Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Viking Memorial - The Hell

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Viking Memorial - The Hell
Arrangörsorganisation: Västerås SOK
Datum: lördag 7 mars 2020

Hel

9 700 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
433869Johan AhlströmVästerås SOK09:30
8030622Lucas AhlströmVästerås SOK09:30
209852Ulf JohanssonSurahammars SOK09:30
730121Jonas LindegrenVästerås SOK09:30
8200165Andreas NäslundVästerås SOK09:30
950715Carl NäslundVästerås SOK09:30
1401355Martin SandqvistVästerås SOK09:30
9884855Noa SjöstrandVästerås SOK09:30

Halv

6 220 m, 37 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
347125Joakim AhlströmVästerås SOK09:30
7040902Maja AhlströmVästerås SOK09:30
1197506Marcus ArnoldssonVästerås SOK09:30
940316Elvira BjörnbergVästerås SOK09:30
7890325Johan CelanderKöping-Kolsva OK09:30
8369846Tobias DahlmarkVästerås SOK09:30
607080Erik GohdeDalaportens OL09:30
43127Olov GohdeDalaportens OL09:30
7030227Amanda HallVästerås SOK09:30
9102587Henrik HallinSurahammars SOK09:30
2058282Ida HallinSurahammars SOK09:30
8042298Henrik HamreforsVästerås SOK09:30
7201152Lars-Erik HaslerSurahammars SOK09:30
437568Rebecka HaslerSurahammars SOK09:30
2058297Sofia HaslerSurahammars SOK09:30
2101796Johan HerbstVästerås SOK09:30
890725Åsa HolmgrenVästerås SOK09:30
2088613Agnes JohanssonSurahammars SOK09:30
9101544Tomas JonssonVandrarringen09:30
2112443Kristoffer KlarinVästerås SOK09:30
7070516Ted LagerströmAttunda OK09:30
8400504David LindgrenVästerås SOK09:30
8652905Gunnar MunkteliusSurahammars SOK09:30
1973817Eva OdeVästerås SOK09:30
9103103Maximilian OlofssonVästerås SOK09:30
8356766Robert PalmVästerås SOK09:30
1060401Jenny SigurdssonVästerås SOK09:30
8635809Dorota SmelikovaSurahammars SOK09:30
990724Hanna SundströmVästerås SOK09:30
9630310Per SundströmVästerås SOK09:30
2075324Ellen ThorsénSurahammars SOK09:30
1971214Mats ThulinVästerås SOK09:30
8000121Martina WelénKöping-Kolsva OK09:30
8020760Hans WestmanVästerås SOK09:30
1135255Elis WiklundVästerås SOK09:30
1981224Dan ÖsterlundVästerås SOK09:30
937800Markus ÖsterlundVästerås SOK09:30

Kvart

4 460 m, 22 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
39772Malena AhlströmVästerås SOK09:30
18921Toni AnderssonVästerås SOK09:30
409880Lovisa BjörnbergVästerås SOK09:30
710927Anna HallVästerås SOK09:30
7050311Kajsa HallVästerås SOK09:30
2119886Emma HerbstVästerås SOK09:30
403984Felix HerbstVästerås SOK09:30
7079859Frida HerbstVästerås SOK09:30
2088607Tilde JohanssonSurahammars SOK09:30
7110213Mia LagerströmAttunda OK09:30
202595Ola LagerströmAttunda OK09:30
8011577Anders MillingerVästerås SOK09:30
8011592Gun MillingerVästerås SOK09:30
720509Anna NygårdVästerås SOK09:30
9711711Lars OlofssonVästerås SOK09:30
8030523Elin PalmVästerås SOK09:30
8246810Dorothe SpillmannIF Thor09:30
2072791Clara SvenssonSurahammars SOK09:30
208818Eva WadmanVästerås SOK09:30
208528Per WadmanVästerås SOK09:30
2107333Pär WiklundVästerås SOK09:30
8719086Bernt ÅströmVästerås SOK09:30

Annonser

Mila