-Vällingby SOK19:20
4249051212Simon StridhSkogsluffarnas OK19:20
4258262049Erik LundquistOK Ravinen19:20
4267766555Stefan HenrikssonIFK Enskede19:20
4278307577Jan GlevénTäby OK19:20
4287001856Frank SteinerJärfälla OK19:20
4291050430Hannes MogensenOK Ravinen19:20
430640920Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK19:20
4318170695Daniel JanischowskyOLG Regensburg19:20
4321260375Robert WallsténSnättringe SK19:20
4338050707Niklas ErlandssonOK Södertörn19:20
4341178102Johan AnderssonSundbybergs IK19:20
4359760601Filip StorellHaninge SOK19:20
436417397Per WesterlundSkogsluffarnas OK19:20
4372126201Timmy Stålnackeklubbös19:20
438640326Ove RinnbäckOK Ravinen19:20
439992222max Göttlicherklubbö19:20
4402138853Fredrik WarneIFK Lidingö SOK19:20

Vilsna själar

3 980 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
400262294Tomas MovinSnättringe SK19:00
4012139809Mikael SternJärla Orientering19:00
402580924Hans TarandiIFK Lidingö SOK19:00
4038130852Lennart HävrénTullinge SK19:00
404570428Lars RönnolsTäby OK19:00
4052058940Reinhold LenneboIF Thor19:00
4062139743Lars MongårdSkogsluffarnas OK19:00
407600600Jörgen BatzSkarpnäcks OL19:00
4081409850Bengt ÖqvistFredrikshofs IF Skid & OK19:00
4091581117Tapani MattusIFK Lidingö SOK19:00
4108630896Mikael SundqvistTullinge SK19:00
4112148818Björn RegerSöders-Tyresö19:00
4128030655Torbjörn ErikssonSnättringe SK19:00
4138000522Ulf BurmanGustavsbergs OK19:00
4142048779Henrik BodingIFK Lidingö SOK19:00
41529124Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK19:00
416531038Anders KärrströmTullinge SK19:00
417951119John ÖstlundSundbybergs IK19:00
4188140638My RönnolsTäby OK19:00
4192148804Gunnar LangsSkarpnäcks OL19:00

Annonser