Svenska Orienteringsförbundet

Startlista för Medel-KM

TävlingsinformationVisa startlista per klassSkriv ut

Tävlingens namn: Medel-KM
Arrangörsorganisation: IK Hakarpspojkarna
Datum: torsdag 8 september 2011

IK Hakarpspojkarna

47 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
720811Stefan SandahlH213 510 m18:00
980820Elin GranstedtD142 660 m18:00
246171Leo PruthH121 920 m18:01
720714Hanna PalmD213 050 m18:03
720407Peter TudénH213 510 m18:04
971110Moa GranstedtD142 660 m18:04
719000Lukas GranstedtH121 920 m18:05
18666Håkan ÖhlundH213 510 m18:06
353548Lisa LindkvistD142 660 m18:06
870207Malin SandD213 050 m18:07
990123Andreas GustafssonH121 920 m18:09
680124Anette GranstedtD402 600 m18:09
880623Erik HolmbergH213 510 m18:10
970703Gabriella GustafssonD142 660 m18:10
41434Elin TudénD213 050 m18:11
980409Amanda RangertD142 660 m18:12
991103Viktor OssianssonH121 920 m18:13
700514Maria OssianssonD402 600 m18:13
760901Joakim KarlssonH213 510 m18:14
980715Ebba EnvallD142 660 m18:14
621743Johanna JonssonD213 050 m18:15
18609Lena BarkestamD602 660 m18:16
600227Ella PalmD121 920 m18:17
910819Marcus RamströmH213 510 m18:18
900718Sara GranstedtD121 920 m18:19
18610Helena S SandahlD353 050 m18:19
831006Joakim HederskogH213 510 m18:22
940513Adam GranstedtH183 510 m18:24
1396405Emil ÖhlundH101 920 m18:24
343726Stefan ErikssonH453 050 m18:25
350759Viktor GunnarssonH101 920 m18:26
670326Mats GranstedtH403 510 m18:26
August HöglundH101 920 m18:28
700927Mattias OssianssonH403 510 m18:28
630504Bo GranstedtH453 050 m18:29
18650Lennart BarkestamH602 600 m18:29
18601Matti EnvallH403 510 m18:30
420001Theodor NilssonH101 920 m18:32
229751Bengt ÖhlundH403 510 m18:32
980916Noa PruthH142 660 m18:34
680706Andreas RangertH403 510 m18:34
890706Arto BlomdahlH503 050 m18:35
960518Filip OssianssonH162 600 m18:37
970014David GunnarssonH142 660 m18:38
448534Andreas Lindberg PruthH403 510 m18:38
28625Lennart SöderbergH403 510 m18:42
353538Gunnar AnderssonH652 600 m18:44

Jönköpings OK

40 anmälda deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
740104Maria ThelinD213 050 m18:01
229385Peter WaldenströmH213 510 m18:02
231115Emma HolmbergD142 660 m18:02
229486Adam LöfströmH121 920 m18:03
28229Therese BarjeD213 050 m18:05
687522Filip RosjöH121 920 m18:07
445466Maria HolmbergD402 600 m18:07
787341Mikael TrofastH213 510 m18:08
229509Kajsa JohanssonD142 660 m18:08
850522Anna NiklassonD213 050 m18:09
343949Måns ErikssonH121 920 m18:11
17862Carin RosjöD402 600 m18:11
840216Marie AnderssonD213 050 m18:13
342443Marie AhlménD402 600 m18:15
244308Erik PetterssonH213 510 m18:16
602168Kristina AnderssonD213 050 m18:17
17868Lennart LarssonH552 600 m18:18
780625Fredrik RosénH213 510 m18:20
957344Filippa JohanssonD162 600 m18:21
28051Vega SlottnerD652 660 m18:21
25257Pontus LöfströmH453 050 m18:23
28047Karin ClaessonD652 660 m18:23
449353Ulla LingD652 660 m18:25
229572Claus JohanssonH453 050 m18:27
439379Erik LingH101 920 m18:30
28038Bengt SörensenH602 600 m18:31
25258Ingemar SkaarH503 050 m18:33
209139Erik HolmbergH162 600 m18:35
771498Eric RosjöH142 660 m18:36
421585Anders LingH403 510 m18:36
209138Johan LöfströmH162 600 m18:39
439378Emma LingD101 920 m18:39
28057Melker ErikssonH403 510 m18:40
343998Anna JohanssonD452 600 m18:41
18628Erland LingH702 660 m18:41
28030Sören BråhnH702 660 m18:43
17815Niklas AlvaeusH353 510 m18:45
409289Per LarssonH702 660 m18:45
28077Gunnar WallinH652 600 m18:46
28043Tomas JohanssonH353 510 m18:47

Turun Metsänkävijät

1 anmäld deltagare
NummerlappBricknummerNamnKlassBanlängdStarttid
503730Kalvis MihaliovsH213 510 m18:12

Annonser