Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Mila Stockholm by Night #2

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Mila Stockholm by Night #2
Arrangörsorganisation: Snättringe SK
Datum: onsdag 11 december 2019

Herrar

8 450 m, 68 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
H53Markus AdolfssonTullinge SK19:05
H27Fredrik AhnlénOK Hammaren19:05
H67Albin AnderssonOK Ravinen19:05
H55Emil AnderssonTullinge SK19:05
H74Emil AnderssonÄrla IF19:05
H48Peter AnderssonSöders-Tyresö19:05
H38Joel Aristondo MagnussonOK Tor19:05
H29Nick BarrableOK Ravinen19:05
H32Gustav BergmanOK Ravinen19:05
H33Kalle BergmanOK Ravinen19:05
H30Love BerzellOK Ravinen19:05
H24Oscar BjörckJärla Orientering19:05
H54Jacob BolinTullinge SK19:05
H69Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL19:05
H8Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering19:05
H15Oskar EdvardssonJärfälla OK19:05
H57Johan EklövTumba-Mälarhöjden OK19:05
H60Mats EkmanTäby OK19:05
H4Daniel EleniusCentrum OK19:05
H1Karl EngesAttunda OK19:05
H34Sergiu FalaOK Ravinen19:05
H71Johan FochsenWaxholms OK19:05
H25Melker ForsbergKFUM Örebro OK19:05
H7Jakob Gadefors-NauHaninge SOK19:05
H31Axel GranqvistOK Ravinen19:05
H17William GrunderJärfälla OK19:05
H45Albin HainkeSnättringe SK19:05
H16Manne HammarbergJärfälla OK19:05
H14Eric HanssonIK Hakarpspojkarna19:05
H44David HectorSnättringe SK19:05
H50Mattias HovmöllerSöders-Tyresö19:05
H10Zac HuddIFK Lidingö SOK19:05
H23Jakob JanssonJärla Orientering19:05
H51Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF19:05
H42Fredric JohanssonSnättringe SK19:05
H59Robert JohanssonTäby OK19:05
H73Henrik JonssonÄrla IF19:05
H43Mattias KallhaugeSnättringe SK19:05
H35Jesper LagerbergOK Södertörn19:05
H58Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19:05
H46Tomas LiljaSöders-Tyresö19:05
H3Samuel LindénAttunda OK19:05
H37Erik LindgrenOK Tisaren19:05
H6Per LindmanFinspångs SOK19:05
H28Emil LjungemyrOK Kolmården19:05
H47Markus MartinelleSöders-Tyresö19:05
H12Timo MähönenIFK Lidingö SOK19:05
H72Halvor Eid NielsenÄrla IF19:05
H26Edvin NilssonLånghundra IF19:05
H56Jonas NordströmTullinge SK19:05
H11Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK19:05
H2Thomas PetterssonAttunda OK19:05
H40Philip PålssonSkåneslättens OL19:05
H22Michael ReforsJärla Orientering19:05
H64Duncan RobertsonSvaide Roma SOK19:05
H9Johan RunessonIFK Lidingö SOK19:05
H13Bryan Russel-KeelyIFK Lidingö SOK19:05
H21Jens RönnolsJärla Orientering19:05
H36Alexander SchandlOK Södertörn19:05
H20Christoffer SchönningJärfälla OK19:05
H19Anton SilierJärfälla OK19:05
H52Pål SkogtjärnSödertälje-Nykvarn OF19:05
H18Niklas SvenssonJärfälla OK19:05
H49Göran ThimbergSöders-Tyresö19:05
H39Torbjörn ThorsénSkogsluffarnas OK19:05
H5Björn WinnerstamEskilstuna OL19:05
H41John WolgastSnättringe SK19:05
H70Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL19:05

