Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Coronakampen

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Coronakampen
Arrangörsorganisation: OK Ravinen
Datum: lördag 4 april 2020

Svart Lång

8 300 m, 13 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
8131337Axel GranqvistOK Ravinen10:02:02
909192Gustav BergmanOK Ravinen10:12:02
2132088Albin LindskogOK Ravinen10:17:04
988778Jacob LindstamOK Ravinen10:20:03
8310945Erik HerneOK Ravinen10:22:02
770739Bruno GodefroyOK Ravinen10:29:02
9030626Oscar Wångberg AnelandSnättringe SK11:00:01
8368257Edvin ForsbergOK Ravinen11:15:06
19947Karl BengtsonSol Tranås11:19:02
888138Kalle BergmanOK Ravinen11:25:03
666662Per-Åke OlssonOK Ravinen11:31:01
8234751Love BerzellOK Ravinen
8004200Emil GranqvistOK Ravinen

Svart Mellan

6 675 m, 24 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
2107419Börje PerssonOK Ravinen10:01:02
8243369Teo StruckOK Ravinen10:03:02
30042Emma AlmgrenOK Ravinen10:07:03
2119883Christophe HerlyOK Ravinen10:07:05
682286Mikael NyströmOK Ravinen10:09:03
1050430Hannes MogensenOK Ravinen10:11:02
351142Kjell AlmgrenOK Ravinen10:13:04
438676Olle SandströmOK Ravinen10:15:02
9660316Anna SundbergOK Ravinen10:17:02
8140403Amanda GranqvistOK Ravinen10:19:02
2101642Johanna AlmgrenOK Ravinen10:30:01
770502Torun EkbladOK Ravinen10:57:02
7661009Per WollbrandOK Ravinen11:00:04
902805Frida ForsbergOK Ravinen11:04:01
2089174Björn LundquistOK Ravinen11:06:02
8323846Linus ForsbergOK Ravinen11:08:02
7050607Edvin WollbrandOK Ravinen11:12:05
2058106Kristina AnelandOK Ravinen11:13:10
8262049Erik LundquistOK Ravinen11:16:02
2107124Björn RundströmOK Ravinen11:17:04
9005090Annie ForsbergOK Ravinen11:18:03
905015Matilda MartinssonFalkenbergs OK11:20:01
2123947Hugo LindskogOK Ravinen
2083808Smilla MogensenOK Ravinen

Svart Kort

5 050 m, 19 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
351109Jenny BergOK Ravinen10:01:04
990918Julia RangertIK Hakarpspojkarna10:04:01
2077399Olle BrohagenOK Ravinen10:07:07
449778Glenn WiderströmOK Ravinen10:10:02
30450Maria SjögrenOK Ravinen10:16:02
711007Staffan KjellmanOK Ravinen10:19:06
2101644Jenny StruckOK Ravinen10:22:05
1030414Ann GranqvistOK Ravinen10:25:03
452147Malin LindskogOK Ravinen10:31:05
444062Wilma MårtenssonOK Ravinen10:42:36
2124613Therese HolmströmOK Ravinen11:05:03
2093292Anna LundquistOK Ravinen11:09:06
2107352Vendela RundströmOK Ravinen11:15:02
1170373Maria MogensenOK Ravinen11:18:05
2101617Jonas ArvidsonOK Ravinen11:22:06
8006609Anders HolmqvistSnättringe SK11:25:16
8006607Madeleine LimparAttunda OK11:29:06
2119878Anna EkOK Ravinen
30042333Karin HallstenOK Ravinen

Orange

4 125 m, 11 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
7174135Gustav NyströmOK Ravinen10:15:04
7978214Sanna-Kaisa NyströmOK Ravinen10:23:02
2138971Frida EkbladOK Ravinen11:09:02
355860Tuva HolmströmOK Ravinen11:13:04
2089185Oscar LundquistOK Ravinen11:17:02
2060706Ellen Wångberg AnelandOK Ravinen11:18:02
1200612Gustav LübckeOK Ravinen11:21:05
7050923Folke KåbergOK Ravinen11:26:01
7640428Ingalill KåbergOK Ravinen11:29:04
2107357Arvid RundströmOK Ravinen11:37:58
2089169Svante BrohagenOK Ravinen

Gul

2 150 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1410867Isabella SjögrenOK Ravinen10:14:01
9201461Hugo NyströmOK Ravinen10:18:02
452136Ture LindskogOK Ravinen10:31:02
217274Viola HolmströmOK Ravinen11:10:02
7002520Wera BjörklundOK Ravinen11:21:03
7036700Tora BjörklundOK Ravinen11:27:02
2137666Carl-Meijer AxelssonOK Ravinen
1080226Julia EkOK Ravinen

Vit

2 125 m, 10 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1410871Hugo ÖhmanOK Ravinen10:26:58
7100304Agnes LübckeOK Ravinen11:09:53
16249Ilon HolmströmOK Ravinen11:09:55
2137650Leonard PiirainenOK Ravinen11:10:45
1410874William LembkeOK Ravinen11:10:46
2138986Erik EkbladOK Ravinen11:11:54
888140Meja Fagerqvist AnéOK Ravinen11:20:06
417492Hedda MogensenOK Ravinen11:39:20
1100321Frida EkOK Ravinen
1410883David ÖhmanOK Ravinen

Annonser