Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Vätterbygden by night 5

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Vätterbygden by night 5
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: torsdag 9 januari 2020

Korta Dam

3 100 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8070828Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna18:18
2077566Ida KarlssonOK Gränsen18:18
9060606Minna PalmIK Hakarpspojkarna18:18
7960602Linda SahlinNässjö OK18:18
7504140Helena SandahlIK Hakarpspojkarna18:18

Korta Herr

3 100 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8450304Stellan AhnströmForserums SOK18:18
441288Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna18:18
691026Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna18:18
231175Lars FredrikssonIK Hakarpspojkarna18:18
8195204Lennart GustafssonJönköpings OK18:18
18659Stig KarlsmoIK Hakarpspojkarna18:18
2077554Lars KarlssonOK Gränsen18:18
2260975Marcus LagebrantUmeå OK18:18
1553158Bengt OlssonIK Hakarpspojkarna18:18
343496Ruben QwickEksjö SOK18:18
202571Peter SahlinNässjö OK18:18
7138777Måns SandahlIK Hakarpspojkarna18:18

Mellan Dam

5 900 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8140649Louise BeechIK Hakarpspojkarna18:15
780630Anette CarlssonIK Hakarpspojkarna18:15
9030425Agnes DjurstedtOs Hjälpkurvan18:15
8021228Emma ErikssonOs Hjälpkurvan18:15
9439474Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
8020808Thea FagerströmOs Hjälpkurvan18:15
8140403Amanda GranqvistOs Hjälpkurvan18:15
8000718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna18:15
1020927Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna18:15
7429479Klara HöglundOs Hjälpkurvan18:15
9050730Sandra LingIK Hakarpspojkarna18:15
7031006Thea Nordin AbajiEksjö SOK18:15
527278Linda NordinEksjö SOK18:15
8143151Isa S EnvallIK Hakarpspojkarna18:15
8439474Elsa SonessonOs Hjälpkurvan18:15
992121Alice Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:15
8031002Moa WallenborgLunds OK18:15
730108Erika ÅkessonMarkbygdens OK18:15
530108Lisa ÅkessonMarkbygdens OK18:15

Mellan Herr

5 900 m, 25 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7730326Niklas AlvaeusJönköpings OK18:15
9102775Petter BergstedtMarkbygdens OK18:15
8280501Hugo DjurstedtOs Hjälpkurvan18:15
8020415Sixten EkbladhOs Hjälpkurvan18:15
8030714Hugo EricssonOs Hjälpkurvan18:15
8117839Isac EricssonOs Hjälpkurvan18:15
8050627Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna18:15
450686Jonas HåkanssonEksjö SOK18:15
680309Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna18:15
9016916Hugo JakobssonOs Hjälpkurvan18:15
8420442Viktor Jellvert BörjesonOs Hjälpkurvan18:15
24428Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna18:15
1010031Klas KarlssonIK Hakarpspojkarna18:15
8040221Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna18:15
7030129Hugo KindbornOs Hjälpkurvan18:15
9005268Erik LingIK Hakarpspojkarna18:15
838408Mattis PerssonOs Hjälpkurvan18:15
25104Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna18:15
9030217Casper SkeppOs Hjälpkurvan18:15
8020403William SturessonLerums SOK18:15
246071Simon SvahnEksjö SOK18:15
1050708Joel Svensson FinndahlIK Hakarpspojkarna18:15
7105240Fredrik SvenssonJönköpings OK18:15
670108Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna18:15
720407Peter TudénIK Hakarpspojkarna18:15

Långa

9 200 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8171215Daniel AttåsOK Tisaren18:15
8000516Emil AuseliusBredaryds SOK18:15
9555556Josh BeechIK Hakarpspojkarna18:15
8200206Axel ElmbladBredaryds SOK18:15
8230199Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna18:15
8000944Simon HardenOs Hjälpkurvan18:15
8200121Joar HertinIK Hakarpspojkarna18:15
860303Simon NilssonEksjö SOK18:15
9020607Gustav OhlinOK Tranan18:15
9030525Albin WeidenSkåneslättens OL18:15

Annonser