Damer

5 970 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
D20Ebba AdebrantTumba-Mälarhöjden OK19:10
D12Matilda AhlquistJärla Orientering19:10
D28Lisa AnderssonÄrla IF19:10
D6Anna BachmanIFK Lidingö SOK19:10
D8Emma BjessmoIFK Lidingö SOK19:10
D17Emma CarlssonSkarpnäcks OL19:10
D22Anna CurtiusJärla Orientering19:10
D29Julia DavidssonÄrla IF19:10
D16Ellinor ErikssonOK Tisaren19:10
D7Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK19:10
D21Emma HagrotTäby OK19:10
D18Frida HectorSnättringe SK19:10
D13My HeinrupJärla Orientering19:10
D9Alice HugossonIFK Lidingö SOK19:10
D30Susen LöschÄrla IF19:10
D4Matilda MartinssonFalkenbergs OK19:10
D5Mia Mathisen BekhusIFK Lidingö SOK19:10
D14Annick MeisterOK Södertörn19:10
D15Katarina NorrbyOK Södertörn19:10
D1Irina NybergAlfta-Ösa OK19:10
D10Tova OlssonIK Hakarpspojkarna19:10
D11Filipa RodriguesJärla Orientering19:10
D19Ella SjöbergTullinge SK19:10
D2Jenny WallnerAttunda OK19:10
D3Maria Von SchmalenséeAttunda OK19:10

