Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Öppen 10mila-träning

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Öppen 10mila-träning
Arrangörsorganisationer: Järfälla OK / Södertälje-Nykvarn OF
Datum: lördag 9 november 2019

Damer dag 7,5km

7 500 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7010120Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK13:34:30
8045077Klara BorgSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
7195458Synnøve BråtenIFK Lidingö SOK13:34:30
624020Sofia EdvardssonJärfälla OK13:34:30
9000421Chantelle HesselbergOK Hällen13:34:30
960706Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
8043842Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
504532Signe KlintingJärla Orientering13:34:30
927808Marie Line FurlandNTNUI13:34:30
8160702Hanna LundbergOK Renen13:34:30
8200613Ella OlssonGrycksbo IF OK13:34:30
9633321Tova OlssonIK Hakarpspojkarna13:34:30
9101486Sunniva OmdalNTNUI13:34:30
451490Marianne PetterssonSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
7187288Filipa RodriguesJärla Orientering13:34:30
8012025Hanne VassendPorsgrunn OL13:34:30
9102258Tonje VassendNTNUI13:34:30
2057272Sofia WigleSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
409425Kristin WillamoSödertälje-Nykvarn OF13:34:30
9031028Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK13:34:30

Damer natt 12km

12 000 m, 15 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1999043Karoline AuneNTNUI16:06
8098013Vilma BlennowOK Linné16:06
962608Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad16:06
533251Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad16:06
9796151Ane DyrkornNTNUI16:06
960416Pim HedbergOK Pan-Kristianstad16:06
9102583Tilla Farnes HennumNTNUI16:06
951110Karen Oline KolstadNTNUI16:06
9201723Anna LithellOK Linné16:06
8030619Olivia NilssonOK Pan-Kristianstad16:06
440124Barbara SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF16:06
7206845Emma StenbackaNTNUI16:06
8657307Anu TuomistoNTNUI16:06
980130Ingunn Egeberg VáriNTNUI16:06
8356356Johanna ÖbergOK Linné16:06

Herrar dag 7,5km

7 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
826826Nils EdvardssonJärfälla OK13:34:30
2139446Lars NorgrenJärfälla OK13:34:30
8070893Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK13:34:30

Herrar natt 12km

12 000 m, 52 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030380Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF16:06
1867703Jacob AnderssonHelsingborgs SOK16:06
8090329Rassmus AnderssonOK Linné16:06
8442019Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL16:06
990330August BirkelandNTNUI16:06
8012055David BorgSödertälje-Nykvarn OF16:06
8250898Eirik Langedal BreivikNTNUI16:06
8020421Martin BygdénSödertälje-Nykvarn OF16:06
1425172Niklas CarlssonSundbybergs IK16:06
609099Oskar EdvardssonJärfälla OK16:06
8009501Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF16:06
924412John FredrikssonSödertälje-Nykvarn OF16:06
Peter FredrikssonSödertälje-Nykvarn OF16:06
9002016Peter Andreas GisholtFossum IF16:06
8009810Filip GrahnHestra IF16:06
8495948Olav Schmitt GranNTNUI16:06
8131337Axel GranqvistOK Ravinen16:06
9101542Olle GrywenzOK Linné16:06
1401060Vegard GulbrandsenNTNUI16:06
8020616Manne HammarbergJärfälla OK16:06
9970802Audun HeimdalNTNUI16:06
8310945Erik HerneOK Ravinen16:06
9970524Viktor JanrikOK Linné16:06
8199222Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF16:06
8130399Elias JonssonNydalens SK16:06
2132803Tobias KristensenNTNUI16:06
2132804Lukas LilandNydalens SK16:06
988778Jacob LindstamOK Ravinen16:06
644644David LingforsOK Linné16:06
8030429Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF16:06
9981222Herman Ryen MartinsenNTNUI16:06
9111337Elias Thorsdal MølnvikNTNUI16:06
2087185Jan NettelbjerJärfälla OK16:06
891108Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF16:06
8198508Ken PeetersOK Linné16:06
930729Philip PålssonSkåneslättens OL16:06
930800Johannes RidefeltOK Linné16:06
1200498Espen Samuelsen SkiriNTNUI16:06
1401355Martin SandqvistVästerås SOK16:06
8010415Anton SilierJärfälla OK16:06
8271197Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF16:06
610910Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF16:06
9951106Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna16:06
7123766Niklas SvenssonJärfälla OK16:06
8000330Kristoffer TengrothSundbybergs IK16:06
1420213Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK16:06
2132810Are WigaardNTNUI16:06
9101406Erik WigleSödertälje-Nykvarn OF16:06
8000719Henrik WillamoSödertälje-Nykvarn OF16:06
8080114Isac Von KrusenstiernaOK Kåre16:06
961029Emil ÅbergOK Kåre16:06
9021333Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK16:06

Annonser