Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Xtreme Night

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Xtreme Night
Arrangörsorganisation: Sundbybergs IK
Datum: tisdag 5 november 2019

Damer 15

15 000 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Camilla Ulander MerstigHuddinge17:35:29
Frida LindborgKlubblös17:35:35
Kristina ForslundKlubblös17:35:37
Lindsay ThomKlubblös17:35:40
Madeleine ThunTeam Nordic Trail17:36:23
Lotta OttossonSMBA17:38:52
Emelie HedqvistÅF 17:39:59
Sandra ÖhrströmSundbybergs IK18:12:31
Jenny RamstedtXC STHLM / POW

Herrar 15

15 000 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Fredrik NygrenKlubblös17:35:06
Aidan RafteryKlubblös17:35:42
Stefan KällgrenKlubblös17:36:05
Niklas MyltalkHammarby IF17:36:15
Mikael JönssonLK Humlans vänner17:36:25
Anders EngqvistKlubblös17:36:56
Per BrentmarBålsta17:37:12
Aleksandr ManoilovJärfälla OK17:37:15
Aurelijus SlezasSundbyberg17:37:16
Ronny NordgrenSundbybergs IK17:37:22
Ludvig HofmannCHP Runners17:37:34
Simon WadströmKlubblös17:37:34
Mattheus ReusKlubblös17:38:18
Mattias AbrahamssomSaxemara17:38:21
Viktor WiklanderKlubblös17:38:34
Niklas VangstadKlubblös17:42:34
Jonas OlofssonHässelby17:43:35
Mårten LundqvistSundbybergs IK17:45:49
Anders TillegårdSundbybergs IK17:48:24
Niklas CarlssonSundbybergs IK17:48:50
Mårten SundhSundbybergs IK17:50:26
Halvor NielsenÄral IF17:51:26
Christoffer HidingFredrikshof IF CK17:53:53
Ola BjörnenNynäshamns Längdskidklubb17:54:24
Sjur JensenNora Runners17:54:37
Joakim PerssonTerrible Tuesdays Triathlon Club17:55:49
Niclas HaslumKlubblös17:55:58
Franklin WoodSMBA17:57:07
Johan SandlerFredrikshofs FIF17:59:05
Henrik HultPuppy Adventure Team18:05:43
Marcus LinderKlubblös18:12:31
Ludvig HolmbergKlubblös18:12:34
Patrik ErikssonLK Roslagen
Phil WhittallKlubblös

Damer 7,5

7 500 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Alexandra KobletTäby17:36:38
Emelie TillegårdSundbybergs IK17:38:46
Gunilla LindgrenVeidekke17:41:08

Herrar 7,5

7 500 m, 27 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Niklas HjelmKlubblös17:35:29
Mikael MellhornEricsson SIK17:35:48
Matthew SmithEricsson IK17:36:00
Niklas DufourTäby17:36:38
Fabian Johansson.COM17:37:08
Anders WisénSnättringe SK17:37:18
Frans ErikssonSolna17:37:38
Thomas ErikssonSolna17:37:38
Daniel AlfredssonKlubblös17:39:00
Niclas Skau BardhKlubblös17:39:02
Viktor HuuskoSundbybergs 17:40:56
Oskar JosefssonSundbybergs 17:46:15
Ronny ColnerKlubblös17:46:49
Alec JurcaKlubblös17:46:51
Axel PetterssonUrsvik17:48:33
Fredrik PetterssonUrsvik17:48:33
Noel HellbergSundbybergs IK17:49:01
Botvid SimonssonSundbybergs IK17:49:01
Egon WistedtSundbybergs IK17:49:03
Stefan HellbergSundbybergs IK17:49:04
Per WistedtSundbybergs IK17:49:04
Johan EideforsSundbybergs IK17:50:02
Fredrik NorengStockholm Multisport Klubb17:52:13
Peter In de BetouGubbklubben17:57:42
Kristoffer ÖhmanSolna17:57:43
Thomas EideforsSundbybergs IK17:57:46
Stefan MylonasSolna17:57:46

Annonser