Pöbel

5 180 m, 133 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pb54Jonatan AndersonJärfälla OK19:20
Pb90Jesper AnderssonSnättringe SK19:20
Pb101Johan AnderssonSundbybergs IK19:20
Pb23Malin AnnegårdCentrum OK19:20
Pb41Pontus AxellIFK Enskede19:20
Pb119Björn AxelssonTullinge SK19:20
Pb7Thomas BabtistBromma-Vällingby SOK19:20
Pb75Per BacklundOK Södertörn19:20
Pb126Axel BalckTäby OK19:20
Pb5Marcus BarbozaAttunda OK19:20
Pb2Kerim Barhoumi19:20
Pb117Erik BerggrenTullinge SK19:20
Pb9Mattias BerglundBromma-Vällingby SOK19:20
Pb115Peter BergmanTullinge SK19:20
Pb116Wilhelm BergmanTullinge SK19:20
Pb93Mats BernSnättringe SK19:20
Pb12Joel BerringCentrum OK19:20
Pb8Martin BjurnerBromma-Vällingby SOK19:20
Pb43Anders BjörklundIFK Enskede19:20
Pb42Gustav BjörklundIFK Enskede19:20
Pb125Johannes BladhTullinge SK19:20
Pb1Antoine Bocquier19:20
Pb17Jorrit BoekelCentrum OK19:20
Pb79Simon BohmanRånäs OK19:20
Pb141Gustav BoströmVallentuna-Össeby OL19:20
Pb99Anders BrohällStockholm Multisport Klubb19:20
Pb110Lars BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:20
Pb53Mattias CarlsteinIFK Lidingö SOK19:20
Pb49Per DambergIFK Lidingö SOK19:20
Pb45Patric De BoussardIFK Enskede19:20
Pb63Axel EdmanOK Klyftamo19:20
Pb57Nils EdvardssonJärfälla OK19:20
Pb103Sven EdvardssonSundbybergs IK19:20
Pb88Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK19:20
Pb74Nils EklöwOK Södertörn19:20
Pb128Marcus EkmanTäby OK19:20
Pb73Niklas ErlandssonOK Södertörn19:20
Pb142Jens FochsenWaxholms OK19:20
Pb44Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19:20
Pb61Conny ForsbergLånghundra IF19:20
Pb72Per FranzénOK Södertörn19:20
Pb47Jan FrödinIFK Enskede19:20
Pb4Lars GerhardssonAttunda OK19:20
Pb91Peter GranathSnättringe SK19:20
Pb81Fredrik GrimborgSkarpnäcks OL19:20
Pb55Andreas GrunderJärfälla OK19:20
Pb56Marcus GrunderJärfälla OK19:20
Pb89Hampus HatlenSnättringe SK19:20
Pb96Jörgen HectorSnättringe SK19:20
Pb112Daniel HelanderTullinge SK19:20
Pb113Emil HelanderTullinge SK19:20
Pb137Tomas HellmanStockholm Multisport Klubb19:20
Pb69Christophe HerlyOK Södertörn19:20
Pb24Oskar HermanssonCentrum OK19:20
Pb19Tomas HolmbergCentrum OK19:20
Pb27Jonas HolmgrenGustavsbergs OK19:20
Pb11Sven HunhammarBromma-Vällingby SOK19:20
Pb84Robert IrestigSkarpnäcks OL19:20
Pb139Christer IvarssonOK Södertörn19:20
Pb78Daniel JanischowskyOLG Regensburg19:20
Pb29Anders JennerGustavsbergs OK19:20
Pb6Fredrik JonssonAttunda OK19:20
Pb114Kenneth JönssonTullinge SK19:20
Pb92Per KallhaugeSnättringe SK19:20
Pb18Moa KjellstrandCentrum OK19:20
Pb109Carl-Johan KrookSöders-Tyresö19:20
Pb40Mats LarssonIFK Enskede19:20
Pb95Bo LauriSnättringe SK19:20
Pb21Sverker LenasCentrum OK19:20
Pb48Pär LiljaIFK Lidingö SOK19:20
Pb28Gunnar LindbergGustavsbergs OK19:20
Pb25Magnus LindblomGustavsbergs OK19:20
Pb26Rasmus LindblomGustavsbergs OK19:20
Pb100Jan LindhSundbybergs IK19:20
Pb127Filip LindqvistTäby OK19:20
Pb46Hannes LindqvistIFK Enskede19:20
Pb52Hans LiwångIFK Lidingö SOK19:20
Pb82Juha LoenbergSkarpnäcks OL19:20
Pb39Henrik LundforsIFK Enskede19:20
Pb67Erik LundquistOK Ravinen19:20
Pb16Andreas LundstenCentrum OK19:20
Pb118Göran LängheimTullinge SK19:20
Pb123Lars LönnkvistTullinge SK19:20
Pb59Ulf MagnussonLeksands OK19:20
Pb37Leonas MockunasHellas Orientering19:20
Pb65Allan MogensenOK Ravinen19:20
Pb66Hannes MogensenOK Ravinen19:20
Pb135Martin MoldinSödertälje-Nykvarn OF19:20
Pb31Fredrik MorastHaninge SOK19:20
Pb33Henrik MorastHaninge SOK19:20
Pb124Arvid MyrbergerTullinge SK19:20
Pb111Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF19:20
Pb60Fredrik NilssonLånghundra IF19:20
Pb15Janne NilssonCentrum OK19:20
Pb76Christer NordströmOK Älvsjö-Örby19:20
Pb108Erik NorinSöders-Tyresö19:20
Pb107Stefan NorinSöders-Tyresö19:20
Pb22Ove OksvoldCentrum OK19:20
Pb50Magnus RajanIFK Lidingö SOK19:20
Pb68Martin RinnbäckOK Ravinen19:20
Pb10Simon SandgrenBromma-Vällingby SOK19:20
Pb120Piero SannicolòTullinge SK19:20
Pb83Urban SelanderSkarpnäcks OL19:20
Pb71Fredrik SetterqvistOK Södertörn19:20
Pb70Martin SigrandOK Södertörn19:20
Pb121Lars SjöbergTullinge SK19:20
Pb32Henrik SjögrenHaninge SOK19:20
Pb51Petter SkantzeIFK Lidingö SOK19:20
Pb58Donald StaudteJärla Orientering19:20
Pb80Jörgen StegardSkarpnäcks OL19:20
Pb35Filip StorellHaninge SOK19:20
Pb85Jan StridhSkogsluffarnas OK19:20
Pb86Simon StridhSkogsluffarnas OK19:20
Pb104Urban StåhlSundbybergs IK19:20
Pb77Peter SundénOK Älvsjö-Örby19:20
Pb122Hans SundqvistTullinge SK19:20
Pb94Stefan Svensson GeliusSnättringe SK19:20
Pb105Jacob SvenssonSöders-Tyresö19:20
Pb14Samuel SvenssonCentrum OK19:20
Pb34Ola SvärdHaninge SOK19:20
Pb98Jakob TedhamreSnättringe SK19:20
Pb106Olle ThimbergSöders-Tyresö19:20
Pb13Anton UddCentrum OK19:20
Pb38Mattias VainionpääI 19 IF19:20
Pb3Joel WallnerAttunda OK19:20
Pb102Mikael WallnäsSundbybergs IK19:20
Pb97Robert WallsténSnättringe SK19:20
Pb62Bart Van WijngaardenOK Klemmingen19:20
Pb64Joachim WansölinOK Ravinen19:20
Pb36Anders WinaldHellas Orientering19:20
Pb87Per WolgastSnättringe SK19:20
Pb20Mattias ÅgrenCentrum OK19:20
Pb30Max ÖsterbergGustavsbergs OK19:20

