Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Kylklampen Final

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Kylklampen Final
Arrangörsorganisation: Deje SF
Datum: onsdag 25 mars 2020

Långa

6 670 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8030413Lukas OlmKils OK19:10:00
1995123Johan SöderlundOK Tyr19:11:44
681019Jan OlmKils OK19:14:36
8071212Sofia HolmgårdKils OK19:18:28
8010326Mattias HaneOK Tyr19:18:32
8010164Lars HolmgårdKils OK19:18:48
8000602Jonathan UllerKils OK19:18:52
8303030Daniel BrohedeOK Tyr19:19:00
720116Lars-Håkan BengtssonOK Tyr19:30:00

Mellan

5 550 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
661024Erik ForsgrenOK Tyr19:15:00
512547Fredrik NordströmOK Älgen19:17:48
259107Lars HjulströmKils OK19:19:12
690321Magnus NordströmKils OK19:19:36
1409420Andrey AbadzhievOK Tyr19:21:24
721030David WästlundOK Tyr19:24:28
1810706Mikael NybergSkattkärrs SOK19:24:40
8170973Jonas UllerKils OK19:29:24

Korta

3 510 m, 21 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8060708Anton JonssonOK Tyr19:20:00
8020716Isak HolmgårdKils OK19:21:44
7050331Julia ForsgrenOK Tyr19:22:16
8050515Fredrik WestlundKils OK19:23:44
8070525Ivar WikströmOK Tyr19:25:12
8060927Lina UllerKils OK19:26:28
260628Lars AnderssonOK Tyr19:26:44
8281272Anna UllerKils OK19:27:00
1791023Angelica WikströmOK Tyr19:27:08
1060224Alfred NybergSkattkärrs SOK19:27:16
611121Thomas HollowellOK Tyr19:29:12
1541223Stefan GunnarssonKristinehamns OK19:30:36
611126Tone HollowellOK Tyr19:30:40
711022Anna NordströmKils OK19:30:40
1830402Jenny NybergSkattkärrs SOK19:31:20
8010209Jonas BergenfurSkattkärrs SOK19:31:28
8652930Ann HyvönenSkattkärrs SOK19:31:56
1000053Lars AhlströmKils OK19:34:00
342555Kirsty Mc IntyreOK Tyr19:34:24
436129Patrik WästlundOK Tyr19:36:56
8003524Ulf SkoglundKils OK19:40:00

Lätta

2 460 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
9080305Joel HolmgårdKils OK19:25:00
8265208Elias CajdellVästvärmlands OK19:25:08
8081118Malte GranefeltOK Tyr19:25:12
8465525Elias JosefssonVästvärmlands OK19:25:44
8104280Jenny GullqvistVästvärmlands OK19:27:08
38961Anna CajdellVästvärmlands OK19:30:44
260626Ann-Sofie HultsvedOK Tyr19:31:08
1080522Ella NybergSkattkärrs SOK19:31:08
7081118Olle GranefeltOK Tyr19:32:04
2060900Thomas BomanOK Tyr19:33:08
8101506Elin BomanOK Tyr19:35:08
8022270Anton CajdellVästvärmlands OK19:45:00

Annonser