Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Träningstävling Langberget

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Träningstävling Langberget
Arrangörsorganisation: Ockelbo OK
Datum: lördag 8 februari 2020

2km nybörjare

2 240 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Carin ForsbergValbo AIF11:00
Viola ForsbergValbo AIF11:00
Isac LöfgrenOckelbo OK11:00
Ellie SöderbergGävle OK11:00

3km lätt

3 120 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Lars-Erik EnquistOK Hammaren11:00
Nilla EnquistOK Hammaren11:00
Jörgen HelmerssonOckelbo OK11:00
Melker KjellmanStorviks IF11:00
David LiljeqvistSöderhamns OK11:00
Helena LiljeströmGävle OK11:00
Jennifer LöfgrenOckelbo OK11:00
Anders ThoméeIFK Mora OK11:00
Karin ÖhlundOckelbo OK11:00

3km svår

3 160 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Sören AnderssonJärbo OK11:00
Oskar BjörkOK Hammaren11:00
Anna-Karin EklundSöderhamns OK11:00
Bengt FröjdfeldtGävle OK11:00
Elisabet HillbergHofors OK11:00
Louise Jeppsson WulffOK Hammaren11:00
Mathilda KarlssonValbo AIF11:00
Maria Kjellman WallénStorviks IF11:00
Arvid KjellmanStorviks IF11:00
Leif KlingOckelbo OK11:00
Lars-Erik LiljeströmGävle OK11:00
Eva-Lena MäkinenOK Hammaren11:00
Inge PerssonOckelbo OK11:00
Sune ÅkessonOckelbo OK11:00

5,5 km

5 520 m, 14 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Johan AnderssonValbo AIF11:00
Anna BerggrenGävle OK11:00
Ingela ErikssonGävle OK11:00
Ola HedinOK Hammaren11:00
Göran HedmanValbo AIF11:00
Viktoria HelmerssonOK Ravinen11:00
Alfred JeppssonOK Hammaren11:00
Jenny JohanssonValbo AIF11:00
Lennarth KarlssonValbo AIF11:00
Vigor KjellmanStorviks IF11:00
Lars LindgrenOK Ödmården11:00
Edvin MäkinenOK Hammaren11:00
Linnea PerssonValbo AIF11:00
Rasmus SöderbergGävle OK11:00

7,5 km

7 750 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
Andreas ForsbergValbo AIF11:00
Tyra ForsbergValbo AIF11:00
Joacim IngelssonOK Hammaren11:00
Lasse JanssonGävle OK11:00
Alfred LiljeströmGävle OK11:00
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF11:00
Jonatan SöderbergGävle OK11:00
Lucas SöderbergGävle OK11:00

Annonser