Pöbelina

3 440 m, 53 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Pa44Tilda AnderssonTullinge SK19:15
Pa31Frida ArnessonSkarpnäcks OL19:15
Pa18Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna19:15
Pa7Karin BjörklundIFK Enskede19:15
Pa45Alva BladhTullinge SK19:15
Pa36Stina BorängSnättringe SK19:15
Pa40Stina BygdénSödertälje-Nykvarn OF19:15
Pa22Åsa BörjessonJärla Orientering19:15
Pa13Agnes DambergIFK Lidingö SOK19:15
Pa9Linn De BoussardIFK Enskede19:15
Pa4Hillevi EkstrandGustavsbergs OK19:15
Pa56Cecilia FochsenWaxholms OK19:15
Pa2Ylva FornanderCentrum OK19:15
Pa27Ann FranzénOK Södertörn19:15
Pa23Eva HagwallJärla Orientering19:15
Pa15Karin HagwallIFK Lidingö SOK19:15
Pa25Lovisa HambäckLånghundra IF19:15
Pa34Monica HatlenSnättringe SK19:15
Pa28Sanna HedbergOK Södertörn19:15
Pa24Sara HektorJärla Orientering19:15
Pa51Mia HillerhagIFK Lidingö SOK19:15
Pa33Catrin JohnsonSkogsluffarnas OK19:15
Pa32Tindra JonssonSkarpnäcks OL19:15
Pa10Nina KarlssonIFK Lidingö SOK19:15
Pa47Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK19:15
Pa46Elin LeanderssonTullinge SK19:15
Pa41Wilma LeicktTullinge SK19:15
Pa11Teija LeppinenIFK Lidingö SOK19:15
Pa17Mia LiljaIFK Lidingö SOK19:15
Pa38Åsa LindhSundbybergs IK19:15
Pa55Annika LundströmVäsby OK19:15
Pa5Embla MorastHaninge SOK19:15
Pa21Louise NilssonJärfälla OK19:15
Pa39Emma NorinSöders-Tyresö19:15
Pa1Sara NylénBromma-Vällingby SOK19:15
Pa6Galina RibediucHellas Orientering19:15
Pa19Ann RollerJärfälla OK19:15
Pa20Miia RollerJärfälla OK19:15
Pa54Carin RosénGustavsbergs OK19:15
Pa16Nadja RutzIFK Lidingö SOK19:15
Pa29Alicia SchandlOK Södertörn19:15
Pa30Anna SchandlOK Södertörn19:15
Pa8Felicia StrindérIFK Enskede19:15
Pa26Anna SundbergOK Södertörn19:15
Pa48Annica SundebyTumba-Mälarhöjden OK19:15
Pa3Malin SundebyCentrum OK19:15
Pa42Anna-Karin SundqvistTullinge SK19:15
Pa43Lena SundqvistTullinge SK19:15
Pa37Anni TanskanenSnättringe SK19:15
Pa50Agnes ThorCentrum OK19:15
Pa12Sussie TistadIFK Lidingö SOK19:15
Pa14Anneli WendeliusIFK Lidingö SOK19:15
Pa35Elin WolgastSnättringe SK19:15

Vilsna själar

3 570 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Vs21Sören AnderssonCentrum OK19:01
Vs4Birgitta BillstamJärfälla OK19:01
Vs9Eddie BjärrenholtRånäs OK19:01
Vs11Torbjörn ErikssonSnättringe SK19:01
Vs16Lennart HävrénTullinge SK19:01
Vs8Göran IvarezOK Södertörn19:01
Vs7Anders JakobssonOK Södertörn19:01
Vs5Lars JonassonJärfälla OK19:01
Vs17Arne KarlssonTumba-Mälarhöjden OK19:01
Vs14Anders KärrströmTullinge SK19:01
Vs10Gunnar LangsSkarpnäcks OL19:01
Vs1Reinhold LenneboIF Thor19:01
Vs15Barbro LönnkvistTullinge SK19:01
Vs3Tapani MattusIFK Lidingö SOK19:01
Vs13Björn RegerSöders-Tyresö19:01
Vs18Lars RönnolsTäby OK19:01
Vs19My RönnolsTäby OK19:01
Vs6Mikael SternJärla Orientering19:01
Vs2Hans TarandiIFK Lidingö SOK19:01
Vs12John ÖstlundSundbybergs IK19:01

Annonser