Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Medel-KM

TävlingsinformationVisa startlista per organisationSkriv ut

Tävlingens namn: Medel-KM
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: torsdag 8 september 2011

D21

3 050 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
740104Maria ThelinJönköpings OK18:01
720714Hanna PalmIK Hakarpspojkarna18:03
28229Therese BarjeJönköpings OK18:05
870207Malin SandIK Hakarpspojkarna18:07
850522Anna NiklassonJönköpings OK18:09
41434Elin TudénIK Hakarpspojkarna18:11
840216Marie AnderssonJönköpings OK18:13
621743Johanna JonssonIK Hakarpspojkarna18:15
602168Kristina AnderssonJönköpings OK18:17

H21

3 510 m, 12 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
720811Stefan SandahlIK Hakarpspojkarna18:00
229385Peter WaldenströmJönköpings OK18:02
720407Peter TudénIK Hakarpspojkarna18:04
18666Håkan ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:06
787341Mikael TrofastJönköpings OK18:08
880623Erik HolmbergIK Hakarpspojkarna18:10
503730Kalvis MihaliovsTurun Metsänkävijät18:12
760901Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna18:14
244308Erik PetterssonJönköpings OK18:16
910819Marcus RamströmIK Hakarpspojkarna18:18
780625Fredrik RosénJönköpings OK18:20
831006Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna18:22

H18

3 510 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
940513Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna18:24

D16

2 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
957344Filippa JohanssonJönköpings OK18:21

H16

2 600 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
209139Erik HolmbergJönköpings OK18:35
960518Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna18:37
209138Johan LöfströmJönköpings OK18:39

D14

2 660 m, 8 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980820Elin GranstedtIK Hakarpspojkarna18:00
231115Emma HolmbergJönköpings OK18:02
971110Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna18:04
353548Lisa LindkvistIK Hakarpspojkarna18:06
229509Kajsa JohanssonJönköpings OK18:08
970703Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna18:10
980409Amanda RangertIK Hakarpspojkarna18:12
980715Ebba EnvallIK Hakarpspojkarna18:14

H14

2 660 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
980916Noa PruthIK Hakarpspojkarna18:34
771498Eric RosjöJönköpings OK18:36
970014David GunnarssonIK Hakarpspojkarna18:38

D12

1 920 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
600227Ella PalmIK Hakarpspojkarna18:17
900718Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna18:19

H12

1 920 m, 7 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
246171Leo PruthIK Hakarpspojkarna18:01
229486Adam LöfströmJönköpings OK18:03
719000Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna18:05
687522Filip RosjöJönköpings OK18:07
990123Andreas GustafssonIK Hakarpspojkarna18:09
343949Måns ErikssonJönköpings OK18:11
991103Viktor OssianssonIK Hakarpspojkarna18:13

D10

1 920 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
439378Emma LingJönköpings OK18:39

H10

1 920 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
1396405Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:24
350759Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna18:26
August HöglundIK Hakarpspojkarna18:28
439379Erik LingJönköpings OK18:30
420001Theodor NilssonIK Hakarpspojkarna18:32

D35

3 050 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18610Helena S SandahlIK Hakarpspojkarna18:19

H35

3 510 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17815Niklas AlvaeusJönköpings OK18:45
28043Tomas JohanssonJönköpings OK18:47

D40

2 600 m, 5 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
445466Maria HolmbergJönköpings OK18:07
680124Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna18:09
17862Carin RosjöJönköpings OK18:11
700514Maria OssianssonIK Hakarpspojkarna18:13
342443Marie AhlménJönköpings OK18:15

H40

3 510 m, 9 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
670326Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna18:26
700927Mattias OssianssonIK Hakarpspojkarna18:28
18601Matti EnvallIK Hakarpspojkarna18:30
229751Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna18:32
680706Andreas RangertIK Hakarpspojkarna18:34
421585Anders LingJönköpings OK18:36
448534Andreas Lindberg PruthIK Hakarpspojkarna18:38
28057Melker ErikssonJönköpings OK18:40
28625Lennart SöderbergIK Hakarpspojkarna18:42

D45

2 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
343998Anna JohanssonJönköpings OK18:41

H45

3 050 m, 4 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25257Pontus LöfströmJönköpings OK18:23
343726Stefan ErikssonIK Hakarpspojkarna18:25
229572Claus JohanssonJönköpings OK18:27
630504Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna18:29

H50

3 050 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
25258Ingemar SkaarJönköpings OK18:33
890706Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna18:35

H55

2 600 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
17868Lennart LarssonJönköpings OK18:18

D60

2 660 m, 1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18609Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18:16

H60

2 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18650Lennart BarkestamIK Hakarpspojkarna18:29
28038Bengt SörensenJönköpings OK18:31

D65

2 660 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
28051Vega SlottnerJönköpings OK18:21
28047Karin ClaessonJönköpings OK18:23
449353Ulla LingJönköpings OK18:25

H65

2 600 m, 2 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
353538Gunnar AnderssonIK Hakarpspojkarna18:44
28077Gunnar WallinJönköpings OK18:46

H70

2 660 m, 3 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnOrganisationStarttid
18628Erland LingJönköpings OK18:41
28030Sören BråhnJönköpings OK18:43
409289Per LarssonJönköpings OK18:45

Annonser