Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Trettondagsorientering

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Trettondagsorientering
Arrangörsorganisation: Visborgs OK
Datum: måndag 6 januari 2020

Lätt 2,5 km

2 520 m, 16 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Hilda FulkeOK Älvsjö-Örby10:00:22
Anne-Marie LundquistGotlands Bro OK10:02:02
Hugo FulkeTumba-Mälarhöjden OK10:06:06
Emil BjörksvedGotlands Bro OK10:11:06
Olof LevinSvaide Roma SOK10:12:06
Svante GustafssonGotlands Bro OK10:14:09
Per TjernbyGotlands Bro OK10:16:25
Anders PerssonSvaide Roma SOK10:18:11
Albin TjernbyGotlands Bro OK10:18:20
Gabriella TjernbyGotlands Bro OK10:20:48
Julia AllmungsIF Hansa-Hoburg10:21:07
Linnea  AlmungsIF Hansa-Hoburg10:21:09
Nina JakobssonGarda OK10:32:47
Rasmus GunnarssonVisborgs OK10:35:55
August Santos AnderssonVisborgs OK10:35:55
Jacob TynnvallGotlands Bro OK11:22:49

Medelsvår 5 km

4 760 m, 20 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Gert LundquistGotlands Bro OK10:03:09
Niklas GustafssonGarda OK10:04:07
Eric JohanssonIF Hansa-Hoburg10:07:02
Ann-Louise BjörksvedGotlands Bro OK10:10:09
Anders LevinSvaide Roma SOK10:10:27
Johan BjörksvedGotlands Bro OK10:11:28
Julia LindVisborgs OK10:11:47
Henrik JohanssonVisborgs OK10:13:13
Gunnar HallströmVisborgs OK10:18:40
Folke SvangrenGotlands Bro OK10:19:15
Olle SvangrenGotlands Bro OK10:22:04
Birgitta HjerthénGotlands Bro OK10:22:14
Anki HallströmSvaide Roma SOK10:24:31
Håkan LundbergSvaide Roma SOK10:28:37
Johan BergiusVisborgs OK10:31:16
Paula JakobssonGarda OK10:33:14
Magnus IhreskogGotlands Bro OK10:33:53
Johan MalmerSvaide Roma SOK10:38:44
Bo MagnussonVisborgs OK10:41:48
Göran KimellGotlands Bro OK11:22:54

Svår 3 km

3 100 m, 34 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Nils HallgrenVisborgs OK10:01:43
Ing-Marie BergmanVisborgs OK10:03:28
Rolf MalmrosVisborgs OK10:03:32
Brita AugustssonVisborgs OK10:05:05
Tommie OlssonVisborgs OK10:07:48
Katarina JakobssonGarda OK10:08:38
Jonas PetterssonGotlands Bro OK10:08:48
Annika ÖsterdahlVisborgs OK10:09:34
Maria LindVisborgs OK10:09:36
Beata PetterssonGotlands Bro OK10:09:59
Adam ÖsterdahlVisborgs OK10:10:01
Leo LövdahlVisby IF Gute SOK10:10:34
Anders NauHaninge SOK10:11:58
Klara BäckstädeVisborgs OK10:12:31
Joakim GustafssonGotlands Bro OK10:14:22
Göran GustafssonGotlands Bro OK10:14:24
Ingrid EnekvistVisborgs OK10:15:57
Örjan Hallgren BäckstädeVisborgs OK10:17:17
Ingrid DanielssonVisborgs OK10:17:49
Aina ÖsterdahlVisborgs OK10:17:52
Lena NyströmVisborgs OK10:19:28
Maria PerssonVisborgs OK10:21:49
Gurli Hörnell RondahlVisborgs OK10:22:22
Neo CederqvistVisborgs OK10:23:16
Ann-Christin SöderbergIF Hansa-Hoburg10:27:07
Anna BäckstädeVisborgs OK10:27:47
Stefan PerssonVisborgs OK10:32:18
Lennart GardeliusIF Hansa-Hoburg10:34:14
Maj-Britt GardeliusIF Hansa-Hoburg10:35:07
Gunnel FranssonVisborgs OK10:37:36
Mats RunanderKlubblös10:38:02
Anna-Karin BergiusVisborgs OK10:42:26
Elisabeth KimellGotlands Bro OK10:45:01
Karin RådenmanOK Älvsjö-Örby10:49:47

Svår 7 km

7 050 m, 17 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carl-Erik BerglöwFagersta OK10:00:49
Edvard PetterssonGotlands Bro OK10:05:57
Pontus FulkeOK Älvsjö-Örby10:06:09
Jakob Gadefors-NauHaninge SOK10:08:25
Mattias ÖsterdahlVisborgs OK10:09:06
Felix BäckstädeVisborgs OK10:11:12
Mattias LevinSvaide Roma SOK10:12:11
Per WallinSvaide Roma SOK10:15:27
Pontus GustafssonSvaide Roma SOK10:22:34
Anders HellminVisborgs OK10:24:07
Frej HeggSvaide Roma SOK10:25:13
Håkan MattssonGotlands Bro OK10:27:41
Stefan WittmannGotlands Bro OK10:30:06
Måns PerssonVisborgs OK10:31:51
Mattias WhiteGarda OK10:33:28
Daniel SeestrandVisborgs OK10:56:12
Mattias WestfältGotlands Bro OK10:59:51

Annonser