Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Skaraborg by Night VII

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Skaraborg by Night VII
Arrangörsorganisation: Lidköpings VSK
Datum: torsdag 20 februari 2020

Lång Herr

7 910 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8000224Daniel BogrenIF Hagen19:00
931338Andreas BragIK Gandvik19:00
914470Adam FredénFalköpings AIK OK19:00
2095481Mikael MellegårdLidköpings VSK19:00
9069226Jonas NiklassonFalköpings AIK OK19:00
895406Magnus SagerOK Orion19:00
8399399Magnus SödervallIK Gandvik19:00
910956Niclas TjernlundIF Hagen19:00

Lång Dam

7 910 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9880918Pernilla OlssonSkåneslättens OL19:00

Mellan Herr

4 980 m, 23 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8031105Linus AhlénIF Hagen19:00
449270Victor ArwesvedTibro OK19:00
12648Gert CarlssonLidköpings VSK19:00
445417Per CarlssonIF Hagen19:00
1951607Bernhard GrenaboHjobygdens OK19:00
830711Rikard GustavssonGudhems IF19:00
781128Thomas GustavssonGudhems IF19:00
452946Tommy HögIK Gandvik19:00
2072796Kjell JohanssonIF Hagen19:00
8040306Liam JohanssonIF Hagen19:00
1555006Mats JohnssonFalköpings AIK OK19:00
870414Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna19:00
9670713Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu19:00
408562Kristian LundLidköpings VSK19:00
8006505Sten OlssonOK Klyftamo19:00
9880418Anton PetterssonTibro OK19:00
18031Jonas SandgrenIF Hagen19:00
2058929Carl StadigIK Gandvik19:00
8260970Tommy StenkvistRyda SK19:00
8190413Oscar StombergIF Hagen19:00
8016321Magnus SundmarkIK Gandvik19:00
8002333Viktor ThorssonRyda SK19:00
7630603Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK19:00

Mellan Dam

4 980 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8140418Nina AhlénIF Hagen19:00
1971010Sara HägnanderLidköpings VSK19:00
8233305Elvira LarssonRyda SK19:00
1412038Geivi LemberIF Hagen19:00
409320Maria SkogsbergMariestads FK19:00
7050122Elsa SödervallIK Gandvik19:00
9551116Inger WesterbergIF Hagen19:00

Kort Svår Herr

3 650 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25659Jan AlbertssonIstrums SK19:10
1000044Bo AnderssonFalköpings AIK OK19:10
1040517Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK19:10
15019Hans-Gösta BernhardMariestads FK19:10
530316Jan-Åke EmilssonGudhems IF19:10
2095432Fredrik FantenbergEj klubbansluten19:10
19286Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19:10
9020308Johannes JakobssonTidaholm SOK Sisu19:10
39745Göran JohanssonIK Gandvik19:10
441178Janingvar JohanssonLidköpings VSK19:10
226038Sven-Erik JohanssonOK Skogsstjärnan19:10
2059000Johan KällIK Gandvik19:10
7751809Lars-Erik NilssonMariestads FK19:10
7686783Christer OttossonOK P419:10
2135579Peter RavnellGudhems IF19:10
29195Anders SträngFalköpings AIK OK19:10
445454Karl Evert SvenssonIF Hagen19:10
38305Arne SääfGudhems IF19:10
1999409Lars WahlströmIstrums SK19:10

Kort Svår Dam

3 650 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
540201Monica AbrahamssonGudhems IF19:10
440285Sandra JohanssonLidköpings VSK19:10
2052773Barbro KjellmanLidköpings VSK19:10
2052776Frida KjellmanLidköpings VSK19:10
15046Marita LemmingOK Skogsstjärnan19:10
2095435Emilia MellegårdLidköpings VSK19:10
9680109Anna StombergIF Hagen19:10
246022Karin TorstenssonFalköpings AIK OK19:10
1230531Maria WidmarkIF Hagen19:10

Kort medelsvår Dam

2 940 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2109391Alice HultLidköpings VSK19:00
202305Astrid LindgrenLidköpings VSK19:00
2109381Evelina LindgrenLidköpings VSK19:00

X-Kort Svår Herr

2 710 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
16239Hans AnderssonIK Gandvik19:10
204693Åke NordbergOK Klyftamo19:10
702005Kjell PerssonMariestads FK19:10

X-Kort Svår Dam

2 710 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
436008Karin B. AnderssonIF Hagen19:10
700388Marie AnebreidMullsjö SOK19:10
30333Bibbi AppelgrenMariestads FK19:10
2109397Emma HultLidköpings VSK19:10
7010526Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu19:10
15037Anne-Catrine PerssonMariestads FK19:10
722005Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK19:10
8021007Pia WallinFalköpings AIK OK19:10
47319Lena WallströmTidaholm SOK Sisu19:10

Kort Lätt Herr

2 270 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1470423Elias AnderssonOK Klyftamo19:10
2109364Mattias BerglundLidköpings VSK19:10
1470407Edvard GustavssonOK Klyftamo19:10
421595Egon KarlsonLidköpings VSK19:10
1957092Lars MelanderLidköpings VSK19:10

Kort Lätt Dam

2 270 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2139073Lovisa BerglundLidköpings VSK19:10

Annonser