Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för SkidO, Arvidsjaur, sprint

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: SkidO, Arvidsjaur, sprint
Arrangörsorganisation: Arvidsjaurs OK
Datum: lördag 7 december 2019

D21

2 400 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8638057Kaisa RoobaUmeå OK10:10
7003055Agnes KarlssonÄlvsby IF OK10:11
8021201Anna AasaOK Renen10:13
7000266Edit KarlssonÄlvsby IF OK10:15
8005474Emmie LindbäckOK Renen10:17
9041215Ella TuressonOK Renen10:20
9040714Klara KivijärviOK Renen10:23

H21

2 600 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8050310Tim LundbergOK Renen09:59
1470552Mikael LindmarkSkellefteå OK10:00
608647Claes TuressonOK Renen10:01
9005025Erik JohanssonOK Tranan10:02
8305131Henrik PerssonUmeå OK10:04
502888Severin MullerEj klubbansluten10:05
8037134Simon MarkströmOK Renen10:07

D16

2 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101599Alva EngströmOK Renen10:03
9050931Vilja ÅkerlundSkellefteå OK10:09

D14

1 900 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9842964Sofia MarkströmOK Renen10:10
1071028Tova HolmbergBergnäsets AIK10:15
9070126Minna TuressonOK Renen10:22

H14

2 100 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
350506Frans PerssonSkellefteå OK10:14
8070205Vilgot KuokkanenOK Renen10:16

D12

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1090306Vilma KuokkanenOK Renen10:04

H12

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101794Axel EngströmOK Renen10:05

D45

2 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
608478Lena TuressonOK Renen10:01
433228Susanne AnderssonPiteå IF Orienteringsklubb10:12
730505Karin KarlssonÄlvsby IF OK10:22

H45

2 400 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
710110Håkan KarlssonÄlvsby IF OK10:07
9740511Martin HolmbergBergnäsets AIK10:08
8140366Tomas PerssonSkellefteå OK10:16

H55

2 400 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9650820Mats DruggeVittjärvs IK10:00
9620510Thomas NorströmSkellefteå OK10:04
344486Mikael KivijärviOK Renen10:05
9915140Sven ÖrnerlingOK Renen10:09
408999Karl-Erik LindbäckÄlvsby IF OK10:19

D65

2 100 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1414486Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb10:19

H65

2 100 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8470623Matts EngvallBodens Bandyklubb OS10:12
1520826Torbjörn LundbergPiteå IF Orienteringsklubb10:13
8069091Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS10:18
8470421Eje AnderssonBodens Bandyklubb OS10:21

D75

1 900 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9401223Ann PerssonPiteå IF Orienteringsklubb10:02

Öppen 5

2 400 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2101597Ann EngströmOK Renen10:25

Annonser

Mila